آشفته دلار سهام فروشگاه اتاق شما هزینه پول

0 Comments

[ad_1]

یکی از اسرار هر کس انجام یک فروشگاه دلار شروع باید بدانید این است که خود را در ارتباط با سهام ، آن است که در ارتباط با چگونه شما در واقع خود را مدیریت انبار و کالا است که مجاز به رفتن به پشت انبار. راز ساده است – ایجاد عملیات دستورالعمل ها و شیوه های به حداقل رساندن میزان کالا ذخیره شده در یک اتاق برگشت منطقه. ساختمان خود را به شیوه های اطراف این راهنما ممکن است به معنی بیشتر سفارشات اما آن را نیز بدان معنی بالاتر موجودی تبدیل می شود. آن حتی می تواند کمک به دستیابی به سود بیشتر به سرعت پس از کمتر پول گره خورده است تا در موجودی اضافی.

نمی آگاهانه سفارش بیش از حد دلار در فروشگاه کالا. می دانم که استثنا. آنها شامل خرید بزرگ در محصولات هسته ای است که به سرعت از فروش. اضافه کردن برخی از بازگشت سهام برای کمک به تضمین شما هرگز اجرا از این موارد می تواند کمک به ساخت سود اضافی در اطراف این موارد مهم. غیر هسته ای موارد باید اجازه اجرا تقریبا به صفر قبل از دوباره پر کردن کالا می آید به فروشگاه خود را.

هرگز به طور خودکار محل کالا را در انبار. به دنبال فرصت هایی را برای استفاده از مازاد موجودی به صورت فله نمایش کلاه پایان و بزرگ دیگر را نمایش می دهد. نه تنها مقدار بالاتر از کالا تحت تاثیر قرار دادن خریداران آن نیز کمک می کند اضافه کردن به فروش و سود. اگر خود را گوندولا وسایل 60 اینچ یا بالاتر اضافه کردن یک قفسه بالا و استفاده از قفسه کوچک برای مقادیر بیش از حد موجودی. سپس به سادگی کشیدن اقلام کردن قفسه بالا به restock اقلام زیر به فروش آنها پایین است.

حتی اگر سهام خود را خواهد بود اتاق تقریبا خالی در طول سال شامل تعمیر و نگهداری روزمره و نگهداری وظایف به مسئول انبار و مواد کنترل کننده وظایف. ایجاد شیوه های خوب قبل از خود فروشگاه دلار شروع کردن. حفظ شیوه های آن در محل. آنها باید به طور معمول جارو کف صاف کالا که نگه داشته است در بازگشت سهام به صورت دوره گرد و پاک کردن قفسه و برای چک کردن آیتم های است که می تواند بر روی فروش طبقه.

هرگز اجازه هم ریخته و آشفته سهام اتاق برای پنهان کردن کالا است که در خارج از انبار در فروش زمین. این موارد نمی تواند از فروش سهام ، شما در حال از دست دادن فروش و سود هنگامی که موارد دیده نمی شود و قرار داده شده بر روی کف فروش به عنوان به زودی به عنوان آنها مورد نیاز است.

اگر سهام خود را در اتاق استفاده می شود برای هر دو ورودی کالا, دریافت و ذخیره سازی بیش از حد کالا مطمئن شوید که شما گذاشته قفسه بندی و دریافت جداول و یا میز به جای جریان کالا. این باید انجام شود قبل از خود فروشگاه دلار شروع کردن. نه تنها یک صدا طرح کمک به راحت تر مدیریت موجودی, اما آن را نیز مرتب سازی مجدد آسان تر که مسئولیت رسیدگی به.

موفقیت خود را در طول خود را در فروشگاه دلار شروع کردن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *