است که زندگی خود را تبدیل مطابق با میل خود را?

زبانک  > متفرقه >  است که زندگی خود را تبدیل مطابق با میل خود را?
0 Comments

[ad_1]

یک شب در ماه گذشته در حالی که خواندن یک کتاب توسط یکی از نویسندگان مورد علاقه من, جان Eldredge با عنوان – “سفر میل” او از من خواست برای قرار دادن این کتاب را برای چند دقیقه و از خودم سوال زیر – “به زندگی من تا کنون بود آنچه که من را عمیقا می خواهید آن را به در راه است که نمی توان از دست داده؟”

خوب به صداقت آن زمان من بیشتر از یک دقیقه برای اندیشیدن به این سوال. من شده فکر کردن در مورد آن را برای هفته پس من شروع به تعجب اگر افراد دیگری که همین سوال پرسیده خواهد فقط بر گذشته آن را فورا و یا برخی از افراد در واقع تصمیم می گیرید که سوال سزاوار برخی از روشنگری روشن و صادقانه در نظر گرفتن.

بنابراین اگر این سوال باعث هر گونه احساسات درون شما امیدوارم زیر به شما کمک خواهد کرد که سفر درونی در یک تولیدی راه است. اگر شما اهمیتی نمی دهد rip – دارای یک زندگی خوب و آمار “بعدی” را فشار دهید بر روی دستگاه شما.

من با استفاده از هر یک از جان مواد در این مقاله به غیر از خود سوال اصلی – آنچه در زیر شخصی من را در مورد اهمیت این سوال و افکار و ایده ها و سوالات و یا احساسات ممکن است آن را به سطح شما و برای شما.

من شده اند در این بزرگراه زندگی سال بیشتر از من اغلب به اعتراف و سفر تا به حال سهم خود را از فرصت های شگفت انگیز و موفقیت و ویرانگر و زندگی-تغییر و شکست و نا امیدی. اما من به عنوان سفر کرده اند از یک سال به بعد مطمئن بودم اهداف و برنامه و رویاها و امیدها و خواسته اما بسیاری از آنها فقط مرتب کردن بر اساس در حاشیه ماند من به عنوان سفر جهان صحبت و آموزش مخاطبان در بیست و شش کشور جهان است.

در علاوه بر این به عنوان یک نویسنده بیش از هفتاد و پنج کتاب از جمله یک میلیون فروشنده و چند بین المللی پرفروش من نگه داشته و موعظه به دیگران چه زندگی شد من آموزش خوب, بد و زشت – و دوباره اغلب غذای خود من عقل درس و تجربه است.

بنابراین در اینجا من نشسته – درخواست خودم – “این است زندگی من تبدیل کردن راه من واقعا و عمیقا آن را می خواهم؟” و پاسخ – بله و نه. و آن را بدون این که علت بسیاری از درد و حتی اشک. مطمئن, من خوشحال بله را – که نمی شود ؟ و فقط برای روشن شدن این مقاله این است که یک مسهل انتشار همه اشتباهات و ناکامی برای کسب درآمد خود یا ترحم یا تمسخر من فقط می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ارزش هر دو کوتاه مدت و بلند مدت و همچنین پتانسیل بینش شخصی است که می تواند تغییر و یا تغییر جهت یا مسیر از برخی از منطقه از زندگی خود را.

من می خواهم به ارائه فقط پنج سریع مناطق مورد این سوال برای خود در نظر میگیرد.

1)سختی و یا یک برکت و رحمت در زندگی دیر یا زود همه ما باید برای غلبه بر سختی ها و درد از نوعی اما ما نیز همه شناخته شده اند بسیاری از نعمت های بیش از حد بسیاری به دفعات مشاهده شده در این مقاله کافی است برای گفتن که اگر شما در حال خواندن این, شما تا به حال بیشتر مثبت از منفی در طول زندگی خود تا کنون, اما اغلب این نتایج می تواند بستگی دارد که چگونه شما را انتخاب کنید به تعریف یا تفسیر ایده منفی و مثبت. صرف نظر از تعداد منفی شما ممکن است احساس شما را تجربه کرده اند من به شما تضمین خواهد شد داشته اند به مراتب بیشتر نعمت. پس سوال می شود – آیا شما اجازه دهید هر یک از منفی در راه دستیابی و رسیدن به زندگی خود خواسته در این نقطه در زندگی خود را به عنوان شما امیدوار و آنها را تبدیل به حال ؟ اگر چنین است – که آنهایی که و چرا ؟

2)پاسخ خود را به مسائل شما نمی پرسند – سه راه وجود دارد در زندگی برای مقابله با نا امیدی, عقب نشینی یا شکست آنها را قبول آنها را انکار و یا از آنها یاد بگیرند. دو مورد اول متاسفانه اغلب باعث می شود ما به باقی می ماند در گذشته گیر برای حل و فصل آنچه که به جای آنچه که می تواند و در بسیاری از موارد عقب نشینی به قبلی مناطق امن نگرش یا بینش است که اطمینان حاصل شود ما هرگز برای رسیدن به ما امید, خواسته یا آرزو. تنها راه برای نگه داشتن در حال حرکت به جلو است به قبول این واقعیت از مشکلات زندگی و یا چالش های لازم برای تبدیل شدن به عاقل تر بهتر یا قوی تر است. و بدون این زندگی رویکرد آن است که مطمئن باشید که رویاها و خواسته های خود را همیشه می شود که – فقط رویاها و خواسته است که امیدواریم که شما یک روز را نشان می دهد تا فقط به خاطر اینکه به شما نشان داد. متاسفم – که نه راه آن کار می کند و من می توانم از تجربه شخصی است که فقط کافی نیست.

