اهمیت پشتکار

0 Comments

[ad_1]

توماس ادیسون حاضر به دادن تا زمانی که اولین تلاش ها برای کشف یک رشته برای کربن لامپ رشته ای شکست خورده است. ادیسون در ادامه جستجوی خود را با انجام آزمایش های بی شماری با انواع مواد اما هر شکست خورده است. با هر شکست ادیسون شاید از خالص نا امیدی پرتاب عنصر بی ارزش کردن پنجره تا شمع در نهایت به داستان دوم از خانه خود را.

سپس در 13 اکتبر سال 1879 پس از سیزده ماه از تکرار شکست ادیسون در نهایت موفق شد در جستجوی خود را برای یک رشته که ایستاده استرس جریان الکتریکی از خود پشتکار در برابر دلسرد شانس تا به حال داده ام و تعجب می کنم از لامپ الکتریکی!

پشتکار تعهد شما را به خودتان را به انجام هر آنچه لازم است برای به انجام رساندن خود ارزشمند ترین اهداف و رویاهای. پشتکار یعنی شما حاضر به رغم دشواری که ممکن است شما را احاطه کرده و با وجود کسانی که به شما بگویم که هدف شما این است که دست نیافتنی. پشتکار است که ویژگی های اساسی از یک برنده ،

برای به انجام رساندن چیزی است که آسان چیزی است که هر کسی می تواند انجام دهد. اما برای به انجام رساندن آن دشوار است – حتی به ظاهر غیر ممکن است – چیزی است که شما مجموعه جدا.

تاریخ مملو از نمونه هایی از مردان و زنانی که استقامت در وجود شانس:

سردبیر یک بار گفت: Louisa May Alcott نویسنده کتاب زنان کوچک تحسین به عنوان یکی از بهترین کتاب های کودکان تا کنون نوشته شده است که او هرگز نوشتن هر چیزی محبوب است.

حتی ناشنوایی نمی تواند متوقف لودویگ فون بتهوون. وی تشکیل شده و بسیاری از بزرگترین آثار قادر به شنیدن عظمت موسیقی او ایجاد شد.

در نوزده سال سن هلن کلر قرارداد یک بیماری جدی است که در سمت چپ او نابینا و ناشنوا است. با وجود شانس انباشته در برابر خود و با کمک خانواده و دوستان او یک برنده شخصیت با شدید حس پشتکار. او راه خود را جدا از کسانی که با شبیه معلولیت با امتناع از را-و را-در. او اولین نابینا و ناشنوا فرد به کسب مدرک لیسانس و در نهایت تبدیل شد پرکار و نویسنده و فعال سیاسی و مدرس دانشگاه ،

یک مربی سابق فرشتگان ” shortstop David عکس, یک بار به او گفت که او هرگز بازی مهم دانشگاه بیس بال. “که مضر بود اما نه شکست. من او را باور ندارد. من مطرح شد به اعتقاد خودم, بنابراین من فقط نگه داشته بازی سخت و 100 درصد است.” برنده شخصیت مسلح با پشتکار باقی می ماند بی باک توسط نظرات منفی دیگران و به سادگی در ادامه حرکت رو به جلو به سمت هدف.

جیم آبوت سابق پارچ برای فرشتگان لذت بردم خسته کننده خود را cynics به طور مستمر اثبات آنها اشتباه است. او غلبه باور نکردنی شانس و به هدف خود را از تبدیل شدن به یک لیگ پارچ. او متولد بدون دست راست.

آبراهام لینکلن رز از فروتن دوران کودکی در ایندیانا مرزی برای تبدیل شدن به 16 رئیس جمهور ایالات متحده است. قبل از انتخابات خود لینکلن در سال 1860 به حال شده است در یک کشور وکیل یک قانونگذار ایالتی ایلینوی عضو ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و دو بار ناموفق نامزد برای انتخابات به آمریکا.

زندگی خود عهد به برنده شدن شخصیت و پشتکار است. “صادق آبه” به عنوان دوست و دشمن محبت با برچسب او تا حد زیادی خود کرده است. او یک خواننده مشتاق و گاهی اوقات پیاده روی چندین مایل به قرض گرفتن کتاب به منظور یادگیری.

موفقیت او را مجموعه جدا از عادی سیاستمدار. او با موفقیت رهبری نوپای کشور از طریق بزرگترین بحران داخلی آمریکا جنگ داخلی حفظ اتحاد و پایان دادن به برده داری.

او غلبه باور نکردنی شانس برای به انجام رساندن اهداف خود از جمله از دست دادن یک پسر مبتلا به چند بیماری که گرفتار حملات مکرر از “سودا” (افسردگی بالینی) و یک میزبان از خیانت کسانی که در آنها او قرار داده شده بزرگ خود را اعتماد است.

آلبرت انیشتین در یادگیری چگونه به صحبت می کنند. در واقع پدر و مادر خود بودند نگران فرزند خود را عدم عادی گفتار توسعه که آنها مشورت یک پزشک. در طول انیشتین جوانان یک مدیر مدرسه اخراج او از مدرسه; یکی دیگر گفت که او هرگز به مقدار زیاد است. با این وجود انیشتین استقامت. بهترین و شناخته شده برای خود نظریه نسبیت و به طور خاص جرم-انرژی ارزی بیان شده توسط معادله E = mc2 انیشتین دریافت 1921 جایزه نوبل در فیزیک “برای خدمات خود را به فیزیک نظری و به خصوص برای کشف قانون اثر فوتوالکتریک.” امروز نام او مترادف با نبوغ.

لیست در می رود!

جان اف کندی 35 رئیس جمهور ایالات متحده تا به حال به نیویورک بار آزمون و سه بار قبل از او گذشت.

ری چارلز مشهور جهان نوازنده و خواننده نابینا بود.

توماس ادیسون – حال یادگیری مشکل است.

جیمز ارل جونز – تا به حال مانع سخنرانی.

فرانکلین D. روزولت – فلج شده بود و از فلج اطفال

Itzhak Perlman – قرارداد فلج اطفال در سن چهار که در سمت چپ او فلج از کمر به پایین.

Stevie Wonder – از بدو تولد کور.

استفان هاوکینگ – به اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) یک بیماری است که پیشرفت در طول سال و در سمت چپ او تقریبا به طور کامل فلج شده است.

وودرو ویلسون – دچار خوانش پریشی بود و ده سال قبل از او آموخته به عنوان خوانده شده. به عنوان یک نوجوان او برای جبران نقص خود را با آموزش خود را مختصر. او دستاوردهای علمی بودند تا حد زیادی با توجه به مطلق خود را تعیین و خود نظم و انضباط.

تری فاکس – مبتلا به استئوسارکوم در سن پانزده. پای راست او قطع شد چند اینچ بالاتر از زانو. سه سال بعد این ورزشکار جوان تصمیم گرفت برای اجرا از ساحل به ساحل به منظور جمع آوری پول برای تحقیقات سرطان. هدف او این بود که به افزایش یک دلار از هر شهروند کانادا.

مراحل بهبود خود را پشتکار

1. آیا نمی دهد تا! هنگامی که شما در حال کار به سمت یک هدف و کسی یا چیزی به شما ارائه می دهد بهانه ای برای رها کردن می گویند “نه”. بسیاری از مردم زندگی می کنند کمتر در زندگی امروز نسبت به آنچه که آنها می توانستند اگر تنها بود که مجاز نیست به کسی یا چیزی به سرقت رویاهای خود.

2. غلبه بر ترس با ایمان است. اجازه ندهید که ترس دیکته که شما هستند و یا آنچه شما قادر به انجام.

ایمان به خود را دارند; می دانم که خدا یک طرح برای زندگی خود و این که او است که مکان فرصت ها را در زندگی خود را به طور کامل انتظار دارند که شما را بیشتر از آنها.

3. یادگیری از شکست های خود را. هر یک از ما تجربه شکست در طول سفر زندگی. یک دلیل وجود دارد برای این: wwithin هر شکست وجود دارد دانه از یک درس را به خوبی آموخته است. هر شکست ما تجربه تقویت ظهور جامد صفت شخصیت. آن است که شکست ما است که کمک بسیاری به شدت به شخصیت ما توسعه است.

4. خوش آمدید بار دشوار است. مطالعات اخیر در روانشناسی و زیست شناسی در حال تایید ما چه پدربزرگ و مادربزرگ می دانست که به طور مستقیم: قرار گرفتن در معرض diffiicult بار ما را قوی تر و از نظر روانی بیشتر انعطاف پذیر. هنگامی که بار سخت بوجود می آیند در اینجا برخی از پیشنهادات را در نظر بگیرید: الف) تمرکز بر روی آنچه که شما باید نه بر آنچه از دست داده اید; ب) نمی تواند کور دشواری جستجو برای فرصت هایی که ممکن است وجود داشته باشد به عنوان یک نتیجه از وضعیت; ج) فکر می کنم در مورد چگونه شما را کمک کرده اند با این مشکل: چگونه آن تغییر کرده است خود را به ارزش های شخصی چه اثر آن تا به حال در روابط خود با همسر و اعضای خانواده, چگونه آن تغییر کرده است شما از لحاظ معنوی; d) فکر می کنم در مورد مزایای استفاده از این رویداد: شاید شما کشف برخی از ارزش های شخصی و یا کشف یک رویا یا آموخته بیشتر در مورد ماموریت و هدف خود را در زندگی; e) در نظر بگیرید که چگونه شرایط ساخته شده است که زندگی خود را معنی دار تر.

5. کاملا متعهد به اهداف خود. هر آنچه که شما سوار بر انجام آن با تمام قلب خود را. سرمایه گذاری کل نفس خود را در هر پروژه. اگر شما نمی توانید آن را 100% به هدف شما باید آمدن به شرایط با این واقعیت است که آن را دست نیافتنی. موفقیت فوق العاده ای از خواسته های فوق العاده و تعهد است.

6. همیشه بهترین خود را انجام دهید. هرگز اشتباه فکر کردن که چیزی کمتر از بهترین خود را به دلیل آن را نمی خواهد. ضرب المثل قدیمی است که برای همیشه درست: بهترین کار خود را و به شما بازگردانده خواهد شد. این است قانون دیگری از جهان که تغییر ناپذیر است. استفاده از آن به نفع خود استفاده کنید.

7. دیدار با این چالش است. این نیاز به نظم و انضباط و سخت کار می کنند اما انجام هر آنچه که مورد نیاز است برای دیدار با این چالش این است که دقیقا آنچه در آن طول می کشد تا موفق شوند. بدون کاهش کوتاه وجود دارد هیچ سمت مراحل و هیچ بازی.

8. هرگز. در کلمات Norman Vincent Peale نویسنده قدرت تفکر مثبت “اگر شما می خواهید برای دریافت در جایی شما باید بدانید که در آن شما می خواهید برای رفتن و چگونه می توانید وجود دارد و پس از آن هرگز تسلیم!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *