افزایش بروز مشترک بار تعویض سیستم بهداشت و درمان

زبانک  > متفرقه >  افزایش بروز مشترک بار تعویض سیستم بهداشت و درمان
0 Comments

[ad_1]

با تعدادی از تعویض مفصل روش در حال رشد در نرخ فوق العاده, قرار دادن فشار در حال حاضر افزایش هزینه های بهداشت و درمان بهداشت و درمان جامعه باید اطمینان حاصل شود که آن را کافی برای پاسخگویی به تقاضای در حال آماده شدن برای افزایش هزینه و مطمئن شوید که به اندازه کافی وجود دارد جراحان ارتوپدی برای رسیدگی به موارد جدید. به سهم خود شرکت های تجهیزات پزشکی نیاز به طراحی و ساخت ایمپلنت با دیگر دهانه های زندگی برای جلوگیری از تجدید نظر در اعمال جراحی است که اضافه کردن به هزینه های بهداشت و درمان در حالی که کاوش جایگزین سنتی تعویض مفصل روش.

رکورد رشد در عمل جراحی تعویض مفصل نشان دهنده یک فرصت سودآور برای ایمپلنت سازندگان اما با فرصت می آید مسئولیت برای کمک به پایین نگه داشتن افزایش در هزینه های مراقبت های بهداشتی قبل از آنها پایمال جمعی ما توانایی پرداخت. شرکت های تجهیزات پزشکی در حال توسعه مواد جدید و روش ها و کار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در اقدامات پیشگیرانه. حتی خیلی بیشتر نیاز به اتفاق می افتد برای جلوگیری از تعویض مفصل جراحی از حد بار سیستم بهداشت و درمان.

مفصل تعویض شده اند که انجام شده از اواخر 1960s می تواند بسیار موفق در تسکین درد و ترمیم آسیب های ناشی از ورم مفاصل و کمک به مردم به طور معمول تابع و فعال باقی می ماند. بر اساس گزارش مرکز ملی آمار سلامت در حدود 43 میلیون آمریکایی یا نزدیک به یک پنجم بزرگسالان نوعی از ورم مفاصل و درد است. زانو بزرگترین مفصل بدن معمولا دردناک است. پس از چاقی نیز بسیار شایع موارد ورم مفاصل شروع به شروع در سن بسیار زودتر در افرادی که اضافه وزن دارند.

تعداد تعویض بالا رفتن سرسام آور

با افزایش سن نوزاد-فرزندان نسل باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که تعداد هیپ و زانو جایگزینی روش های سر به فلک کشید. در سراسر کشور بستری نمونه (NIS) نشان می دهد که اصلی تعویض مفصل ران 48 درصد افزایش یافت, از 153,080 روش در سال 1997 به 225,900 در سال 2004. اول-زمان تعویض زانو رشد 63 درصد از 264,331 در سال 1997 به 431,485 در سال 2004. با توجه به HCUPNet, 228,332 بیماران دریافت کل تعویض مفصل ران در سال 2006 و 496,077 بیماران دریافت کل تعویض زانو.

اگر این روند ادامه حدود 600,000 تعویض مفصل ران و 1.4 میلیون تعویض زانو انجام خواهد شد در سال 2015. تخمین زده می شود که تا سال 2030 تعداد تعویض زانو افزایش می یابد به بیش از 3.4 میلیون نفر است. اولین بار, جایگزینی روش های افزایش شده اند به همان اندازه برای مردان و زنان; تعدادی از روش های افزایش یافته در خصوص نرخ بالا در میان مردم عصر 45-64 سال است.

با توجه به Datamonitor را در سال 2006 گزارش ما حساب برای 50 درصد و در اروپا 30 درصد از کل روش در سراسر جهان است. در سال 2005 درآمد برای ایمپلنت هیپ در ما 2 میلیارد دلار و معادل 1.4 میلیارد دلار در اروپا و در حالی که ایمپلنت زانو درآمد متشکل 2.4 میلیارد دلار در آمریکا و $774 میلیون در اروپا است.

