آنچه شما انجام هرگز ماده بسیار به عنوان جایی که شما شکست خورده

زبانک  > متفرقه >  آنچه شما انجام هرگز ماده بسیار به عنوان جایی که شما شکست خورده
0 Comments

[ad_1]

عنوان این قطعه آنچه شما انجام هرگز ماده بسیار به جایی که شما موفق می آید از نویسنده کارن شادی فاولر در کتاب خود ما همه به طور کامل در کنار خودمان. من می خواهم به مخالفت با این بیانیه که دانستن موفقیت احساس توانا و خوب و ماندگار راهپیمایی از شادی اما من نیز می دانم که شکست حمل قدرت بسیار زیاد است که می تواند پایمال کردن و راندن لذت. چرا این طوری که افتخار لحظات باید سلطنت با لحظات نارضایتی ناپدید شدن به دور recesses از ذهن است ؟

من انجام داده اند بسیار در زندگی من از طریق عزم و تمایل به رسیدن به. من کار سخت هستم و مایل به مطرح تلاش بیشتری برای رسیدن به اهداف من این که آیا این اهداف باید با خانواده و دوستان من در کار من, تفریحی و فعالیت های تناسب اندام, سرگرمی های من, و, واقعا, هر جنبه ای از زندگی من است. پدر و مادر من مجموعه انتظارات بالا برای من کار کرده اند و تا کنون چندان سخت به زندگی شرافتمندانه. من همیشه دریافت نمرات خوب چون من مورد مطالعه قرار گرفته و خودم و من در بر داشت راه برای حرکت در حرفه من با در نظر گرفتن دوره اضافی و به دنبال موقعیت های جدید. من بزرگترین دستاورد خواهد بود موفقیت من مشاهده در کودکان است. آنها شغل عالی و فوق العاده همسران و فرزندان به علاوه آنها مهربان و متفکر سخاوتمندانه به خصوص با زمان خود باشد. پس چرا من اخم در مورد شکست و یا نارضایتی ؟

این دو فقط به نظر می رسد به دست کشیدن بر روی مغز من. من احتمالا با دریافت 300 صد متفکر یادداشت از دانش آموزان من در طول سال ضمن تشکر من برای درس من آموخته بود و مدل نقش من به تصویر کشیده است. پس چرا من هنوز آویزان عصبانی پیام ارسال توسط دو دانش آموزان در مورد من “بی رحمانه رفتار”? من نمی دانم که من تا به حال نمونه این رفتار و البته من هرگز آن را عمدا. چرا من خودمو در مورد غلط املایی “تجاوز” در کلاس هفتم املا زنبور عسل ؟ این باعث می شود هیچ حس پس از 53 سال است. چرا من نگران که من هرگز ادامه تحصیل برای به دست آوردن یک دکترای وقتی که من مقدار زیادی از کلاس های دیگر و قطعا باید دانش گسترده ای? آن است که همه خیلی احمقانه است.

شوهر من گفته است که این حس فراموش نشدنی از شکست چوب با او از زمانی که او اول بسکتبال مربی. تیم خود را برنده مسابقات دولت اما او به نظر می رسد در دو سال قبل از زمانی که آنها از دست رفته در فینال با دو امتیاز و سال بعد از آن زمانی که آنها از دست رفته توسط یک پرتاب آزاد. “تقریبا قهرمانان” است فقط به اندازه کافی نیست. و اگر شوهر من تردیدی آنچه در مورد پرتاب آزاد تیرانداز بالا نقطه از این تیم با استعداد عالی که از دست رفته یک بازی برنده شات ؟

شاید شکست بخشی است از یک نوع چالش است که ما را نگه می دارد قصد تمرین و عرق کردن برای رسیدن به موفقیت در حالی که ما فروتن در همان زمان. شاید بیش از حد بسیاری از پیروزی خواهد بود حتی بدتر از نزدیک به پیروزی کامل و یا ضرر و زیان است. شاید ما تبدیل شدن به قوی تر به عنوان ما با سختی و پس از آن تعیین راه برای رسیدگی به آن و غالب شدن آن است. شاید شکست است که در واقع چگونه ما واقعا به عنوان برنده ما مکث, فکر می کنم, دوباره, دوباره طرح تراز قرار گیرند و از نو آغاز خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.