از طریق شکست یک راه بهتر برای موفقیت

0 Comments

[ad_1]

موفقیت همیشه منتظر به راه رفتن به اتاق پس از شکست خجالت ما. کلیدی است که توسط ما خجالت است. نگه داشتن تفکر appreciatively.

شرم و گناه ما هزینه بسیار است. ما ترک چیزی در موعد مقرر و یا تبدیل محزون زمانی که تمام طول آن پشتکار است که قرار بود برای اثبات این راه به ارزش آن است.

ما خیلی زحمت در مورد ما چگونه نگاه ما از دست دادن بینایی از چگونه فوق العاده ما هنگامی که ما می گویند ” من خوب من به شما در حفظ و رفتن به هر حال.’

ذهن ما هستند و ما بیشترین منتقد. ما شرم دنده لگد به اوردرایو و قبل از ما آن را می دانم ما عذرخواهی برای چه بسیاری از مردم حتی نمی بینید.

قلب ما آسیب پذیر هستند. ما می خواهیم جلال برای ما کار می کند و ابتکار که خدا در نگه داشتن آن راز یک پاداش غنی تر خواهد بود در نهایت ما.

زمان آن رسیده است که به آغوش شرم آور faux pas قرار داده و آن را مستقیما و بدون احساس گناه. زمان آن رسیده است تا یک هش کاری با هدف موفقیت دانستن که ما قصد صادقانه و خالص است. زمان در حال حاضر به صورت آماده به شکست است.

ما هرگز قصد به شکست است. ما هرگز خیلی عجول و بی پروا. اما در حرکت رو به جلو و پیش رو ما نباید ترس حرکت بیشتر است. در واقع زمانی که آن را مانند به نظر می رسد ما در حال گرفتن در پشت در واقع می تواند خدا قرار دادن ما پیش – عجیب و غریب خود را از راه معکوس و اقبال.

تصور کنید که ترس از شکست است. تصور کنید که دچار اضطراب می آید که با عملکرد. ما می توانیم مراقبت و در همان زمان خطر است. گاهی اوقات زمانی که ما در معرض خطر ما پیدا کردن بهترین راه برای مراقبت از.

ما بهترین موفقیت های پس از ما شکست خورده اند و احتمالا بسیاری از بار. موفقیت آمد چون ما نمی دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *