اهمیت یک سگ مطیع

0 Comments

[ad_1]

به همین دلیل آن بسیار مهم است که مطیع سگ ؟ البته جواب واضح است چون باعث می شود شادتر به خوبی تنظیم سگ و رضایت مالک است. هر کس دوست دارد یک سگ خوش رفتار. آن است که یک لذت به اطراف آنها را. اما آنچه که دقیقا این است که “اطاعت”? هر مربی به شما دیدگاه های مختلف در مورد آنچه اطاعت است و چگونه به آن دست یابد. فرهنگ لغت تعریف آن به عنوان “مایل به پیروی از قدرت”. آن ثابت شده بارها و بارها که سگ واقعا می خواهید به پاداش باشد و مورد احترام بود.

با این حال پذیرفته توجه بعدی این است که چه چیزی شما را در انجام طرح خود را با سگ ؟ آن است که یک حیوان خانگی و یا احتمالا یک سگ نشان می دهد? شما امیدوار به انجام چیزی بیشتر خواستار مانند چابکی ؟ شاید شما مانند شکار پرندگان و می خواهید به خوبی آموزش دیده سگ پرنده. شما ممکن است شخصی خود را سگ اما عشق به سگهای. آن است که بسیار هیجان انگیز به تماشای منظم بسته فاکس سگهای شکار معدن خود را با توجه به جهت شکارچی/ استاد. همه رشته ها نیاز به یک پایه و اساس اطاعت منظور برای هر سگ به انجام رساندن یک کار داده می شود. خودتان می دانید و سگ خود را. آیا شخصیت شما سازگار است ؟ آموزش هر سگ هر کار نیاز به صبر و ثبات را برای موفقیت است.

جالب است نگاهی به روش های مختلف آموزش اطاعت هنگامی که برنامه ریزی در چه کار سگ(ع) خواهد شد.

براد Stauffer مشهور ایکن مربی اسب نیز لنت استعدادهای خود را به آموزش سگ برای Palmetto سگ برای بیش از 12 سال است. براد دارای توله سگ آموزش دیده و رشد سگ ها به عنوان سگ مشکل با استفاده از همان روش “همیشه همه چیز سیاه و سفید است. سگ فکر نمی کنم در خاکستری”. آنها نیاز به تعیین مرزهای سازگار با, تکراری, دستورات مثبت و ستایش است. او همیشه با استفاده از رفتار به عنوان برخی از سگ تبدیل خواهد شد و وابسته به آنها. اما

او می گوید: “آنها نمی آیند مفید در زمان”. او طرح درس برای یک زمان کوتاه 2-3 بار در روز و نگه می دارد آن را ساده. به عنوان سگ یاد می گیرد او را در ساخت این وظایف انجام شده است. هر جلسه به مثبت و شاد تا سگ را همیشه نگاه به جلو به یک بعدی. براد با ابراز تاسف است که اغلب صاحبان جدید می توان به “بی تاب و متناقض” است که یک دستور العمل برای شکست است. گرداننده نیاز به تعیین اهداف و ایجاد پیشرفت تا سگ می تواند آن را قبول کند. این اغلب نیاز به ادامه ارزیابی از سگ شخصیت و رفتار و همچنین به عنوان مهارت های خود را به عنوان یک کنترل کننده. استرس زا است و مثبت است. استرس-سیستم رایگان است که به ویژه مهم است اگر سگ به رقابت خواهند پرداخت و در هر نوع از محاکمه. صاحب تمرکز یک عنصر کلیدی برای یک سگ مطیع.

علامت Fulmer از Sarahsetter آشیانه در اینجا در ایکن حرفه ای آموزش کار سگ پرنده برای استفاده خود را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از علاقه مندان در سراسر کشور است.

علامت شروع آموزش خود را قبل از توله سگ متولد شده با نگه داشتن سگ ماده فعال و تحریک. زایمان معمولا آسان تر می رود و علامت گذاری شروع به کار توله سگ در یک مد چند بار در روز زمانی که آنها 2-14 روز. هنگامی که آنها می گرایند و در مواد غذایی جامد او شروع به خود را “صدای کلیک” آموزش. آنها یاد بگیرند که نام خود را به کلیک با پاداش و صدای نرم. هیچ ورودی منفی چه طوری همیشه. علامت گذاری با استفاده از تمام سگ’ حواس در آموزش های خود را با استفاده از هر یک از سگ های مثبت و نقاط قوت. خود را اطاعت است کمی متفاوت از مفهوم سنتی آنها به عنوان “سگ کار” و باید یک کار را انجام دهد. خود را اطاعت باید دقیق – شما می توانید سگ در حال اجرا در سراسر اخلال بازی. آنها تربیت به “نقطه” اما آنها تدریس به “هنوز هم باقی می ماند” منتظر انتشار پرندگان ترک کنترل فرمان و بازگشت به زمانی که به نام. بعدی علامت گذاری به تدریج به آنها آموزش در مورد تیراندازی با استفاده از یک کلاه تفنگ در ابتدا قبل از اینکه کار به یک تفنگ. 12 سال پیر علامت توله سگ را شکار به طور مستقل. در حال حاضر که اطاعت. وجود دارد بسیاری از جزئیات جالب به علامت های آموزشی که فضا اجازه نمی دهد اما تایید ضرورت اطاعت به خصوص در ورزشی سگ.

در حالی که پرداختن به اطاعت از سگ کار جالب است نگاهی به Fox Hound. اطاعت حیاتی در کار “بسته”. اینجا سگ تابع باید به عنوان یک واحد و نه به طور مستقل. Toni Roesch شده است یک شکارچی حرفه ای (در حال حاضر بازنشسته) برای 30 سال است. او آموزش دیده و شکار بسته در سراسر کشور به صورت های مختلف شکار باشگاه است. پرسپولیس ترجیح میدهد برای آموزش توله سگ او را پرورش داده اما او با موفقیت گرفته undisciplined بسته و باز آموزی آنها را به شکار به عنوان یک واحد. این کار بسیار آسان است زمانی که شما در نظر بگیرید که شما مجبور به گرفتن توجه از 40 سگهای. هنگامی که شروع توله سگ خود را, Toni همیشه مدارس آنها را به عنوان یک گروه به طوری که آنها یاد بگیرند که با هم کار کنند. بنابراین یک بستر ممکن است باید 12 توله سگ وجود دارد و ممکن است بیش از یک بستر. اولین چیزی که آنها یاد بگیرند این است که برای پیدا کردن “مادر”. به زودی آنها یاد می گیرند برای پیدا کردن Toni بدون توجه به جایی که او است که بر روی یک اسب یا خاموش. این ضروری است که یادآوری یک بسته پشت و یا تماس با آنها را خاموش یک معدن برای برخی از دلیل. او سپس می افزاید: شاخ سیگنال به طوری که آنها یاد بگیرند که برای رسیدن به یک خاص تماس بگیرید. یکی از مزایای داشتن بسیاری از سگ است که آنهایی که مسن تر می تواند کمک به نوزادان جدید یادگیری طناب. البته این فرض که سگهای خوبی آموزش دیده و پرسپولیس هستند. هنگامی که نوزادان در حال مسن, Toni طول می کشد بزرگ, سگ تازی و زوج آن را به توله سگ تا زمانی که آنها به ورزش با اسب جوان شکاری تدریس توسط یکی از مسن تر. گاهی اوقات این است که به سادگی انجام شده و با کشیدن یک جوان همراه تا زمانی که آن ایده است. جوانتر سگ به سرعت یاد می گیرد به تماشا و گوش دادن به شکارچی و دستورالعمل های بیشتر. Toni فلسفه است که همه سگ می خواهم لطفا. بنابراین فقط نگه داشتن کار بر روی آن مثبت قضیه و سگ را برای شما کار. آن است که بسیار هیجان انگیز به تماشای یک خوبی منظم بسته فاکس در سگهای شکار زمینه پیدا کردن عطر و پس از معدن با زمینه سواران درست پشت سر آنها.

داشتن سرگرم کننده با سگ خود را همیشه فوق العاده و یکی از بهترین راه برای انجام این کار به قطار برای چابکی. ما شده اند با تمرکز بر آنچه که مربیان با سگ, اما به همان اندازه مهم است که آموزش کنترل. ملیسا Jarriel از ایکن جانباز رقیب با بسیاری از عناوین را نشان می دهد و سگ او را در اطاعت و نژاد محاکمه و همچنین چابکی. بر اساس یک داوطلبانه ملیسا انجام کلاس های آموزشی در پلمتو سگ باشگاه برای گرداننده که به خصوص علاقه مند در رقابت است. او احساس می کند آن است که به عنوان مهم به آموزش کنترل آن را به عنوان سگ. گاهی اوقات سگ بهتر است از کنترل کننده است به دلیل آن به طور طبیعی دوست دارد ورزش است. ملیسا همیشه به او می گوید دانش آموزان “سگ هرگز بد – شاید کمی گمراه”. او سرود “فرمان – اکشن – ستایش – انتشار”. چابکی است همه چیز در مورد عملکرد و ستایش است. آن است که مانع تمرکز بنابراین کنترل شده به کار شدن بسیار دقیق در دستورات خود را. برخی از مهارت چابکی سگ باید ایده های خود را از “اطاعت”. این همه پایین می آید به هندلر/dog ترکیب و ارتباط آنها را توسعه داده اند. او را تشویق می کند این ارتباط شاید کمی خارج از جعبه – از آنجا که اغلب آن را با این نسخهها کار بهتر برای این سوپر ورزشکاران است. آنها به عنوان یک تیم در دستیابی به اطاعت مورد نیاز برای موفقیت است.

آن را می سازد تفاوت چه کار است که شما سگ خود را, آنها سعی خواهد کرد خود را به شما را خوشحال دلیل آن را می سازد آنها را خوشحال. در آن طول می کشد یک طرز فکر مثبت و یک مایل نگرش به یک سگ مطیع و صاحب برخوردار از پاداش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *