آیا ما باید یک برنامه با عشق ؟

زبانک  > متفرقه >  آیا ما باید یک برنامه با عشق ؟
0 Comments

[ad_1]

اگر من از خودم چیزی که من به دنبال در یک زن و اگر من آن را کوتاه و شیرین, من فکر می کنم من می توانم تقطیر آن را به کلمات 2; من به دنبال کسی با ‘No Agenda’.

البته واقعا که ساده است. هیچ چیز تا کنون است. من هنوز هم می خواهید کسی که با عشق و شور و محبت حس شوخ طبعی و احترام ذهن یک زن که به مراقبت برای من هنوز توانایی عشق آزادانه کسی است که ارزش ها و اهداف و رویاهای یک شخصیت است که می پذیرد زندگی برای آنچه در آن است نه آنچه که ما آرزوی آن بود, یک عاشق که ارزش عشق ما.

همانطور که من نوشتن این, من به یاد شعر ” اگر ” توسط رودیارد کیپلینگ که در آن او می نویسد:

اگر شما می توانید خواب و رویاهای خود را به استاد;

اگر شما می توانید فکر می کنم و نمی توانند افکار خود را هدف;

اگر شما می توانید دیدار با پیروزی و فاجعه

و درمان آن دو شبه فقط همین…

کسانی که 4 خط می گویند این همه به من. آنها ارزش توانایی به خواب و فکر می کنم به چالش موفقیت یا شکست اما آنها اجازه نمی دهد برای هر چیزی که به شما بد گویی کردن البته. آنها قبول است که خوب یا حتی عالی همه چیز را از خواب و تفکر اما آنها اجازه می دهد برای شکست بدون آن به عنوان فاجعه است. و این یک نقطه شروع خوب برای هر زندگی است.

و پس از بازگشت به نقطه اولیه – دستور کار و یا فقدان آن است.

برای دیدار با کسی که درک ارزش از “زندگی خوب” اما همچنین لذت بردن از تجربه از “دنیای واقعی” چیزی است که من صحبت کردن در مورد. به یک زن با میل به موفقیت و آرزو برای تنهایی و آرامش است آنچه من به دنبال. برای لذت بردن از یک عاشق که قدردانی صمیمیت و اجازه می دهد تا آزادی چیزی است که من نیاز.

بیش از حد از زندگی من و خیلی از زندگی من در اطراف من است و سرند شده با برنامه – روابط است که باید در ازدواج و یا آنها را به عنوان اتلاف وقت; زنان است که باید تولید مثل و یا احساس می کنند که آنها شکست خورده اند هدف خود را در این زمین; مردان که باید برای رسیدن به ثروت بزرگ و یا آنها را مانند یک شکست احساس; ورزشکاران که نیاز به ادامه و تکرار همان قدیمی همان قدیمی با وجود ویرانی آن reeks در بدن خود را به خاطر آنها حاضر به استفاده از تخیل خود را; مردم را وادار به شرایط غیر طبیعی نتایج; هل دادن دیگران به شرایط ناراحت کننده; پشیمان تصمیم گیری به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال ساخته شده زیرا کسی که دیگری را آموخت اشتباه درس; اجازه می دهد برنامه به حکومت زندگی می کند و سپس فراموش کردن که برای لذت بردن از زندگی است.

من نمی توانم به یاد داشته باشید (و یا من نمی خواهید به یاد داشته باشید) چگونه بسیاری از دختر من سعی کردم به راه آهن مرا به ازدواج با وجود این واقعیت است که من نوشت: یک کتاب آن را – که چگونه بسیاری از مردان دیگر می آیند و با یک دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر?! و وقتی که من آنها را رد خود را از جان گذشته, ازدواج, من به عنوان یک پوسیده و از بین بردن ورزش به دلیل آنچه که ما تا به حال خیلی خوب بود. چرا من تعجب می کنم که آن را به اندازه کافی خوب نیست به عنوان آن است ؟ چرا زناشویی خود دستور به خراب کردن چیز خوبی ؟

من نمی توانم مقابله با مقدار زیادی از زنان در این سیاره است که تربیت شده به خاطر آن است که بیش از تربیت برای جهنم از آن و نه متوقف به فکر می کنم که فرزندان خود را به علت اکثر مسائل خود مشکلات و معضلات اجازه دهید به تنهایی و چه کسانی که مسائل و مشکلات و معضلات را به فرزندان خود (فکر می کنم دایره). من نمی توانم ایستاده چگونه بسیاری از این زنان در حال ناتوان از مادر در وهله اول و پس از آنها عبور باک (یا بچه ها) بر روی شخص دیگری برای بیشتر از زمان. چه نقطه از داشتن کودکان ؟ که در آن است که دستور کار خود را در حال حاضر ؟

من نمی توانم تحمل حماقت است که با زنان حاضر به اتخاذ یک کودک با وجود ناتوانی خود را به نژاد به دلیل آن است که “نه من” – آیا شما واقعا فکر می کنم که شما بسیار شگفت انگیز است ؟ آیا شما واقعا فکر می کنم که خود را به استخر ژن باید ادامه دهید ؟ آیا شما واقعا احساس می کنید که شما هیچ تاثیر بیش از یک فرزند است که شما اتخاذ? و آیا شما واقعا نگران باشید که کودک به تصویب رسید ممکن است یک “پیچ” بنابراین شما نباید آن را به خانه خود را ؟ آیا شما متوجه است که تغذیه مهم ترین عامل در زندگی کودک است ؟ و اگر شما واقعا می خواستم به یک پدر و مادر برای دلایل درست شما خواهد اتخاذ کنند. البته در اکثر موارد از آن است که در مورد پدر و مادر برای دلایل درست آن است که در مورد تحقق دستور کار – به هر قیمتی.

من موفق به درک محدود قابلیت است که ما دارای, در مشاهده این حقیقت است. آن است که تنها زمانی که ما از دست دادن در دستور کار ما است که ما می تواند لذت بردن از آنچه که ما داشته باشد چرا که اگر شما مجموعه ای از بالا و توانا اهداف و سپس شما در رسیدن به آنها همیشه وجود دارد بیشتر اهداف برای اضافه کردن به دستور کار است. چرا نارضایتی? چرا خود نفرت و پس از آن عدم self-analysis? و چرا دستور کار را به ناروا شادی ؟

بدون یک برنامه – و در عین حال با جاه طلبی و ارزش ها و خواسته های زندگی می شود به مراتب ساده تر شما به مراتب شادتر و که در اطراف شما می شود به مراتب بیشتر لذت بخش است.

هر دختر بدون دستور کار است که همیشه به مراتب جذاب تر از یک دختر با پوشیدن کفش پاشنه بلند, حمل سگ در کیف پول خود را به صحبت کردن در مورد آینده کسب (چه می شود که یک مد و لوازم جانبی نوزاد یا یک مرد). به اعتقاد من, اگر شما می خواهید به مطلوب اجازه دهید از دستور کار رفتن با جریان و شما را برای انتخاب لوس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *