اخلاق کار (قوام تکرار قدرت ماندن و کار سخت): دستور العمل برای موفقیت

زبانک  > متفرقه >  اخلاق کار (قوام تکرار قدرت ماندن و کار سخت): دستور العمل برای موفقیت
0 Comments

[ad_1]

قوام: هنگامی که ما شروع کرده اند, ابتکار, پروژه برنامه یا یک فرایند است که ما در حال متقاعد تاثیر آن بر زندگی ما و مسلم است ما را به سرنوشت ما می شود و ما میراث ما باید کامل یک جنبه خاص از رفتار ما است و قوام در اجرای برنامه های ما. این نیازی به رسمی و در نوشتن. این است که بیشتر ما در طرز فکر و نگرش است. اگر شما باید به وضوح تعریف شده و/یا درک منطقی گام به سوی این هدف وجود دارد بحث, بحث و تردید و یا خود خیانت می در مورد آن. شما فقط باید به دنبال آن بروید. بود بی وجدان خودتان. نتایج شما باید پیش بینی آنقدر اساسی است که شما نمی توانید تصور کنید که مخالف یعنی شکست. جهان هرگز شما را نا امید. آن را می دهد شما را به آنچه شما را به آن بدهید. بنابراین انجام نمی دهد و آن نفس سم اما نفس غذایی است. آن را به مراقبت از شما. سازگار باشد در اجرای تمام گام های منطقی شما یا شناسایی یا داده شده توسط تمرین برای شما برای رسیدن به اهداف تعیین شده. سازگار در تمام زمانها. آیا خودتان را گرفتار شدن در بحث با خودتان که آیا شما باید از خواب بیدار یا خواب طولانی تر و یا تمایل به تاخیر در اجرای عمل به روز بعد. چه دلیل امروز برای فردا است فعالیت های خود را دارد و خود را سزاوار ظرفیت کامل و توجه کامل است.

تکرار: به عنوان شما به دنبال زندگی خود و/یا اهداف حرفه ای شما مرتکب اشتباه و نا امید خود را. این است چگونه از ما یاد بگیرند در زندگی است. شما هرگز نباید بیش از حد انتقادی به خودتان به حدی است که شما دلسرد از تلاش دوباره. من در جان فورس در Sekhukhune منطقه در استان لیمپوپو آفریقای جنوبی. وجود دارد این باشگاه فوتبال در Ga-Sekwati Mampuru ایجاد کرد به نام Sekwati دوباره سعی کنید FC. من می خواهم آنها را بسیار به خاطر نام خود را بسیار انگیزه. زندگی در مورد تکرار و تلاش دوباره است. اگر شما موفق به انجام چیزی است که شما باید دوباره سعی کنید. رشد شما از اشتباهات خود را. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که نگرش مثبت و درایو خود را به دوباره سعی کنید. من فکر می کنم آن است Jimmy Cliff که آواز آهنگ برای بار دوم در اطراف. همیشه وجود دارد برای بار دوم و بسیاری از بار در زندگی است. ما باید این فرصت را به سعی کنید دوباره و برای بار دوم فرصت است. Sekwati دوباره سعی کنید FC بسیار خوبی بود, باشگاه فوتبال. آنها هرگز داد. شما برنده شدن در مقابل آنها خواهد شد که برای شما در زمان آینده. آنها را مورد مطالعه قرار قبلی بازی شناسایی قدرت خود و نقاط ضعف خود را و نمیفهمد که چگونه به رویکرد این بازی برای بار دوم در اطراف. این زمان دور آنها را ضرب و شتم شما رضایت بخش است. پس تکرار استاد از موفقیت است.

قدرت ماندن: موفقیت در زندگی بستگی به خود استقامت یعنی ماندن در قدرت و سرسختی و رانندگی به قطع. هیچ چیز آسان می آیند در زندگی است. شما بهتر است استفاده به عمل اقامت در دوره تا پایان سفر. من هرگز شنیده از کسی که کشته شد با پشتکار. چه جان مردم است و دوست ندارم از کار خود و مشکلاتی که ناشی از همنوعان در محل کار. این نیز ناشی از عدم توانایی ما برای مقابله با پیچیدگی است که آورده شده توسط انسان دیگر و یا نگرش ما نسبت به آن است. بنابراین شما باید قدرت ماندن. هرگز مشکلات شخصی است. در غیر این صورت این چیزی است که باعث خواهد شد شما استرس و در نهایت شما را بکشند. در ذهن منطقی در تمام زمانها. نمی توان احساسی در مورد چالش ها و مشکلات برای شما به ارمغان آورد توسط خود همکاران, مدیران, رهبران, و/یا زیردستان. آگاهی از زبان است که خود را مافوق با استفاده از زمانی که آنها در حال درگیر شدن با شما. پاسخ به آنها را با استفاده از همان زبان آنها با استفاده از. اگر آنها با استفاده از زبان فرمان و یا دستورالعمل گرفتن آن را حق اولین بار و پاسخ درآمده است. پاسخ نمی دهند با زبان احساسات برای آن خواهد شد آنها را تحریک و آنها را از نظر شما به عنوان یک نوزاد گریه و خراب موش. اگر آنها با استفاده از زبان حقایق مطمئن شوید که یو دریافت حقایق و چوب به آنها. اگر آنها با استفاده از زبان, دلیل, مطمئن شوید که شما منطق چرا آنها ارتباط راه آنها با شما ارتباط برقرار کند. پس همیشه در تراز وسط قرار دارد با رهبران خود را از همکاران و ذینفعان زبان ارتباطی است. خود را قدرت ماندن است نه تنها جسمی بلکه روحی و روانی نیز هست. شما می توانید وضعیت خود را بر این اساس.

کار سخت: در پایان از همه آن است که در مورد کار سخت است. این نشان می دهد که زندگی خود را باید متوقف شود ، شما فقط باید درک کنند که هر اقدام نیاز به یک بیت از یک فشار اگر شما می خواهید به بهتر از دیگران است. هیچ چیز نمی تواند ضرب و شتم سخت کار می کنند به خصوص اگر کار سخت است که همراه با خلاقیت و نوآوری و هوشمندی. ما باید عاشق چه کار می کنیم. ما باید وضعیت خودمان را به گاوآهن و سرمایه گذاری برای اولین بار قبل از ما می تواند برداشت. هنگامی که ما خودمان را پیدا کنید که مایل به برداشت که در آن ما نمی شخم زده ما در یک جاده خطرناک که منجر به نابودی خود. آن است که به درو کردن میوه از ما عرق. شما لذت بردن از جمله میوه ها بدون هر گونه گناه.

پس اخلاق کار با توجه به بالا ورودی است در مورد ثبات و تکرار استقامت (قدرت ماندن) و کار سخت است. چیزی کمتر نه چیزی بیشتر. شما باید به توسعه اخلاق کاری برای رسیدن به موفقیت است. که فرمول برد. البته استعدادهای طبیعی خود را در مفید آمده است در تمام اوقات. اما به جان ماکسول در کتاب خود نوشت: استعداد کافی نیست در واقع استعداد کافی نیست. این نیاز به حق شخصیت و نگرش کار سخت, تعیین, و غیره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *