اطمینان بیش از حد منجر به شکست!

زبانک  > متفرقه >  اطمینان بیش از حد منجر به شکست!
0 Comments

[ad_1]

من می دانم که همه چیز نگرش است که نشانه ای از اعتماد بیش از حد. این نوع افراد همیشه سقوط در مبارزه خود را از زندگی است. آنها هرگز سعی کنید به یادگیری از دیگران است. اگر اعتماد به نفس صعودی گام در نردبان موفقیت; اطمینان بیش از حد را شما بکشید در حالی که بالا رفتن به سمت موفقیت است.

اطمینان بیش از حد یکی از ضعف های شخصیتی است که نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به مقیاس ارتفاع موفقیت است. صلاحیت نمی آیند تولد. تمرین و تجربه خود را افزایش می دهد شایستگی. مردم با اطمینان بیش از حد احساس می کنید که آنها همه چیز را می دانم. انیشتین گفت که “من می دانم که تنها یکی از چیزهایی است که من نمی دانم هر چیزی در’. آنچه که موضع ما به عنوان یک فرد معمولی? علاوه بر این مردم به پیشنهادات خود را آزادانه. آنها نمی دانند که گسل های خود را و همیشه تلاش می کند برای پیدا کردن گسل با دیگران است. در هر نقطه در جهان روابط خوب با مردم و همکاری خود را بسیار مهم برای پیشرفت یک فرد است. هیچ کس نمی تواند رسیدن به هر چیزی در زندگی مانند یک مرد جزیره است.

دلایل بسیاری وجود دارد برای بیش از اعتماد به نفس خزنده به روح و روان ما. فراوانی, آموزش عالی, موقعیت های بالاتر از پدر و مادر و یا شخصیت مردم را برای تبدیل شدن به بیش از اعتماد به نفس. ما نقاط قوت خود همراه با ویژگی های ژنتیکی کمک به ما در رسیدن به ارتفاع بیشتر در زندگی است. اعتماد به نفس با محدودیت های خود آگاهی تلاش مستمر و با نظم و انضباط و احترام نسبت به دیگران احترام به خود و سادگی و فروتنی هستند ویژگی افراد موفق.

پس چگونه برای شناسایی این که آیا شما اعتماد به نفس یا اعتماد به نفس ؟ افراد با اعتماد به نفس همیشه قرار دادن تلاش های خود را به طور مداوم. آنها هرگز متوقف تا رسیدن به اهداف خود. بیشتر آنها به سمت اهداف; آنها را به سرعت تا تلاش های خود را. آنها هرگز نمی بدفع الو قت گذراندن و هرگز اجتناب از هر چیزی به فکر کردن در مورد موانع. یکی را به کنترل خود را بیش از اعتماد به نفس برای رسیدن به موفقیت به طور مداوم.

خود را به دانش و مهارت و توانایی و نگرش به شما اعتماد به نفس برای رسیدن به کلید خود را نتیجه مناطق که به شما اعتماد به نفس واقعی. این کمک خواهد کرد که شما را به درک نیازهای محیط کار و سازمان ، اعتماد به نفس همراه با دانش و همچنین تجربه. دانش بدون تجربه است که تقریبا بیهوده در محل کار. تجربه بدون دانش از محل کار نیاز است که خطرناک است و این ممکن است مفید برای توسعه سازمانی. یک ساعت حرفه ای نیست دانستن اهمیت توسعه شخصیت در توسعه منابع انسانی است که در همه آگاه از نیاز به توسعه سازمانی. اگر شما دانش و علاقه مند به همان اعمال می شود در محل کار ممکن است با تاخیر اما قطعا به شما خواهد شد از دست دادن کار خود را. اطمینان بیش از حد خواهد خود را از بین بردن تصویر و تصویر خوب باعث افزایش اعتماد به نفس خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *