آیا شما قربانی کاهش یافته به POPP – تعویق بیش از تجزیه و تحلیل و کمال & فلج?

0 Comments

[ad_1]

در کتاب خود تحت عنوان ما نامرئی عرضه فرانسیس Larimer وارنر نقل قول:” روح است و ماده ای که شکل خود را با توجه به خواسته های خود را و باید یک الگو از آن به کار. یک ظرف خمیر است که مایل به تشکیل به نان به عنوان بیسکویت. آن را می سازد تفاوت کمی به روح آنچه که ما تقاضا است.

که بسیار جالب و آشکار بیانیه در واقع, و اگر چه من شخصا نه به طور کامل به خرید کل این عصر جدید مکتب فکری است که شما چه فکر می کنید (به عبارت دیگر جهت زندگی خود موفقیت یا شکست است که تقریبا کاملا وابسته به خود را از افکار منفی و یا مثبت) من به طور کامل اذعان عالی اگر کمی قدردانی و به رسمیت شناخته شده قدرت ذهن ناخودآگاه.

چگونه رویای شما رو به سرقت رفته!

ذهن ناخودآگاه واقعا چیز شگفت انگیز پر کردن دور هر تجربه و هر احساسی هر حافظه و یا حتی هر فکری که همیشه در ذهن شما عبور! فکر می کنم پس از آن که با یک کامپیوتر قدرتمند در اختیار ما ما همه باید نوابغ و یا عدم است که حداقل همه ما باید فراری موفقیت در آنچه که ما انجام دهد.

اما افسوس که من'm مطمئن شوید که شما به خوبی آگاه از این داستان متاسفانه به ندرت آشکار است که راه. و این است که چرا:

به یاد داشته باشید زمانی که شما بچه هیچ چیز به نظر می رسید غیر ممکن است درست است ؟ منظور من سوپرمن و مرد عنکبوتی شد فقط به عنوان واقعی به عنوان کسی که زندگی پایین بلوک … به جز آنها کمی واقعی تر بود چرا که آنها ابرقدرت. شما ببینید در یک کودک خردسال's ذهن هیچ چیز غیر ممکن است که در بخش توضیح می دهد که چرا کودکان و نوجوانان' تا کنون به تاثیرپذیر است.

تعداد فزاینده ای از مردم در حال حاضر بر این باورند که یک کودک شروع به یادگیری در حالی که هنوز یک جنین در رحم, حسابداری برای همیشه در حال گسترش عادت از والدین آواز (بیش از حد معمول از لحن), صحبت کردن در بازی های موتزارت برای کوچک این نوزاد متولد نشده ! مکتب فکری در امتداد این خطوط نیز ممکن است توضیح شایع امروزه تمایل به شروع به تحصیل کودکان و نوجوانان در سنین جوان تر از همیشه امیدوار است که این امر سبب بر فرزند لازم لبه به جلو و جلوتر از همسالان خود.

استدلال نسبی شایستگی از این باورها این است که فراتر از محدوده این مقاله است اما کافی است به می گویند که یک کودک's رشد ذهن مانند یک سوپر جاذب اسفنج مکیدن کردن تمام داده های موجود در آن مانند آب بسیار.

هر چیزی ممکن است تمام می شود غیر ممکن است!

اما پس از آن چیزی است که می رود وحشتناکی اشتباه است! که در آن قبل از اینکه کودک بر این باور هر چیزی و همه چیز ممکن است به عنوان کودک رشد می کند تا آن جهان همه چیز ممکن است به سرعت در حال کاهش! چرا ؟ به دلیل اثر پرورش که در این زمینه با اشاره به اجتماعی و عوامل محیطی.

چگونه اغلب به عنوان یک بچه بود شما شنیدن کلمه “نه” و یا به شما گفته خودداری کنند” توقف اقدام مانند یک کودک “و یا” متوقف کردن فکر کردن مانند یک کودک “اگر به عنوان فرزند یک کلمه کثیف بود. بنابراین فقط می خواهم که در نسبتا کوتاه صرفه جویی خود را kiddie ذهن ماهرانه و تا کنون چندان به راحتی برنامه ریزی را مطابق متعارف جهان با همه مرزهای خود و تنگی از ناممکن هاست!

واقعیت این است که به عملکرد و انجام روزمره جامعه ما نیاز به برخی از درجه ای از آموزش و پرورش و یا حداقل مجموعه ای از مهارت های است که ما را قادر به انجام این کار. مشکل این است که در طول این دوره از آموزش و کسب مهارت های کسانی که ذهن ما می شود برنامه ریزی برای الگوی خود را در امتداد خطوط معمولی.