تقاضا و فناوری رانندگی, افزایش هزینه

با افزایش تقاضا و بهبود ایمپلنت مواد و تکنیک های جراحی هزینه این روش نیز افزایش می یابد. با توجه به NIS مدیکر منبع اصلی پرداخت و در سال 2004 (55.4% اولیه مفصل ران تعویض 59.3% اولیه تعویض زانو). بیمه خصوصی پرداخت با تجربه تندتر افزایش می دهد. در سال 2004 ملی لایحه برای لگن و زانو تعویض شد $26 میلیارد دلار است. بیمارستان هزینه اختصاص $9.1 میلیارد دلار و میزان بازپرداخت مبلغ 7.2 میلیارد دلار (28 درصد از بیمارستان اتهام یا 79 درصد از بیمارستان هزینه).

مطالعه دیگری از توان, Inc. تجزيه و تحليل داده مدیکر برای لگن و تعویض زانو از 1997-2003. معلوم شد که در حالی که رویه اتهامات افزایش بازپرداخت در واقع با کاهش طول دوره مطالعه با اتهامات بالاتر مشاهده شده برای تجدید نظر از اصلی جایگزین. بازپرداخت هر روش 62-68 درصد کمتر از اتهامات در ارتباط با از اولیه و تجدید نظر در روش. بدیهی است که مشترک تعویض پتانسیل بسیار پرسود اما این بار بر روی بیماران و سیستم بهداشت و درمان نیز باید در نظر گرفته شود.

در پشت روند رشد

پیری جمعیت و افزایش بروز چاقی اولیه علل افزایش مفصل تعویض. حدود 65 درصد از جمعیت ایالات متحده است که اضافه وزن و آرتروز بسیار شایع در میان این گروه است. با بیشتر بیماران دریافت کننده تعویض مفصل در سنین پایین تر وجود دارد احتمال بسیار بالاتر آنها عمر خود را مفصل مصنوعی.

یک مطالعه اخیر در ولز به دنبال تعویض مفصل روش پس از سال 2003 و یک تجدید نظر در نرخ 1-در-75 بود که به عنوان یک نسبتا خوب نمره. در ایالات متحده 40,000 زانو تجدید نظر و 46,000 هیپ تجدید نظر انجام شد و در سال 2004. اما زانو تجدید نظر انتظار می رود به افزایش sevenfold و هیپ تجدید نظر به بیش از دو سال 2030.

تجدید نظر در اعمال جراحی مشکل به چند دلیل. علاوه بر فوق العاده زمان بهبودی برای بیماران تجدید نظر در حال سخت تر عملیات را که طولانی تر و هزینه بیشتر است. اغلب وجود دارد یک مقدار کاهش استخوان به محل جدید ایمپلنت وجود دارد و یک مقدار بالاتر عارضه هستند.

چرا ایمپلنت شکست

با تعویض مفصل ران, رایج ترین مشکلات بعد از عمل بی ثباتی و تکرار دررفتگی. جراحان باید در نظر بسیاری از عوامل خطر قبل از جراحی اولیه از جمله سن و جنسیت و عملکرد حرکتی, اختلالات زوال عقل و قبل از جراحی مفصل ران. این روش جراحی نیز می تواند بر خطر ابتلا به دررفتگی و پا-اختلاف طول بنابراین مناسب قبل از عمل برنامه ریزی است.

اجزای طراحی و موقعیت نیز ممکن است منجر به بی ثباتی است. دررفتگی اغلب ناشی از جنبش در خارج از محدوده نرمال حرکت بنابراین مهم است که برای بیماران به اقدامات احتیاطی مناسب پس از عمل جراحی. یک مطالعه انجام شده توسط کلینیک مایو نشان داد که در صورت تکرار دررفتگی بیمارستان هزینه های درمان و عمل جراحی مجدد در نهایت هزینه به طور متوسط 148 ٪ از هزینه اولیه جایگزینی. تصمیم به انجام یک عمل جراحی مجدد است که به طور معمول ساخته شده بر اساس تکرار دررفتگی و سلامت بیمار است. بیمارانی که تحت قبلی هیپ عمل جراحی و یا ضعیف و دور کننده عضلات هستند در معرض خطر بیشتری برای شکست خورده تجدید نظر.

تجدید نظر از تعویض زانو ممکن است زمانی که مورد نیاز بیماران با عفونت osteolysis ایمپلنت شل شدن و یا انحراف زانو آسیب یا مزمن پیشرونده بیماری های مشترک. تصمیم گیری تحت بررسی بر اساس ساخته شده قبلی عمل جراحی زانو فعلی بهداشت و معاینات رادیوگرافی. بيماران مبتلا به استخوان ضعیف کیفیت حل نشده عفونت و بیماری عروق محیطی یا ضعیف چهار سر ران و عضلات یا تاندون اکستانسور هستند در معرض خطر بیشتری برای شکست خورده تجدید نظر.

اقدامات پیشگیرانه

با رشد بی سابقه ای در جایگزینی روش, اقدامات باید انجام شود برای جلوگیری از این پدیده از قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان. این می تواند از طریق انجام بهتر مراقبت های پیشگیرانه جایگزین به کل تعویض و با تضمین این که اولیه تعویض موفق هستند. کاهش چاقی و درمان آرتروز در مراحل اولیه کمک خواهد کرد که کاهش تعداد مراحل. علاوه بر این, بسیاری از را به نام ملی تعویض مفصل رجیستری مانند کسانی که در استرالیا و بریتانیا و نروژ و دانمارک و سوئد است که آهنگ بالا و نرخ شکست در ارتباط با برخی از تعویض مفصل روش.

جایگزین روش های در دسترس هستند که به طرز چشمگیری بهبود یافته بیش از 10 سال گذشته است. برای مثال جزئی تعویض کمتر تهاجمی با کوچکتر زخم و کوتاه تر شدن زمان بهبود زیرا تنها بیمار محفظه جایگزین می شوند. روش های کم تهاجمی در دسترس هستند برای کل تعویض در بعضی از بیماران. نیز وجود دارد گزینه های جدید در دسترس برای زنان نیاز total knee replacement, شناخته شده به عنوان “جنس خاص” زانو که باریک و منحنی به بیشتر از نزدیک تقلید از زن آناتومی. هیپ متداول شدن است یکی دیگر از روش های به دست آوردن محبوبیت به دلیل آن حفظ بیشتری استخوان نسبت به یک سنتی total hip replacement. این نوع از ایمپلنت خواهد آخرین طولانی تر از سنتی جایگزینی مفصل ران.

جدید biomaterials و جزء طرح همچنین افزایش طول عمر ایمپلنت و کامپیوتر-کمک به عمل جراحی می تواند به بهبود موفقیت تعویض مفصل اجازه می دهد دقیق تر و دقیق ایمپلنت تراز. مطالعات متعددی نشان داده اند که این نوع روش بیشتر مقرون به صرفه با جلوگیری از نیاز به تجدید نظر.

نگاه به آینده

برای شرکت های تجهیزات پزشکی, رکورد رشد در تعویض مفصل روش ارائه یک فرصت سودآور. تولید کنندگان نیاز به کار با جامعه پزشکی برای کمک به کاهش بار این بیماری با افزایش موفقیت و طول عمر خود را ایمپلنت و بررسی دلایل تعویض مفصل روش.

بدون شک ملی تعویض مفصل ثبت ثابت کرده اند مفید در کشورهای دیگر. جامعه پزشکی نیاز به تقاضا که یک رجیستری در محل قرار در ایالات متحده و در آن نیاز به انجام یک کار بهتر از آموزش به جامعه در پیشگیری است. این مهم است که جامعه پزشکی از جمله دستگاه شرکت ها با هم می آیند با یک طرح برای جلوگیری از پتانسیل این بار طاقت فرسا فولاد بار می توانست قبل از آن طول می کشد تلفات ما در سیستم بهداشت و درمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.