آندوسکوپی Myringoplasty

زبانک  > متفرقه >  آندوسکوپی Myringoplasty
0 Comments

[ad_1]

مترادف: Myringoplasty, Tympanoplasty.

تعریف: Myringoplasty روش مورد استفاده برای مهر و موم سوراخ پرده تمپان با استفاده از مواد پیوند.

Temporalis فاسیا است که معمولا استفاده می شود مواد پیوند به دلیل:

1. این یک اتوگرافت با شانس بسیار خوبی را

2. آن را در دسترس است نزدیک به محل عملیات ساخت آن برداشت آسان تر

3. آن کم بازال متابولیسم بدن روشن کننده موفقیت آن رای

4. ضخامت آن است که از پرده تمپان

وجود دارد دو روش در دسترس انجام myringoplasty:

روکش روش

تحت روش دراز

روکش روش: این یک مشکل روش به کارشناسی کارشناسی ارشد. در اینجا مواد پیوند درج شده است تحت سنگفرشی (لایه پوست) طبل گوش. این یک کار دشوار است پوست فقط پوست لایه به دور از پرده تمپان قرار دادن گرافت بیش از سوراخ و redraping پوست لایه.

لایه زیرین روش: این یک بازی ساده و معمولا با استفاده از روش. در اینجا پیوند است که معمولا در زیر قرار داده شده tympano meatal فلپ که در بالا است از این رو تحت نام نهاده شده است. مزیت عمده این روش این است که از آن آسان است به انجام این کار با موفقیت خوبی هستند.

نشانه ای از Myringoplasty:

1. مرکزی سوراخ است که خشک حداقل برای 6 هفته.

2. به عنوان یک پیگیری به کنترله روش برای از نو خلق کردن مکانیسم شنوایی

پیش نیازها برای myringoplasty:

1. مرکزی سوراخ است که خشک برای حداقل 6 هفته

2. طبیعی مخاط گوش میانی

3. دست نخورده ossicular زنجیره ای

4. خوب حلزون رزرو

روش: اولا یک temporalis فاسیا از اندازه کافی است که برداشت و اجازه داد تا خشک شود.

این عمل جراحی با بیحسی موضعی انجام میگیرد. Temporalis فاسیا گرافت برداشت تحت بی حسی موضعی مرسوم و مجاز به خشک. کانال شنوایی خارجی است و سپس بیهوش با استفاده از 2 % xylocaine مخلوط با 1 10,000 آدرنالین تزریق. حدود 1/2 cc نفوذ در 3 o clock 6 – o clock 9 – o ساعت و 12 o clock مواضع حدود 3 میلیمتر از حلقه. بیمار premedicated با تزریق عضلاني از 1 آمپول fortwin و 1 آمپول phénergan.

گام اول: زایش حاشیه سوراخ – خنک حاشیه سوراخ با استفاده از داس و چاقو از یک زاویه دار انتخاب کنید. این مرحله بسیار مهم است زیرا آن را می شکند تشکیل چسبندگی بین سنگفرشی حاشیه طبل گوش (لایه بیرونی) که از گوش میانی مخاط. این چسبندگی اگر چپ دست نخورده خواهد مانع را از نو tympanic پیوند. این روش در واقع گسترش در حال حاضر در حال حاضر بنظر نمیرسند. یک نیاز احساس خطر نمی شود در مورد آن.

مرحله دوم: این مرحله است که در غیر این صورت شناخته شده به عنوان ارتفاع tympano meatal فلپ. را خمیده برش در حدود 3 میلی متر جانبی به حلقه. این برش در حالت ایده آل گسترش بین 12 o clock 3 – o ساعت و 6 – o clock موقعیت خود را در گوش چپ و 12 o clock, 9 ساعت و 6 o clock موقعیت خود را در گوش راست. پوست را به آرامی مطرح شده به دور از استخوان خارجی کانال. همیشه اعمال فشار به استخوان در حالی که ارتفاع. این در خدمت دو هدف:

1. آن را مانع از خونریزی بیش از حد

2. آن را مانع از پاره شدن فلپ

گام سوم: ارتفاع حلقه و incising گوش میانی مخاط. در این مرحله حلقه است که به تدریج برداشته از آن لبه. به عنوان به زودی به عنوان حلقه بالا است استفاده از یک داس و چاقو به چاک دادن گوش میانی مخاطی دلبستگی با tympano meatal فلپ. این یک گام بسیار مهم است چرا که لایه درونی از باقی مانده گوش درام پیوسته با مخاط گوش میانی. به عنوان به زودی به عنوان گوش میانی مخاط مطرح شده است فلپ را تحت فشار قرار دادند anteriorly تا دستگیره توسط قابل مشاهده می شود.

گام چهارم: آزادی tympano meatal فلپ از دسته توسط. در این مرحله tymano meatal فلپ آزاد از دستگیره توسط تیز کالبد شکافی از گوش میانی مخاط. گاهی اوقات دستگیره توسط ممکن است تبدیل به داخل گیر کردن تو بازی مقابل دماغه. در این سناریو تلاش ساخته شده است به lateralise دستگیره توسط. اگر ممکن است به lateralise دستگیره توسط کوچک منحرف نکته بخشی از این دسته می توان برش. دستگیره توسط زایش است و محروم از آن پوشش مخاطی.

گام پنجم: قرار دادن پیوند (لایه زیرین روش). در حال حاضر به درستی خشک temporalis فاسیا پیوند از اندازه مناسب معرفی شده است از طریق کانال گوش. این پیوند است که به آرامی در زیر tympano meatal فلپ است که بالا است. پیوند است insinuated تحت دسته توسط. این tympano meatal فلپ قرار گیرند در چنین راهی که آن را پوشش می دهد و لبه به صورت رایگان از پیوند آن معرفی شده است. بیت gelfoam قرار داده شده است در اطراف لبه های مطرح فلپ. یکی ژل فوم بیت قرار داده شده است بیش از این مهر و موم شده بنظر نمیرسند. این gelfoam دارای یک نقش خاص به بازی. با توجه به مکش اثر آن را ایجاد می کشد این پیوند در برابر لبه های سوراخ در نتیجه جلوگیری از medialisation از مواد پیوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.