3)آیا رویاها واقعا مهم – گاهی اوقات رویاهای ما یا خواسته فراتر از واقعیت ما از آنچه که ما در حال حاضر به پرداخت و یا قربانی و یا انجام آنها را تبدیل به واقعی برای ما است. این به این معنا نیست که ما باید تنها برای آنچه که ما احساس می کنیم ممکن است مناسب یا امکان پذیر است اما این به آن معنا ما نیاز به ایجاد تنظیمات لازم یادگیری مهارت های مناسب قبول و یا عدم موفقیت با وقار و بلوغ است.

4)چه کسی یا چه چیزی می تواند به شما اعتماد – گاهی اوقات در زندگی به نظر می رسد به دانستن آنچه که برای ما بهتر است در آینده از ما. منظورم از زندگی قبلی جمله ؟ زندگی برای هر یک از ما یک سری از حوادث و موقعیت های مردم و حوادث و نتایج است که همه ما دریافت کنید. برخی از این می تواند به ما بیاموزد در حالی که دیگران می تواند باعث ناامیدی و درد. برخی از کمک به ما رشد می کنند در حالی که دیگران ما را گیر کرده است. به عنوان این شرایط مختلف می آیند به زندگی ما آیا پنچر یا یک رابطه پایدار یک شغل جدید و یا یک چالش جدی در سلامتی آنها به ما این فرصت را به انجام سه چیز – 1a)از آنها یاد بگیرند b)را انکار و یا اجتناب از آنها و c)بخواهید زندگی به سادگی – “چه هستم من قرار است با انجام این کار؟” در پایان همه ما را هدایت درونی صرف نظر از آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید; Devine کمک جهانی آگاهی افکار بینش – هر – در پایان زندگی یک معلم است می فرستد و ما همه نوع از مسائل و مردم به ما کمک می کند یاد بگیرند. آیا این به این معنی زندگی است که یک “فرد یا خدا یا بیگانه؟” دوباره, آن چه به شما خواهد شد اما اجازه دهید من از شما درخواست – آیا تا کنون فکر چه چیزی برای انجام با یک وضعیت و یا به چالش کشیدن و شما این پیام داخلی و شما نمی آن را دنبال کنید و همه چیز رو خراب کردن ؟ تا کنون بدست این پیام داخلی و به دنبال آن و همه چیز کار می کرد را به نفع خود? چه شد این صدای درونی? من هیچ اطلاعی ندارم اما چیزی که من نمی دانم که ما می توانیم به آن اعتماد کنند یا آن را نادیده بگیرد و آن رویکرد آیا شما فکر می کنم ممکن است در پایان بهترین?

5)هنگامی که آن را بیش از آن را بیش از همه ما داده پس از سالها به آرزوی امید, تمایل, خواب, تعجب, و بله, کار, بازی و بله تجربه طیف گسترده ای از نتایج زندگی. اما در پایان ما چگونه سفر شخصی پیشرفت که آیا نسبت به خواسته های ما و یا از آنها دور است که ترکیبی از طیف گسترده ای از گزینه های تصمیم گیری و اقدامات اعتقادات ، در اینجا بخشی از مشکل ما همین حالا یک سرنخ به جایی که این انتخاب و تصمیم گیری منجر خواهد شد ما و یا تا پایان. ما لازم نیست که کوچکترین دانش از کسی که ما را به زندگی ما و کسانی که اجازه رفتن از چگونگی این انتخاب تاثیر خواهد ما را بیش از مدت طولانی. در پایان این است که یک زندگی خوب استراتژی از آنجا که شما می توانید تصور کنید آنچه در زندگی شما خواهد بود اگر شما می تواند برنامه ریزی هر مرحله و انتخاب و کنترل نتایج? من می دانم آنچه شما فکر می کنم – “بله من خیلی دوست دارم این امتیاز – من می تواند تعیین کیفیت زندگی من و سرنوشت من است.” اما اگر انتخاب های خود را محدود می شد با احساسات منفی و یا نگرش مانند ترس و پشیمانی و یا عدم تجربه یا دانش و یا حتی اطلاعات دقیق – آیا شما فکر می کنم شما می توانید برخی از اشتباه حرکت می کند ؟

در پایان, ما همه “از اینجا” در برخی از نقطه تا سوال واقعی این است که – آیا شما زندگی می کنند هر روز انجام بهترین خود را به بهترین از آن روز و یا فرض کنید شما رفع خواهد شد و یا تغییر همه چیز فردا ؟ موفق باشید با آن یکی است.

بله دلایل دیگری هم وجود دارد چرا که زمان و پس از گذشت سالها که ما موفق به دستیابی به زندگی است که ما واقعا می خواستم عمیق در قلب و روح ما اما از تجربه شخصی کسی است که در زمانی زندگی من فکر کردم در هر راه یک روز مال من خواهد بود من می توانم اعتراف با فروتنی قدردانی و صداقت است که من اغلب آرزو من در حال حاضر متفاوت خواهد بود و گذشته من را به حال کمتر هرج و مرج اختلال و نا امیدی اما من یکی که من در اینجا و من یکی که تصمیم گیری و انتخاب از گذشته خیلی آن را دوست دارم یا نه سرزنش انگشت اشاره و حتی خشم برنده یک چیز را تغییر دهید. به عنوان دختر من علاقه و گفت: “پدر آن است که آنچه در آن است – مقابله با آن است.” آیا شما از آن متنفرم زمانی که آنچه شما آموزش دیگران در برخی از نقطه در می آید و شما را از آنها – و یا آن را فقط من که برای مقابله با این مسائل است ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.