آیا شما به این دام افتد? مقایسه خود را به افراد دیگر

زبانک  > متفرقه >  آیا شما به این دام افتد? مقایسه خود را به افراد دیگر
0 Comments

[ad_1]

اگر شما انسان هستند شما آن را انجام داده اند. شما خودتان مقایسه کنید به افراد دیگر. خبر خوب این است که مردم وجود دارد خود را نسبت به شما و نه چندان خبر خوب این است که شما آن را به عنوان به خوبی. در حالی که نه از مزایای دیگر آن است که به سادگی بخشی از طبیعت انسان است. این که ما چگونه رشد می کنند, این که چگونه تلاش میکنیم اما گاهی اوقات متاسفانه گاهی اوقات بهانه ای برای رها کردن و همچنین.

یک طرز فکر ثابت

اگر ما چیزی به مقایسه خودمان را به شما ممکن است دلیل آن را از ما یاد بگیرند و برای رسیدن به رشد می کنند ؟ گاهی اوقات هنگامی که ما خودمان را با دیگران مقایسه ما چیزی برای سنجش موفقیت ما و شکست با نتیجه یک اندازه گیری که در آن ما می توانید انجام دهید بهتر و دستیابی به بیشتر.

اما متاسفانه برای کسانی که با طرز فکر ثابت این رخ نمی دهد. همه در همه ، وجود دارد در واقع معکوس روش تفکر است. که معکوس روش به ما می گوید از آنجایی که ما نه به عنوان خوب به عنوان شخص دیگر ما نیز فقط ممکن است ترک. که کار نمی کند در جهان از هوش ، آن است که بی اثر است ،

آیا شما تا به حال به خودتان پیدا کنید مشاهده موفقیت شخص دیگری را به عنوان تنها راه را برای خودتان نگاه بد ؟ اگر شما به تنهایی در این فرایند تفکر. برای برخی از موفقیت دیگران است به برجسته خود را شکست. بهانه ساخته می شوند مانند دیگر خوشبخت و یا داشتن آن آسان است. دیگر بهانه ای است برای گفتن همه چیز را فقط می آید به راحتی به آن شخص و یا حتی بدتر, استفاده از موفقیت خود را به برجسته کردن برخی دیگر نامربوط مى باشد. چه می شود اگر شما می تواند re-قطار مغز خود را به اتخاذ یک طرز فکر از رشد ؟

رشد طرز فکر

در پایان مقابل از طیف است که یک رشد طرز فکر. شما می توانید به خودتان این فرصت را برای تغییر و رشد در طول زمان به عنوان شما یاد بگیرند که به re-قطار مغز خود را به یک رشد طرز فکر. هنگامی که شما با مشاهده موفقیت شخص دیگری را به عنوان یک راه به تلاش سخت تر انجام تر و سخت تر کار شما دوباره قطار مغز خود را به این و نه به عنوان بهانه ای برای ماندن در وضع موجود است, اما به عنوان یک دلیل برای رشد.

اگر شما در انتخاب الگوهای فکری که هوش را می توان توسعه یافته و شما می توانید قطعا قطار مغز خود را برای رسیدن به ارتفاعات بالاتر شما یک تغییر اساسی در زندگی خود را. هنگامی که شما دریافت کنید که تصویر خود را تا به چیزی برای انجام با شکست در کاری است و این شکست است که در واقع یک مسیر به آموزش عالی به شما خواهد شد در سهولت در پوست خود را.

خوب است که نمی توان در سهولت در پوست خود را? اگر شما ذهن خود را تغییر دهید شما می توانید دوباره قطار مغز خود را به نمایش شکست به عنوان یک سنگ پله به موفقیت های جدید. شما شروع به درک شکست به عنوان یک ابزار یادگیری و نه به عنوان یک راه برای تعریف تصویر خود را.

پس, دفعه بعد شما می خواهید برای مقایسه خود را به شخص دیگری متوقف و از خود بپرسید اگر او/او را به موفقیت می توانید برجسته و الهام بخش برای شما. شاید او/او قرار داده و مقدار زیادی از تلاش به تحقق رویاها و تمام این سختی کار پرداخت می شود. این می تواند یک ابزار یادگیری برای شما و نه از چیزی به عنوان یک دشمن.

مردم دیگر موفقیت می تواند یک راه و وسیله ای برای شما برای یادگیری و رشد و مهمتر از همه بود الهام گرفته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *