آموزش ترسیم سیم پیچی موتورهای الکتریکی • (مهندسی برق) PowerEn

زبانک  > متفرقه >  آموزش ترسیم سیم پیچی موتورهای الکتریکی • (مهندسی برق) PowerEn
0 Comments

مقدار جریان محوری از سیم پیچكها با توجه به چگالی جریان مجاز كه از منحنی می توان آنرا تعیین نمود سطح مقطع سیم بدست می آید. Ip و در حالت مثلث بدست می آید بهعبارت دیگر جریان عبور از هادی ها جریان فازی می باشد. بنابراین باید از نظر درک هنری و اطلاعات عمومی هنر از هر منبع معتبری که در دسترس شما هست استفاده کنید. و جزوه ای استخدام را (از سایت ای استخدام بگیرید وبخونید) هم که کل سوالات را داره خونده بودم. برا درس کامپیوتر کتاب سبز علی گل خیلی خوبه..برا درس اطلاعات عمومی کتابهای تاریخ سال سوم دبیرستان.قانون اساسی.یه جزوه اطلاعات عمومی هست که تو همین سایت هست.برا هوش یه کتاب استعداد تحصیلی هست که برا دکترا رشته مدیریت هست به نظرم عالیه. برای سه تا درس تکنولوژی کارگاه مدار فرمان سیم پیچی و تاسیسات الکتریکی کارگاه و پی ال سی من کتابای خود هنرستان رو از سایت کتابای درسی آموزش و پرورش نسخه پی دی افشون رو دانلود کردم و خوندم البته برا این سه تا درس وقت زیاد نذاشتم و سعی کردم ریاضی مهندسی و مدار و ماشین رو درصد بالایی بزنم. البته به نظر من دو کتاب اول که عرض کردم برای آزمون کفایت می کنه و سعی کنید بیشتر تست بزنید و تحلیل تست های(خلاقیت تصویری) کنکورهای سال های گذشته را چندین بار مطالعه کنید.

برای مدار من کتاب کنکور ارشد مدرسان شریف رو پیشنهاد میکنم. برای مبانی هنرهای تجسمی و خلاقیت تصویری پیشنهاد می کنم کتاب: «مبانی هنرهای تجسمی»، هنرستان و کتاب: «مبانی هنرهای تجسمی (۱) و (۲) گزینه های طبقه بندی شده منابع کنکور هنر»، خلیل مشتاق، انتشارات عفاف با دقت و کامل مطالعه کنید و بعد تست های خلاقیت تصویری کنکور سراسری هرچه بیشتر تمرین کنید. حالا اگر بخوام کتاب معرفی کنم یک لیست بلند و بالایی میشه که با توجه به اینکه دفترچه ۲ ماه قبل از آزمون منتشر میشه فرصت مطالعه ی همه ی اون کتاب ها را ندارید و مطالعه همه ی اون کتاب ها شاید چندین ماه طول بکشه و بعضا بیشتر سبب گیج شدنتان بشه، بنابراین با تجربه ای که خودم و دوستانم در آزمون ها استخدامی رشته های هنری داشتیم به نظرم شما ۲ منبع از کتاب های کمک آموزشی کنکور هنر به طور کامل مطالعه کنید که پیشنهاد خودم کتاب فرهنگ، هنر و ادبیات ایران و جهان کنکور کارشناسی ارشد مدرسان شریف و کتاب درک عمومی هنر: هنر جهان و ایران رضا عباسی انتشارات مبتکران پیشروان هست. کتاب هایی مثل خلیل مشتاق یا مدرسان شریف یا مهدی خرد یا رضا عباسی که هم برای کنکور هنر در تمامی مقاطع و هم برای آزمون های استخدامی قابل استفاده است همگی خلاصه شده و نکته های مهم و پر کاربرد با توجه به سوالات کنکور های سال های گذشته در اون کتاب ها اومده، که حقیقتاً نکته های خوب، مفید و کاربردی هم هست.

این آموزشگاه ها علاوه بر دوره های تئوری به آموزش عملی نیز می پردازند و افراد می توانند در کارگاه هایی که در این آموزشگاه ها وجود دارد به صورت عملی نیز با اجزای مختلف موتور و نحوه سیم پیچی آن آشنا گردند. کتاب های تست کنکور هنر در کتاب فروشی هایی که کتاب های کنکور یا کتاب های هنری می فروشند هست و حتی اینترنتی هم می تونید تهیه کنید مثل کتاب آبی خلاقیت تصویری و تجسمی قلمچی یا کتاب های کنکور هنر راه اندیشه. برای طراحی هم شما زمانی که به تست های درک عمومی و مبانی و خلاقیت تصویری مسلط باشید برای پاسخ به تست های طراحی هم مشکل زیادی نخواهید داشت. این کار از فوت و فن های زیادی برخوردار است. دو.گرامر : گرامر استخدامی در حد دبیرستانه، میتونید از سایت آلا ، رشته تجربی ، فیلم های جمع بندی فراهانی رو دانلود کنید، سه چهار جلسس کلا ولی همرو عالیییی جمع بندی کرده. برای کارآموزانی که از شهرهای دیگر به جمع ما می پیوندند نیز هماهنگی های لازم برای حضور در خوابگاه انجام خواهد گرفت. کتاب های تست هم اکثراً خوب هستند و سعی کنید بیشتر جمع بندی سوالات کنکورهای سال های گذشته سراسری(تست های درک عمومی هنر) و کارشناسی ارشد پژوهش هنر(تست های فرهنگ، هنر ادبیات ایران و جهان) را مطالعه کنید.

البته اگر فرصت دارید کتاب مبانی هنرهای تجسمی غلامحسین نامی، کتاب مبادی سواد بصری انتشارات سروش، کتاب رنگ ایتن و کتاب مبانی هنرهای تجسمی کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف هم مطالعه کنید. برا معارف ۳ سال دبیرستان انتشارات گاج یک کتاب خیلی خوبی داره هم اونو خوندم(که خیلییی کم امسال از دبیرستان اومده بوود)و کتاب اندبشه اسلامی ۱ سبحانی این کتاب خیلی از توووش سوال میاد بنظرم بیشتر اینوبخونید. بچه ها بازم تاکید میکنم حتما سوالای آزمونای قبل رو بخونید ولی حفظ نکنید چون سنجش خیلی خیلی کم پیش میاد سوال تکراری بده فقط خوبیش اینه که میبینید کدوم قسمتای کتاب مهمه برا طراح سوال و نحوه سوال دهی چه جوریه. زبان هم کمی پایم خوبه اما کتاب۵۰۴ را کمی خونده بودم ولغات دبیرستان که باز انتشارات لقمه(مهروماه کتاب خوبی در این زمینه داره)استفاده کردم.اطلاعات عمومی و هوش هم که اصلا هیچ کتابی نخونده بودم و بخاطر همین برا اطلاعات عمومی فقط یک سوال جواب دادم.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد آموزش کامل نحوه سیم پیچی انواع لوپ فلزیاب لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.