انواع مختلف از تعلل و پاسخ

زبانک  > متفرقه >  انواع مختلف از تعلل و پاسخ
0 Comments

[ad_1]

به عنوان یک تبدیل procrastinator من آمده اند به کشف کنند که این عادت در می آید با توجه به عدم اعتماد به نفس. هنگامی که شما مجموعه ای برای انجام یک پروژه و در طول راه شما فکر می کنم که شما قادر به انجام آن بسیاری از افراد تا پایان تعویق انداختن کل سرمایه گذاری. آنها می آیند تا با بسیاری از بهانه که گاهی اوقات معتبر نیست مانند این ادعا این پروژه خسته کننده است و یا مربوط.

با توجه به روانشناس تعویق طبقه بندی در سه بخش است که هیجان گریز و غیر قطعی نوع از مردم است. متوجه است که همه این دسته بندی ها می تواند به راحتی مانع رشد شخصی خود را.

هیجان انواع از مردم کسانی هستند که ادعا می کنند آنها نیاز به برخی از ماجراجویی به دنبال یک دوره خاصی. این نوع از مردم که نیاز به برخی از عجله آدرنالین برای انجام یک پروژه و اگر وجود دارد هیچ هیجان آنها به راحتی تسلیم. آنها تا آخرین لحظه صبر کنید برای شروع در حال اجرا در همه جا حضور به وظایف خود را.

همانطور که برای گریزان نوع procrastinators آنها به تعویق انداختن مسائل هر زمان که آنها پیدا کردن که آن را به کار سخت برای رسیدن به موفقیت است. آنها همچنین می دهد تا هر زمان که آنها را ببینید که شکست به معنی دیگران را مشاهده و آنها را به عنوان بازنده. به جای دیده می شود به عنوان بازنده و یا فاقد توانایی آنها مانند بهانه با این ادعا که آنها نمی باید زمان کافی برای انجام وظایف خود.

بدتر از همه آنها هستند کسانی که نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را به آنچه آنها می خواهند به انجام است. مردد procrastinators نامشخص در هر جنبه ای از زندگی خود را. آنها این نوع از افرادی که هرگز آغاز هر گونه سرمایه گذاری و زندگی می کنند آن را به دیگران به انتخاب برای آنها.

پاسخ به غلبه بر تعویق این است که برای پیدا کردن آسان نیست اما در برخورد با حقایق واقعا کمک به جای تکیه بر مفهومی چیز است. همه گفته و انجام می شود شما می توانید مطمئن برای غلبه بر تعویق در نتیجه رشد شخصی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.