آیا شما کاملا مطمئن شوید که شما می توانید موفقیت در رسیدن به هدف خود را?

0 Comments

[ad_1]

هنر عشق مطلق

اگر کسی یک متخصص در چیزی و سپس او نیاز به دانستن همه چیز در مورد آن است که قابل فهم و قادر به پیش بینی و مقابله با هر وضعیت قبل یا بعد از آن مطرح می شود و خیلی از این توانایی می آید از داشتن عشق و تجربه و قرار دادن مقدار زیادی از افکار در مورد این موضوع در غیر این صورت او نمی تواند ادعای خود را به یک متخصص. اگر شما عشق برای چیزی و سپس شما به احتمال زیاد به موفقیت در گرفتن آن.

شما می توانید't انجام هر کاری بزرگ, مگر اینکه شما عشق بزرگ از انجام آن است. من فقط یک کمی خجالتی از کلمه 'میل' زیرا می توانید آن را به مفهوم منفی. عشق است زیبا تر از میل. کلمه 'عشق' به سختی می تواند در هماهنگی با بد مفهوم. برای مثال ما به سختی می گویند یک مرد 'را دوست دارد به کشتن' اما ما می گویند یک مرد 'میل به انتقام' و آن واقعا هرگز برای تلفن های موبایل بسیار زیبا به گوش من یا به حواس من. 'میل سوزان' می تواند تبدیل به خطرناک هنگامی که آن استفاده می شود برای به انجام رساندن یک's هدف است. هنگامی که یک مرد است 'میل سوزان' و آن را می راند او را به انجام هر چیزی حتی اگر آن را غیر اخلاقی برای رسیدن به هدف خود را و سپس آن را می تواند خطرناک باشد و نه موفقیت! به یاد داشته باشید که موفقیت این است که همیشه چیزی زیبا هنگامی که ما با استفاده از عشق به دست آوردن آن است.

هنر مطلق پشتکار

موفقیت بسیار خواستار موجود است. او شما را به یک خسته کننده آزمون برای دیدن اگر شما عشق مطلق برای او نمی خواهد اجازه دهید شما باید او را تا زمانی که شما آن را ثابت. من هرگز کاملا معتقدم که در انجام هر کاری اگر من هیچ عشق مطلق برای آن است. بنابراین don't انجام هر کاری بزرگ اگر شما don't به عشق آن را انجام می دهند چرا که ممکن است شما به مواد تشکیل دهنده تماس بگیرید و پشتکار برای حفظ شما تمام راه را هنگامی که شما ملاقات با موانع مختلف و یا موانع. اما با عشق شما هر پشتکار است که شما نیاز به انجام هدف خود را بدون شکست است.

اگر شما می خواهید به انجام هر کاری بزرگ و سپس شما آن را به عنوان بزرگ به عنوان امکان پذیر است و نه نیمی بزرگ است.

اگر شما می خواهید برای رفتن به یک راه, سپس شما را به تمام راه و نیم راه است.

Don't پیاده روی به صحرا اگر شما کاملا مطمئن شوید که شما می توانید از طریق آن!

هنر منحصر به فرد

شما می دانید که شما نام دامنه منحصر به فرد است و وب سایت دارای یک قانون:

شما می توانید با استفاده از 'democracycom' یا 'communistcom' اما شما باید با استفاده از 'cracycom'

اگر شما پس از آن مردم هستند بنابراین مطمئن شوید که آنچه شما هستند-یک دموکرات یا کمونیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *