اندکی لبه – داستان آب سنبل و چگونه آن را اعمال می شود به در حال اجرا یک کسب و کار

0 Comments

[ad_1]

کودک مورد علاقه کلمه داستان است. در واقع همان می تواند درست از همه. همه ما عشق را به گوش دادن به یک داستان و یا داستان. در این کتاب اندکی لبه نویسنده جف اولسون اغلب با استفاده از داستان به عنوان تمثیل به عمیق تر معانی است.

اندکی لبه به عنوان نام نشان می دهد, نشان می دهد که برای موفقیت شما فقط نیاز به یک لبه خفیف در تعدادی از جنبه های مختلف زندگی خود را.

در این مقاله من خواهد شد با هدف آینه قیاس ایجاد شده توسط Jeff اولسون برای شروع یک کسب و کار برای خودتان و یا حتی خود را در حال اجرا کسب و کار موجود. ما برای اجرای هر دو آنلاین و آفلاین کسب و کار. ما با تجربه شکست و موفقیت و به عنوان یک نتیجه می تواند ارتباط بسیار خوبی به نویسنده است.

در این داستان خاص نویسنده می گوید در مورد آب سنبل و چگونه آن را می تواند به رشد نمایی در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان, اما نه همه تلاش های خود را.

این امر می تواند یک راه درخشان برای نشان دادن چگونه معمولی MLM صاحب کسب و کار می تواند توضیح دهد که پتانسیل رشد در منطقه است.

این درسی است که من از این کتاب در رابطه با شروع یک کسب و کار است که شما باید آماده به استقامت و با این کار شما به سادگی نمی خواهد تجربه لذت و پاداش است که موفقیت را به ارمغان می آورد.

هر کسی که شروع یک کسب و کار می خواهد موفق باشد. اما آنها آماده به میل لنگ پمپ قرار داده و تلاش عظیم در کسب و کار تا زمانی که آن را شروع به رشد نمایی.

در مورد آب سنبل, گیاه با استفاده از هنر اهرم به رشد هر روز. به جای کاشت خود دانه و انتظار آن را می فرستد از خود دختر شاخکهای که آن را قادر می سازد به استفاده از اهرم. تا کنون با بیش از همیشه کمتر است. و این کلید موفقیت کسب و کار.

نگاهی به مک دونالد رستوران ها – با استفاده از یک سیستم در حال اجرا یک رستوران را پوشش می دهد هر جنبه از کسب و کار آنها می تواند اهرم آن و رشد آن را به سرعت تا کنون که بدون از دست دادن ثبات و یا با کیفیت. آن است که اغلب گفت که 17 ساله می تواند اجرای یک مک دونالد برای شما – همان یکی که نمی خواهد مرتب کردن اتاق خواب خود را.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد شروع یک کسب و کار در حالت آفلاین یا آنلاین فکر می کنم اهرم قبل از اینکه شما فکر می کنم “من تنها فردی است که می تواند انجام این کار”.

با فکر کردن در این راه شما را به اتاق خود برای رشد و توسعه فراتر از قابلیت های خود را و جمع اوری کردن پاداش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *