آیا شما مشکل تصمیم گیری کنید ؟

0 Comments

[ad_1]

“آیا شما آن را دوست دارم ؟ من باید آن را خرید ؟ ” خواسته فلور نمایش ریز متناسب با کت سیاه و سفید او در تلاش بود ، “من آن را دوست دارم” گفت: او دوست آنا “اما این انتخاب شما را.” ضعیف توسط دو دلی فلور قرار می گیرد کت پشت در قفسه و به سمت فروشگاه.

آنها خانه و نه 15 دقیقه زمانی که فلور گفت: “من باید خریداری که کت!” آنها بازگشت به فروشگاه و صبح روز بعد اما خیلی دیر شده بود. کت رفته بود-به شخص دیگری فروخته.

هنگامی که شما در حال مواجهه با یک تصمیم شخصی آیا شما مبارزه دردناکی بدفع الو قت گذراندن و در نهایت شخص دیگری بخواهید تا برای شما تصمیم می گیرید? و پس از تصمیم گیری ساخته شده است, آیا شما در حفظ و بدونم که اگر یک انتخاب متفاوت می شده اند بهتر است ؟ اگر چنین است, شما احتمالا می تواند با شناسایی فلور تجربه بالا. شما می دانید چقدر دشوار تصمیم گیری می شود.

با این وجود شما می توانند یاد بگیرند که برای تصمیم گیری با سهولت بیشتر و لذت بردن. چگونه ؟

کاهش اضطراب

زمانی که در حال مبارزه با یک تصمیم آیا شما نگران سر و صدا بیش از ساخت حق انتخاب به عنوان اگر تنها یک گزینه می تواند موفق شوند ؟ شما خواهد بود خوشحال به یاد بگیرند که این به ندرت لازم است. کتاب غلبه بر بی تصمیمی توسط دکتر تئودور اسحاق روبین اشاره می کند: “این تقریبا همیشه تصمیم گیرنده و انتخاب خاص است که باعث می شود تصمیم گیری کار می کنند. . . . عدم تصمیم گیری کمی یا هیچ ربطی به انتخاب. این شکست است که به طور مستقیم قابل ردیابی و متناسب با عدم تعهد اختصاص داده شده.”

بله در اکثر موارد یک گزینه می تواند موفق آن است که اگر خرج دنبال. بنابراین از صمیم قلب حمایت از تصمیم گیری است که ساخته شده است. این کاهش بسیاری از تنش های مرتبط با تصمیم گیری.

اما چگونه می تواند به شما در واقع تصمیم خود را ؟

فکر می کنم به طور سیستماتیک

این مهم است به خصوص اگر شما در حال برخورد با یک تصمیم داشتن طولانی مدت امکانات: خرید عمده; انتخاب یک خانه, حرفه ای, ازدواج همسر. مبارزه با هر گونه تمایل به اجازه می دهد ذهن خود را به پرش worriedly از یک فکر دیگر. برای اولین بار جمع آوری حقایق شما نیاز دارید. سپس بر روی کاغذ لیست گزینه های خود را. هر گزینه لیست مزایا و معایب آن در مقایسه با این با نیازهای شما. اگر شما خودتان را می دانید-تنظیمات شخصی خود, ارزش, اولویت نقاط قوت و ضعف-شما در یک موقعیت به کدام گزینه ارضا مهم خود را نیاز دارد.

مگر اینکه شما رو فوری مهلت زمان اجازه می دهد تا احساسات واقعی خود را به سطح. عجله روند تنها سرکوب خود تصمیم گیری در دانشکده ها. در واقع صرف چند روز در هفته و یا حتی ماه ذهنی زندگی با هر گزینه در یک زمان ممکن است لذت بخش باشد. دکتر Harold H. بلومفیلد یادداشت: “بسیاری از مردم فکر می کنم اضطراب و نگرانی و تنش اجتناب ناپذیر هستند تا زمانی که آنها در حال مبارزه با یک مشکل و یا تصمیم گیری.” اما شما لازم نیست که به تعویق انداختن شادی تا زمانی که تصمیم خود را حل و فصل است. شما می توانید انتخاب کنید برای لذت بردن از فرایند تصمیم گیری خود را. این بخشی از زندگی است که هر دو به چالش کشیدن و پاداش است.

“اما من هنوز هم اشتباه گرفته!’

اگر پس از دادن سیستماتیک به فکر گزینه های خود را, شما هنوز هم مردد ؟ چه می توانید انجام دهید ؟ شما باید به دنبال کمک از یک دوست ؟

برخی از افراد فاقد اعتماد به نفس همیشه می خواهند دیگران را به تصمیم گیری برای آنها را. البته اگر شما در برخورد با یک موضوع است که نیاز به بیش از دامنه خود را از دانش و تجربه و سپس شما به دنبال مشاوره از یک شخص واجد شرایط نمی خواهد کناره گیری از مسئولیت. کسانی که با موفقیت ساخته شده تصمیم گیری شبیه به مال شما ممکن است ارائه گزینه های اضافی و حقایق به شما کمک کند. (ضرب المثل 15:22) اما کسی که کمک شما به دنبال را درخواست خود را به طور جدی تر اگر شما فکر مسائل از طریق به بهترین توانایی خود را.

اگر انتخاب نهایی سخت است به یاد داشته باشید که تصمیم گیری تقریبا همیشه شامل خطرات مصرف. اگر شما ترس را به یک انتخاب تا زمانی که شما کاملا مشخصی از موفقیت شما باقی خواهد ماند غیر قطعی برای بسیاری از تصمیم گیری شامل عدم اطمینان و باید بر اساس احتمالات. (جامعه 11:4) در اکثر موارد هیچ یک از گزینه هر استفاده. مهم نیست که چه انتخاب شما وجود خواهد داشت چیزی برای قربانی. بنابراین انتخاب که به احتمال زیاد بهترین و . . .

پشتیبانی تصمیم خود را!

مقاومت در برابر وسوسه به دوم حدس تصمیم خود را پس از آن ساخته شده است. به یاد داشته باشید هر زمان شما ذهنی افراط در “شاید من باید’ شما غارت خود را از قدرت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از تصمیم گیری خود را و آن را به کار. بنابراین نمی نگه داشتن به دنبال بازگشت بدونم که چه چیزهایی ممکن است تبدیل به حال شما ، مگر اینکه شواهد روشنی پدیدار می شود که ثابت می کند یک تغییر ذهن لازم است خود را ترک رد گزینه ، قرار داده و انرژی خود را پشت سر تصمیم خود را.

به طور خلاصه: فکر می کنم به طور سیستماتیک این گزینه را انتخاب کنید به احتمال زیاد به موفقیت و پشتیبانی است که انتخاب از صمیم قلب. به ناچار برخی از تصمیم گیری های خود را به نوبه خود بهتر از دیگران است. با این وجود توانایی و اعتماد به نفس رشد خواهد کرد که شما قبول مسئولیت ساخت و حمایت از تصمیمات شخصی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *