اجاره دستگاه اکسیژن ساز – تعمیر تجهیزات پزشکی

0 Comments

به هر روی، برای شناخت بیشتر دستگاه اکسیژن ساز و بررسی نکات مهم در زمان خرید، با مقاله دیگری از ویکی ساختمون همراه باشید. حال به ذکر مشخصات یکی از بهترین مارک های تولید کننده دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری ایرانی یعنی برند سوشیا می پردازیم. هدف از اکسیژن ساز 10 لیتری یعنی تولید 10 لیتر در دقیقه اکسیژن خالص. حال به ذکر مشخصات یکی از بهترین مارک های تولید کننده دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری ایرانی یعنی برند سوشیا می پردازیم. خرید دستگاه اکسیژن ساز در ظرفیت ۱۰ لیتری تنها برای برخی بیماران توصیه می شود. چگونه می توان یک دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری با کارکرد خوب را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در تهران و یا شهر های دیگر تهیه نمود؟

دستگاه اکسیژن ساز اجاره ای

به همین خاطر بیمه گران اکنون ترجیح می دهند تجهیزات اکسیژنی ارزان تر را تحت پوشش قرار دهند. قیمت دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری از مارک ایرانی بسیار مناسب تر از سایر برند هاست. در ابتدای امر باید تفاوت دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری و اکسیژن ساز ۱۰ لیتری مشخص گردد. شایان ذکر است که خرید اکسیژن ساز ۱۰ لیتری باید حتما طبق تجویز پزشک و در صورت ناکافی بودن اکسیژن دریافتی از سایز های اکسیژن ساز ۵ لیتری انجام گیرد. خوشبختانه تولید این ظرفیت از دستگاه اکسیژن ساز خانگی برقی نیز در ایران با موفقیت در حال انجام است.

اکسیژن ساز دیجی کالابعضی از مدل های دستگاه اکسیژن ساز هستند که دو باتری دارند اما کارشان را با یک باتری انجام می دهند باتری دوم برای کوتاه شدن زمان انجام کار استفاده می شود. سپس می توانید دستگاه را روشن کرده و میزان جریان اکسیژن خود را تنظیم کنید. بعد از تخلیص گاز اکسیژن و خارج شدن آن از سیلندرها گاز اکسیژن در یک مخزنی به نام مخزن اکسیژن ذخیره میشود و در اینجا میزان فشار اکسیژن توسط یک رگلاتور تنظیم و به سمت خروجی دستگاه هدایت میشود. در پاسخ به این سوال باید گفت که این دستگاه در کارخانجات داخل کشور تولید می شود و در روند تولید آن تمامی قطعات ساخته شده در داخل کشور است، به همین جهت این دستگاه کمک زیادی به حمایت از تولید ملی می کند.

مقدار فشار گاز اکسیژن به وسیله یک رگلاتور تنظیم و به طرف قسمت خروجی دستگاه حرکت می کند. در همین رابطه اکسیژن سازها قادر به تنظیم و تصفیه گردش خون بوده ، مانع از افزایش فشار آن شده و قادر به هوا رسانی به بافت بدن افراد مبتلا به آسم (یا هر مشکل تنفسی دیگری) هستند . اکسیژن هایی که تغلیظ شده اند در مخزن جمع میشوند و از مابین رگلاتور تنظیم کننده فشار عبور میکنند و توسط کانولا به بیمار میرسد. زئولیت دستگاه اکسیژن ساز یا پودر اکسیژن ساز نیتروژن موجود در هوا را حذف کرده و اکسیژن خالص را از طریق سیلندر های اکسیژن تحویل میدهد .

اکسیژن ساز ثابت یا به اصطلاح اکسیژن ساز خانگی در ظرفیت های ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ لیتر در دقیقه تولید و عرضه می گردند (منظور از ۳ یا ۵ لیتر در دقیقه، ماکزیمم حجم و فلوی تولیدی دستگاه اکسیژن ساز می باشد.) که اکسیژن مورد نیاز بیماران را به صورت سیستم پیوسته یا Continuous تولید می کنند. پیشنهاد می شود جهت اطلاعات بیشنر و انتخاب دقیق دستگاه اکسیژن متناسب با نیازتان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا متحمل هزینه های اضافی بخاطر انتخاب اشتباه محصول نشوید . خلوص دقیق این دستگاه 96% می باشد . در صورتی که به دنبال تهیه دستگاه اکسیژن ساز با کیفیت بالا و مناسب برای نیاز خود هستید بهتر است تا به نکات گفته شده به طور کامل و دقیق توجه کرده و در حین انتخاب همه آنها را مد نظر قرار دهید.

قابل حمل بودن دستگاه یکی از اولین و مهمترین نکاتی است که باید هنگام بررسی بهترین دستگاه اکسیژن ساز مورد توجه قرار گیرد. قیمت خرید دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری ایرانی بسیار مناسب تر از سایر برند ها است. قیمت اکسیژن ساز ۱۰ لیتری از بهترین برند اکسیژن ساز های امریکایی قابل استعلام است. دستگاه اکسیژن ساز نفس یار طب مجهز به خروجی نبولایزر مجزا و سیستم ذخیره اطلاعات کارکردی است و با صدای کمتر از 47دسی بل جهت کارکرد 24ساعته مناسب می باشد. دسته بندی می شود. به این دسته اکسیژن ساز پرتابل و یا همراه گفته می شود. همان طور که در ابتدا عنوان کردیم، اکسیژن سازها به دو دسته ثابت و متحرک یا پرتابل تبدیل میشوند. دستگاه های اکسیژن ساز در دو نوع ثابت و متحرک مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه اکسیژن ساز چیست

اجاره دستگاه اکسیژن ساز پرتابل ۵ لیتری معمولا برای بیمارانی که به طور لحظه ای مشکل تنگی نفس دارند، استفاده می شود. پس زمانی که از دستگاه استفاده ای نمی کنید آن را خاموش کرده و هز پریز برق بکشید. اکسیژن ساز خانگی دارای یک سال گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش دارد . اصطلاح زئولیت در ابتدا در سال 1756 توسط کانی شناس سوئدی Axel Fredrik Cronstedt ابداع شد او مشاهده کرد که مقادیر زیادی بخار آب را از آب جذب می کند که توسط این ماده جذب شده است. این ماشین با کمپرس کردن هوای داخل اتاق نیتروژن آن را از بین برده و اکسیژن بالای ۹۵% در اختیار بیمار قرار می دهد.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی

به نحوی که بین 7000 تا 12000 ساعت کارکرد باید تعویض گردد . خدمات پس از فروش و داشتن گارانتی تعویض قطعات، برای خرید دستگاه اکسیژن ساز بسیار اهمیت دارد. تعویض زئولیت بر اساس میزان کار کرد یا خلوص دستگاه ها تعیین میگردد . در این زمینه نیز سرعت و زمان ساخت بسیار مهم و حیاتی است؛ چرا که حیات و ممات بیماران کرونایی ابتدا به وجود دستگاه های اکسیژن ساز و روشهای صحیح تشخیصی است. باتری شامل یک مورد استاندارد و یک مورد اضافی است که به بیماران اجازه می دهد تا با باتری کوچک وزن دستگاهشان را به حداقل برسانند و در عین حال هنگامی که آن ها می خواهند مدت زمان بیشتری را در بیرون از منزل سپری کنند آزادی را به بیشترین مقدار ممکن می رساند.