و متاسفانه همه که reprogramming می آید منظمی بسته بندی شده با تمام منفی روانی چمدان ذاتی متعارف جامعه است. این برگشت پذیر و در عین حال سرکش reprogramming است که چرا بسیاری از ما که'd مانند تلنگر به کنوانسیون انگشت و ترک پنج به دو جهان از کارکنان جهنم هستند به سادگی ترس بیش از حد!

که's از آنجا که ما هنوز هم تحت POPP's انگشت شست!

POPP: تعلل بیش از حد تجزیه و تحلیل و کمال و فلج!

بسیاری از ما قربانیان POPP در عین حال ما به't حتی آن را می دانم. اجازه دهید's نگاهی به تعویق مثلا's تقریبا هیچ چیزی راحت تر از این فعالیت; یا دقیق تر قرار داده و … فقدان آن است. همه یکی است به انجام تعهد پس از آن فقط به عنوان به سرعت و یا به عنوان nonchalantly عنوان مورد ممکن است در مقابله با یک برابر تعهد به متعهد به تعهد است.

به عبارت ساده تعویق عمل تعویق انداختن فعالیت های است که باید و باید به پنجه شود اما برای برخی از دلیل و یا دیگر پیدا کنیم و بهانه نیست.

کاملا اغلب دلیلی برای تعویق دلیل است که کار در دست اغلب شامل تلاش بیشتر و زمان از ما در حال حاضر به وقف! با این حال در بسیاری از موارد وجود دارد's بسیار عمیق تر و نگران کننده تر دلیل ریشه دار است که در آن عادت به تعویق می باشد. که دلیل بیش از حد اغلب است:

ترس از تغییر; خروج از منطقه آسایش!

ما ریشه ترس از تغییر اغلب جوش پایین به یک ناخودآگاه ترس از شکست. آن را بسیار آسان برای باقی می ماند در یک's منطقه راحتی بدون اینکه لزوما شاد بودن تا زمانی که منطقه آسایش اجلاس به نیازهای اساسی برای بقا است که عبارتند از: غذا و سرپناه و همراهی و غیره. یکی لازم نیست با وضعیت موجود اما تا زمانی که ملزومات اساسی بقا تحت پوشش اکثر مردم بی میلی ادامه خود را امن و در عین حال ناراضی وجود به پایان تلخ.

است که چرا بسیاری از داستان های موفقیت دراماتیک قصه های پایین-n-out گلایه به موفقیت گیج کننده! زیرا این افراد در پایین سنگ و واقعا تا به حال هیچ جا به سمت چپ بروید اما تا! به معنای واقعی آن دسته از افراد تا به حال چیزی برای از دست دادن اما همه چیز را برای به دست آوردن تلاش برای موفقیت شخصی.

شعر در کر مرگبار POPP کوارتت!

آن است که شاید یکی از ساده دستاوردها در زندگی برای تبدیل شدن به بخشی از این شعر در آهنگ های کشنده POPP کوارتت; بعد از همه, خود انکار است بنابراین آسان و همیشه خیلی راحت!

کمال گرایی است پسر عموی تعویق

تعویق ( aarrrgggh ) چنین کثیف و زشت کلمه پس چرا به سادگی اجتناب از آن در دسترس نباشد با اذعان است که شما یک کمال گرا به جای ؟ منظورم مردم سوء نیت احترام به perfectionists don't ، مطمئن شوید که … کمال گرا ممکن است رسیدن به آنجا در یک قاب زمان داده شده اما به یاد داشته باشید مورد علاقه خود را سرود است که کیفیت زمان طول می کشد!

یا شاید اگر شما don't می خواهید به گروه بندی و یا صرفا احساس شما در حال نالایق به سقوط در زیر چتر کمال جمعیت شما می توانید همیشه اصرار دارند که شما پناهگاه't به پایان رسید و تجزیه و تحلیل وضعیت هنوز! ( Hmmm … من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از جنگ تا کنون برنده در حساب بیش از حد تجزیه و تحلیل?)

خط پایین هر کدام راه شما آن را رنگ نهایی تصویر هنوز هم به همان سایه … بی تفاوتی و فلج! اگر شما واقعا می خواهید برای رسیدن به موفقیت شخصی شما نیاز به خلاص شدن از شر است که ناخودآگاه ترس از شکست پرتاب دور POPP's طرح جامع و خارج وجود دارد و خود را با شتاب تکه از موفقیت!

در اختتامیه, اینجا,'re یک زن و شوهر از نقل قول برای کمک به ایجاد انگیزه شما را در سفر خود را از موفقیت (افسوس که من نمی توانم به یاد بیاورید که نام نویسندگان نقل قول).

تنها ترس شما باید بترسیم و

بهتر است تلاش کرده اند و شکست خورده از هرگز تلاش کرده اند و در همه!

منطقه راحتی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *