آماده برای یک عمر طولانی داشتن سال به یک شریک و ساخت موفق رابطه صمیمی ؟

0 Comments

[ad_1]

محققان به ما بگویید که یکی از خوشبختی بستگی به داشتن یک شریک. اگر این درست است و در این روز زمانی که امید به زندگی طولانی تر و طولانی تر می شود آن را حتی بیشتر مهم است که شما پیدا کردن یک شریک با آنها به توسعه موفق صمیمیت.

اما می تواند به شما انجام این کار ؟ آیا می دانید که چگونه برای رفتن در مورد ساختمان موفق صمیمیت? چه نوع از تجربیات شما تا به حال تا به حال ؟ چگونه بسیاری از آنها موفق داستان و چگونه بسیاری از شما شکست خورد ؟

نه از دست دادن امید در مورد داشتن یک موفق صمیمیت فوق العاده است. و به منظور رسیدن به هدف شما شما ممکن است نگه دارید درگیر شدن با سایت های دوستیابی ملاقات با دیگران و تلاش برای توسعه روابط است.

اما اگر شما موفق نیست برای یک دلیل و یا دیگری شما ممکن است توسعه اضطراب, فکر کردن به خود: “من هنوز سال به زندگی می کنند و این به آن معنا خواهد ماند به تنهایی از در حال حاضر؟”

اگر یک رابطه صمیمی است و از حد اکثر اهمیت به شما این است که نه تنها به دلیل که شما هستند چرا که شما نیاز دارید و مایل به داشتن یک شریک زندگی بلکه به دلیل در تمام احتمال, شما در حال حاضر بازنشسته شده و یا در حال بازنشسته و به عنوان شما نگاه به جلو به سال های آینده شما واقعا ارزو به کسی که با آنها برای به اشتراک گذاشتن شادی و خوشبختی از سال آینده (که متفاوت است شادی از دیدن فرزندان و نوه ها – اگر شما هر گونه رشد و موفقیت در زندگی خود را).

اگر شما شده است تلاش برای پیدا کردن یک شریک زندگی و ایجاد یک رابطه صمیمی اما تا کنون واقعا موفق یا موفق تنها برای مدتی کوتاه و ارتباط به هم ریخت – آیا می دانید که چه چیزی را اشتباه رفت ؟ و اگر این برای شما اتفاق افتاده است بیش از یک بار حتی بیش از دو برابر می کند وجود دارد در اینجا یک الگوی شکست ؟ و اگر چنین است می تواند شما را در درک که این الگو در حال آمدن است از آنچه نسبت به این الگو ؟

آن چیزی است که در شما است که خرابکاری تلاش خود را? این است که یک سوال ساده از اگر شما آگاه هستند از آنچه که باعث می شود شما موفق شما می توانید حتی نمی دانم اگر وجود دارد چیزی در شما باعث می شود که شما موفق. اگر این مورد است, آن را بسیار به احتمال زیاد است که شما نمی درک خود را به دلیل شکست بلکه ویژگی شکست به عوامل دیگر توان آن را به شریک زندگی خود را خود را پیدا کردن “و” کودکان خود را (بدون در نظر گرفتن چه آنها که ممکن است مانند خود شریک جدید) و وضعیت مالی خود و غیره و غیره. آن است که همیشه آسان نیست مسئولیت خود را شکست بلکه ویژگی آنها را به چیز دیگری.

اگر شما متوجه است که شما شکست زمان و دوباره و شما هنوز هم می خواهید برای پیدا کردن یک شریک با آنها به توسعه موفق صمیمیت شما ممکن است بخواهید برای توسعه آگاهی به حقایق است که ممکن است کمک به شما تلاش های شکست خورده: آیا شما را از هر گونه ترس که ایستاده در راه خود را از در حال توسعه واقعا رابطه صمیمی ؟ آیا شما هر گونه نیاز است که شما را بیش از حد بسیاری از مطالبات در یک شریک بالقوه (به نقطه که در سمت چپ بارها و بارها)? شما کنترل بیش از حد و غیر از به خطر انداختن (که باعث می شود زندگی با شما دشوار است)?

این و دیگر مسائل ممکن است آنهایی که از خط خارج شدن شما از ساختمان موفق صمیمیت. به عبارت دیگر تا آنجا که شما تمایل به داشتن یک رابطه موفق, شما ممکن است تخریب خود و تلاش در پیدا کردن یکی.

اصلی راه حل برای چنین شرایطی است که برای شما به منظور توسعه آگاهی: در ارتباط با راه های که در آن شما خودتان را در پای ساقه در روابط است. به دست آورد این آگاهی داشتن درک چگونه شما را دستکاری شما تلاش تا زمانی که شما می توانید پس از آن اقدام به پیدا کردن یک شریک با آنها شما قادر خواهید بود به منظور توسعه یک واقعا رابطه موفق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *