آموزش سئو – بهترین آموزش کامل سئو حرفه ای سایت [2021] – آکادمی 98

0 Comments

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) به اقداماتی گفته می شود که در نتیجه آن حداکثر صفحات یک وب سایت توسط موتورهای جستجو فهرست شده و با رتبه بالایی در صفحه نتایج جستجو نمایش داده شوند. در واقع شاید اگر در صفحات اول گوگل نباشید، حتی به تعداد انگشتان یک دست نیز بازدید کننده روزانه نداشته باشید. سئو شاید مهم ترین روش بازاریابی اینترنتی است، وب سایت ها می توانند با کمک آن در صفحه نتایج جستجو با یک تا چندین کلمه کلیدی (مربوط به کسب و کار خود) رتبه بالایی به دست آورند، از این طریق کاربران یا مشتریان بالقوه با وب سایت فراهم کننده این گونه کالا و خدمات آشنا می شوند. به مجموعه آموزش هایی که مربوط به امور داخلی سایت است، آموزش سئو داخلی وب سایت گویند. نیز مانند سئوی داخلی موارد زیر مجموعه بسیاری دارد. جواب این سوال را نمیتوان به راحتی داد چرا که نه تنها به میزان رقابت در زمینه فعالیت شما بستگی دارد بلکه به بودجه شما نیز برمیگردد. گرچه نمی توان سقف درآمد خاصی برای یک سئو کار متصور شد، با این وجود باید گفت چنانچه شخصی تمامی موارد تدریس شده در دوره آموزش سئو را به خوبی یاد بگیرید و بتواند به واسطه آن شغلی مناسب پیدا کند، دست کم چیزی بیش از 2.5 میلیون تومان در ماه دستمزد خواهد گرفت.

گوگل حدودا 200 فاکتور را برای رتبه بندی وب سایت ها در نظر می گیرد که بیشتر آن ها تجربی و از طریق آزمون و خطا به دست آمده اند. یک وب سایت تازه تاسیس بدون ثبت و قابلیت دسترسی از طریق موتورهای جستجو تقریباً هیچ کاربردی ندارد. تازه کارهای سئو بایست درک کنند که یک برنامه جامع سئو دارای دو بخش اصلیست: سئو داخلی و سئو خارجی. سئوی داخلی عمدتا به بهینه سازی های: ساختار سایت، کد ها، تگ ها، توضیحات صفحات، تولید محتوا و غیره می پردازد. متخصصین حرفه ای سئو عموما در مراحل تدوین استراتژی اصول سئو در تولید محتوا و تصمیم گیری های مهم به شما کمک میکنند ولی فرآیند های اجرایی مانند تولید محتوا و لینک سازی باید توسط تیم دیگری در مجموعه شما انجام شود. بهینه سازی و روش های تولید نقشه سایت را فرا خواهید گرفت و پس از آموزش مربوطه می توانید نقشه سایت را بسازید و از آن برای معرفی کامل و سریع تر سایت خود به گوگل استفاده کنید. 1. 1. SERP: پس از جستجو ترم (term) مدنظرمان در باکس جستجوی موتور جستوجوگر, شاهد صفحهای هستیم که به آن Search Engine Result Page گفته میشود. اگر سایت شما در صفحات نخست موتورهای جستجو نمایش داده شود قطعاً بسیار مفید خواهد بود زیرا طبق آمار، مشتریها و کاربران برای دستیابی به اهداف خود بیشتر از صفحات ابتدایی لیست موتورهای جستجو استفاده میکنند پس درواقع با یادگیری آموزش سئو و فنهای سئو شما میتوانید از یک تبلیغات رایگان در بزرگترین موتورهای جستجوی جهان بهرهمند شوید.

مسئله سرعت سایت مخصوصا در صفحات فرود اصلی را در اولویت قرار دهید. یعنی برخی کلمات هم معنی و نزدیک بع مورد اصلی که از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند. یعنی مطالب دوره به صورت جامع بیان شدهاند. برای لینک سازی داخلی، شما می توانید از انکرتکست (anchor text) استفاده کنید؛ یعنی یک عبارت یا کلمه کلیدی را انتخاب کرده و آن را در قالب لینک در بیاورید. نکتهی دیگری که حائز اهمیت است این است که محتوای شما نباید کوتاهتر از 400 کلمه باشد چون ممکن است از سوی گوگل تحت مجازات الگوریتمهای محتوای بیکیفیت و کوتاه قرار بگیرید. این کارگاه برای وبمسترها، تولیدکنندگان محتوا، سئوکارها، مدیران سایتها و شرکتها، بازاریابان اینترنتی، مدیران فروش، خبرنگاران مفید است. مجموعه دارکوب دارای رتبه 4 از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد که مجوز تاسیس آموزشگاه فناوری اطلاعات را از سازمان فنی و حرفه ای دریافت نموده است. با تکنیک های حرفه ای مثل افزایش کوالیتی اسکور که من از این دوره یاد گرفتم تونستم تا 65درصد توی هزینه های تبلیغات و ادوردزمون صرفه جویی کنم که واقعا رقم ارزمندی می شد . من قبلا هم دوره های سئو شرکت کرده بودم ولی متاسفانه کارایی نداشتن تا با جناب کریمی آشنا شدم و واقعا در سئو متحول شدم .

مزیت شرکت در دوره های آموزشی طراحی سایت و سئو دارکوب آن است که در مجموعه ای آموزش شما انجام می گردد که به صورت حرفه ای در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت فعالیت دارد. سعی کنید به صورت دست و دلبازانه لینک بدهید. در واقع بدون سئو، یک وب سایت در صفحات نتایج جستجو در انبوه سایت های اینترنتی گم می شود و رتبه خاصی به دست نمی آورد. علاوه بر آن که کاربران از صفحات بهم ریخته که درست نمایش داده نمی شوند، خوششان نمی آید بلکه گوگل نیز نسبت به این مورد حساسیت بالایی دارد. زمانی که شما از سایت های خارجی به سایت خود لینک می دهید به اصطلاح بک لینک گرفته اید. ما در اینجا قصد داریم تمامی مطالب و نکات آموزش سئو را که به صورت تجربی و روی پروژه های مختلف به دست آورده ایم، با شما به اشتراک بگذاریم. رقیب های شما و آنالیز سایت آنها برای سئو میتواند نکات بسیار شگفت انگیزی را در اختیارتان قرار دهد و دیگر نیازی نباشد که شما خیلی زمان و هزینه زیادی را برای به دست آوردن و تجربه کردن آنها بپردازید. فراموش نکنید که چنانچه بتوانید مدرک بین المللی این دوره و حرفه را به دست بیاورید می توانید با استفاده از ویزای کاری به کشورهای دیگر برای کار کردن مهاجرت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *