اخلاق کسب و کار است که یک مسئولیت اخلاقی

زبانک  > متفرقه >  اخلاق کسب و کار است که یک مسئولیت اخلاقی
0 Comments

[ad_1]

اخلاقی و شیوه های کسب و کار در حال انجام استانداردهای مربوط به قضاوت اخلاقی قابل استفاده برای افراد درگیر در تجارت مربوط به موقعیت (Gitman, 2012). سهامداران و صاحبان دو گروه از سرمایه گذاران که منافع مقرره در موفقیت یک شرکت است. سهامداران و سرمایه گذاران که به کار گرفته شده توسط شرکت اما باید خریداری سهام (سهام) در یک شرکت با امید از سرمایه گذاری خود را در حال رشد است. سهامداران در حال مشتریان و کارکنان و صاحبان طلبکاران فروشندگان که در واقع انجام این کار از این شرکت یا باید مستقیم تاثیر اقتصادی بر این شرکت موفقیت (Gitman, 2012).

اخلاق نقش زیادی در موفقیت یا عدم موفقیت یک شرکت است. برای مثال اگر یک شرکت به عمد سوابق سود یا زیان در صورتهای مالی خود را به منظور نشان دادن یک مطلب تصویر مطلوب برای سهامداران خود به جای واقعی اطلاعات مالی سهامداران را از دست دادن اعتماد به نفس در شرکت و فروش سهام خود را. اگر صاحبان درمان نامطلوب و یا پرداخت نشده در گردش و ناتوانی امن اعتباری را نیز تحت تاثیر قرار شرکت's پایین خط. برخی استدلال می کنند که مدیران باید تنها وظیفه خشنود سهامداران آن دلیل است که گروه فراهم می کند مقدار زیادی از پول نقد است که مورد نیاز برای انجام عملیات (Gitman, 2012). اما اگر صاحبان ناراضی با عملیات مهم دندانه در چرخ از دست رفته است و در نهایت باعث این شرکت به شکست است.

یک مثال از ارائه اطلاعات نادرست به سرمایه گذاران بانکی است شکست و بازار مسکن سقوط سال 2008 است. وام مسکن اوراق بهادار واقعی وام مسکن است که به فروش می رسد توسط کارگزاران وام مسکن, بسته بندی به عنوان اوراق بهادار ارائه شده توسط موسسات مالی برای سرمایه گذاری (Brigham & Ehrhardt, 2011). وام مسکن اوراق بهادار کمک به بحران اقتصادی جهانی بودن ارائه شده به عنوان یک خطر پایین تر از وام مسکن موجود در امنیت واقع شد. (Brigham & Ehrhardt, 2011). سرمایه گذاران خریداری این اوراق بهادار در انتظار یک سالم بازگشت سرمایه گذاری خود را, اما به جای آن به خرید وام های مسکن که در معرض خطر به طور پیش فرض. این وام های مسکن بودند پرخطر به دلیل mortgagees قادر به پرداخت هزینه وام با توجه به نرخ بهره متغیر و یا با وام جعلی شیوه های درگیر در وام مسکن از بانک ها که تحریف اطلاعات مربوط به مشتری. همچنین هنگامی که تقاضا برای مسکن شروع به رها کردن با توجه به تعداد زیادی از وام مسکن به صورت پیش فرض و بیکاری, قیمت خانه کاهش یافت و تعداد فروش کوتاه و سلب حق مالکیت مجبور چندین تعطیلی بانک. اعطای وام به طور چشمگیری کند شده و این ما را تحت تاثیر قرار کسب و کار افراد و کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

مدیران باید مسئولیت اصلی خود سهامداران و صاحبان به منظور اطمینان از حداکثر سود و رشد در درون یک شرکت است. این وظیفه مدیران و مدیران و افسران از یک شرکت برای برگزاری یک استاندارد بالا از اخلاق به طوری که هر دو از سهامداران و صاحبان اعتماد به نفس در شرکت و می خواهید به سرمایه گذاران باقی می ماند و متعهد به اهداف آن است. هر دو این گروه ها را سنگین تاثیر در سود هر سهم شرکت بورس و هر دو مهم در رشد و حداکثر سود یک شرکت است.

مرجع

Brigham E. Ehrhardt, M. (2011). مدیریت مالی: تئوری و عمل
(13th ed.) اوهایو: Cengage Learning. ISBN-13: 978-1-133-66500-7

Gitman, Lawrence J. & Zutter چاد J. (2012). اصول مدیریتی مالی است. 13
Edition. Prentice Hall.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *