آماده, آتش هدف توسط مایکل Masterson – نقد و بررسی کتاب

0 Comments

[ad_1]

عنوان و نویسنده: آماده, آتش هدف توسط مایکل Masterson

خلاصه ای از مطالب:

Masterson, یک میلیونر خود ساخته شده فراهم می کند و تا حدودی از یک طرح در مورد چگونگی ایجاد و رشد یک کسب و کار کوچک به عنوان بزرگ یک شرکت به عنوان یکی می تواند می خواهید. او تقسیم کسب و کار را به چهار مرحله: دوران کودکی دوران کودکی و بزرگسالی است. او حتی تساوی برخی از مقایسه بین این انسان مراحل توسعه و مراحل رشد یک شرکت است. برای هر مرحله او تعریف پارامترها و همچنین چالش ها و الزامات برای موفقیت در این مرحله است.

بیش از همه Masterson پایان نامه این است که کسی نمی تواند برنامه ریزی و طراحی کسب و کار موفق در پیشبرد. دو احتمال زیاد عواقب جریان از جمله تلاش. یا برنامه ریزی مصرف کارآفرین چنین است که اعدام هرگز واقعا اتفاق می افتد – فلج از تجزیه و تحلیل. یا طرح s ایجاد کرده و بر این باور اشتباه است که یکی پس از آن باید به دنبال طرح خالق نتواند کسب و کار برای تنظیم و تغییر به عنوان شرایطی نیاز است.

Masterson اصرار دارد که شما باید آماده برای شروع – نوعی از برنامه ریزی و آماده سازی هستند قطعا ضروری است برای جلوگیری از برخی شکست. او سپس طرفداران اکشن – اجرای طرح قبل از آن کامل شده است و پس از پالایش آن به عنوان پیشرفت شما را از نتیجه آن آماده, آتش, و هدف به جای سنتی آماده هدف و آتش. به جای شلیک یک تفنگ او تشبیه شروع یک کسب و کار برای پرواز یک هواپیما: در حالی که شما باید یک پایه طرح پرواز شما درست باید دوره خود را به طور مستمر خود را تعیین مقصد.

پراکنده در سراسر کتاب اضافی سنگهای خرد و تجربه از نویسنده نیم قرن کسب و کار ساختمان. او در مورد همه چیز از رضایت شغلی به ارزش دیگر کتاب ها و نشریات مانند مالکوم گلدول را نقطه اوج (Little, Brown, 2000).

این که آیا شما به فکر ایده شروع یک کسب و کار هستند و در این میان از انجام این کار و یا بالاتر نردبان در حال رشد یک کسب و کار موجود وجود دارد درس های ارزشمند و راهنمایی در این کتاب برای هر کس. آن را به خوبی به ارزش خواندن.

قابلیت خواندن/نوشتن با کیفیت:

Masterson می نویسد هست. او همیشه به عنوان جلا و یا به عنوان مختصر به عنوان یکی ممکن است مایل اما او نقطه خود را در سراسر به وضوح به اندازه کافی. او با استفاده از تعداد زیادی از نمونه عناوین و سرفصل های زیر متن جعبه و دستگاه های دیگر به سازماندهی مواد و کمک به آن را جالب تر و مفید است.

یادداشت های نویسنده:

مایکل Masterson است و نه فقط یک نویسنده است که دوست دارد به نوشتن در مورد موفقیت مالی – او در آن زندگی می کردند. او در دهکده و رشد کسب و کارهای مختلف از جمله دو است که رشد فراتر از 100 میلیون دلار ارزش. او دارای یک زیر وفادار به خود را در اوایل به افزایش ezine است که به صورت رایگان و در دسترس در earlytorise.com. او نویسنده کتاب های دیگر شده اند که در تعدادی از بهترین فروشنده لیست از جمله هفت سال به هفت چهره های اتوماتیک ثروت و اتوماتیک ثروت برای Grads.

سه ایده های بزرگ شما می توانید استفاده کنید:

1. در حال توسعه یک استراتژی فروش کاملا ضروری است برای هر گونه سرمایه گذاری کسب و کار. در حال توسعه یک “مطلوب استراتژی فروش” می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست است.

2. درک تفاوت بین بازاریابی و فروش نیز بسیار مهم است. آموزش این کار و قرار دادن آن را به کار می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست است. توسعه پیشنهاد فروش منحصر به فرد برای کسب و کار ما بسیار مهم است به عنوان به خوبی.

3. هر راه اندازی کسب و کار نیاز به چهار نوع شخصیت آن را به کار: یک فروشنده یک بهبود یک سازمان و یک فروشنده. شناسایی کسانی انواع کسب و کار در کسب و کار شما را به موفقیت خیلی بیشتر احتمال دارد.

انتشار اطلاعات:

آماده آتش و هدف (صفر تا 100 میلیون دلار در هیچ چیز مسطح) توسط مایکل Masterson.

© 2008 by Michael Masterson. منتشر شده توسط John Wiley and Sons, Inc.

امتیاز این کتاب:

امتیاز کلی: بسیار خوب

سبک نگارش: بسیار خوب

نرم افزار: بسیار خوب

ویژگی های دشواری: متوسط

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *