انگیزه: هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند!

زبانک  > متفرقه >  انگیزه: هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند!
0 Comments

[ad_1]

شما در حال تلاش سخت, بسیار سخت به جلو و رسیدن به اهداف خود و در عین حال به نظر می رسد هیچ پایان دادن به موانع و موانع در طول راه… بنابراین مهم است که شما متوجه است که هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند – مگر اینکه شما را. زمانی که انگیزه خود را شروع می شود به پرچم فقط توقف و فکر می کنم در مورد زندگی رویایی شما در حال مبارزه برای و چرا از آن بسیار مهم است برای شما.

شما آن را ببینید که رویای رویای خود راکه سوخت انگیزه خود را که به شما می دهد قدرت برای انجام بدون توجه به آنچه زندگی به شما می اندازد. وجود دارد چیزهایی که شما می خواهید همه چیز شما نیاز به ایجاد مورد نظر خود را در شیوه زندگی و همه آنها فقط از رسیدن به سمت راست در حال حاضر. اما این بدان معنا نیست که شما نمی قادر خواهد بود به آنها را برای رسیدن به رویای خود را زندگی است. شما فقط بدست نیامده هنوز وجود دارد.

بدون تعهد شرکت برای رسیدن به اهداف خود را, شما نمی توانید وجود دارد. بدون خاص و گام به گام طرح از جایی که شما امروز به جایی که شما می خواهید, شما نمی توانید وجود دارد. بدون در نظر گرفتن اقدام گسترده در طرح های خود را, شما نمی توانید وجود دارد. و بدون انگیزه و پشتکار به مبارزه در برابر همه سختی نمی کنید وجود دارد.

در صورتی که برای تلفن های موبایل بسیار منفی برای شما, سپس آن زمان برای یک reframe… چه کسانی چهار موقعیت در مشترک دارند ؟

هیچ یک از آنها شامل هر کسی ،

برای همه این ممکن است به نظر می رسد در زمان های که دیگران و یا حتی سرنوشت خود هستند و شما را عقب نگه داشتن حقیقت این است که هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند به جز شما. آنها می تواند شما را کاهش آنها می توانید آن را سخت تر اما آنها نمی تواند شما را متوقف کند اگر انگیزه خود را رویای شما به اندازه کافی قوی است.

تصویر خود را در ماشین از رویاهای خود را با عشق از زندگی خود را عنوان کردن به مطلق تعطیلات رویایی. همانطور که شما پستی در امتداد بزرگراه آهنگ های مورد علاقه خود می آید در رادیو و شما هر دو آواز دور به آن خنده و حمل بر در پیش بینی زمان پیش زمانی که شما به طور ناگهانی به یک ترافیک عظیم جم – وجود دارد را یک حادثه و مسدود کردن جاده ها جلوتر است. شما آهسته به توقف آمده و در نظر گرفتن گزینه های خود را. شما ممکن است آرامش و صبر برای ترافیک به روشن و خاموش کردن و پیدا کردن مسیر جایگزین و یا به سادگی به نوبه خود در اطراف و به خانه بروید و فراموش کردن در مورد در نظر گرفتن که در تعطیلات.

که شما انتخاب می کنید ؟ آن را قطعا نمی تواند رفتن به خانه آن را ؟ بنابراین اگر شما را در پیدا کردن راه دیگری برای موفقیت و نگاهی که تعطیلات, چرا شما نه فراموش همان زمانی که در مورد رویای خود را زندگی? مطمئنا انگیزه خود را برای بزرگ وجود روزمره باید قوی تر از زمانی که هدف این است که یک تعطیلات کوتاه مدت…

اما اغلب آن نیست. مردم زمین را با در زندگی روزمره با تلاش و شکست. هنوز هیچ سوپر-فرد موفق همیشه روشی رو که بدون شکست به طور منظم در طول راه. ما یاد بگیرند که بیشتر از ما شکست ما نیست موفقیت. اشتباه نکنید موفقیت نیست هرگز زدم – آن را فقط یک بار از دنیا می زند و شما را. اما مگر اینکه شما درک شرکت از رویای خود را و می دانم بتن مراحل آن را به شما وجود دارد و شما نمی ممکن است انگیزه برای رسیدن به بالا است که یکی از حیاتی زمان.

فکر می کنم آن را بیش از حد سخت برای حمل در صورت بیش از حد بسیاری از شکست ؟ فکر می کنم برای یک لحظه از دانشمندان داخلی شده اند که جستجو برای یک درمان برای سرطان – چگونه بسیاری از آنها را از طریق تمام خود را حرفه ای – 40 سال اختصاص داده شده تلاش بدون موفقیت? در عین حال با هر شکست آنها دوباره و دوباره سعی کنید بارها و بارها. که در آن انگیزه خود را از آمده است ؟ مبارزه برای قدرتمند یک رویا برای نجات جان میلیون ها نفر و پایان بی شماری میلیون ها ساعت از درد و رنج.

خیلی خوب… شاید اهداف خود نیست به عنوان رفیع شاید شانس نیست به عنوان انباشته در برابر شما به عنوان آنها را برای کسانی که دانشمندان است. اما رویای خود را زندگی هر کمتر برای شما مهم تر از اهداف خود هستند و به آنها ؟ هیچ. مگر اینکه شما را.

تا زمانی که زندگی شما را به یک استراحت و تمرکز بر اهداف خود است. اگر شما بوده ام زدم عقب دوباره طرح دوره خود را دریافت و شروع به مسیر انحرافی را طی. گوش دادن به چند self-help فایلهای دیداری خواندن یکی از کتاب های انگیزشی وجود دارد. اگر آن را به مهارت های شما نبود که شما را به برگزاری یک دوره در شب مدرسه و یا یکی از دوره های آنلاین در مورد این موضوع. اگر شما به سادگی نمی تواند پیدا کردن راه راست و یا نمی دانید که چگونه می توانید از اینجا به رویای خود را پیدا کردن کسی که در حال حاضر آن را انجام داده و مدل خودتان و زندگی روزانه خود را پس از آنها.

اما اگر شما پیدا کردن آن را آسان به را اگر شما نمی فکر می کنم شما باید قدرت داخلی به تلاش برای نگه دارید و یا شما می توانید پیدا کردن فرد مناسب برای, مدل, پیدا کردن یک مربی. موثر مربی را تجزیه و تحلیل که در آن شما هستند و به شما کمک کند کشف مراحل را به رویای خود را در شیوه زندگی و نگه داشتن شما را پاسخگو به اتمام هر مرحله در طول راه. دانستن شما که حمایت و دانستن شما را به گزارش در مورد پیشرفت خود را به طور منظم اضافه خواهد شد به هر انگیزه شما در حال حاضر و به شما به بالا – رویای خود را زندگی است.

مربی خود را نمی خواهد انجام این کار برای شما هر چند آنها ممکن است قادر به باز کردن برخی از درب ها و یا کاهش برخی از موانع است. اما آن را هنوز هم به شما می شود که به طور گسترده اقدام به عبور از خط پایان در کوتاه مدت و تحقق اهداف خود را. چرا ؟ چرا که هیچ کس نمی تواند شما را متوقف اگر شما نمی دهد – اما هیچ کس دیگری می تواند آن را برای شما انجام هر دو. آن را تا به شما و انگیزه خود را برای رسیدن به رویاهای خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.