اپرا سلاح مخفی برای موفقیت

زبانک  > متفرقه >  اپرا سلاح مخفی برای موفقیت
0 Comments

[ad_1]

“بزرگترین کشف در تمام دوران است که یک فرد می تواند تغییر آینده خود را صرفا با تغییر نگرش خود را.” – اپرا وینفری

می دانید چه مهم ترین جنبه های موفقیت یا شکست است ؟ در اینجا یک اشاره – آن چیزی است که شما می دانید. این هم نیست که شما می دانید. هر دو از این چیزها ممکن است کمک کند اما آنچه واقعا مهم برای موفقیت شما این است که نگرش خود را در مورد موفقیت. ساده و ساده – نگرش شما در مورد موفقیت تاثیر می گذارد و همه چیز را شما انجام دهید. این است که برخی از دیوانه افسون هر چند… پایه روانشناسی انسان.

راه که شما می بینید موفقیت نیز راه شما خودتان را در یک سطح عمیق. این اعتقادات شما در مورد خودتان نگه دارید می تواند افزایش شما را به موفقیت باور نکردنی یا آنها را عذاب شما را به بدی شکست. خبر خوب… شما به را انتخاب کنید!

“فقط به عنوان یک استاد نوازنده ممکن است باعث زیبا ترین گونه های موسیقی به ریختن چهارم از رشته ویولن, بنابراین شما ممکن است بیدار کردن نبوغ نهفته است که خواب را در مغز خود و علت آن را به شما درایو رو به بالا برای هر هدف شما ممکن است مایل به رسیدن به.” – ناپلئون هیل, از فکر می کنم و رشد غنی

فکر می کنم در مورد چگونه شما خودتان را درک کنید. چه اهداف خود هستند. چه توانایی های شما. آنچه شما لیست زمانی که شما پاسخ به این سؤال “من که هستم؟” هر یک از این باورها به معنای واقعی کلمه تعریف هویت ما است. و هنگامی که ذهن ما با استفاده از این باورها به تعریف هویت ما در یک سطح عمیق تر ما همچنین تعیین اینکه آیا یا نه ما را از آنچه در آن طول می کشد به “موفق” با این حال تعریف کنیم که موفقیت است.

قبل از اینکه شما حتی شروع یک پروژه شما را در ذهن خود تصویر آنچه شما انتظار می رود نتیجه می شود. اگر شما در حال حاضر خودتان گفتن که شما در حال رفتن به شکست… شما بهتر نیست شروع این پروژه تا زمانی که شما تغییر ذهن خود را در مورد آن. اگر شما یک ایثار انتظار موفقیت… تبریک, آن را تنها یک ماده از زمان قبل از شما کار کردن جزئیات چگونه شما در حال رفتن برای رسیدن به موفقیت!

در روانشناسی این است که به نام “نبوت خود انجام است.” شما تصمیم می گیرید قبل از اینکه شما شروع نتیجه چه خواهد بود بنابراین تمام انرژی خود را متمرکز به سمت گرفتن که نتیجه. که بدان معنی است که… اگر شما تمرکز بر شکست این است آنچه شما می خواهید.

خبر خوب این است که آن را ممکن است برای ساخت یک میل سوزان برای موفقیت در درون خود است که بسیار قوی, موفقیت خواهد مغناطیسی جذب به شما! ساختمان این میل در درون خود شما می توانید به معنای واقعی کلمه “نبوت” موفقیت خود را و آن را به حقیقت می پیوندند.

چگونه می توانم به شما برای ساختن این نگرش توقف اعتماد به نفس ؟ این یک سوال بزرگ… بیشتر در آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *