اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را انجام دهید!

زبانک  > متفرقه >  اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را انجام دهید!
0 Comments

[ad_1]

“من شنیده ام از آن گفت که اولین عنصر موفقیت یک رویای بزرگ.”

John A. Appleman

چگونه اغلب شما رویا یا آرزوی ؟ چه چیزی شما را از خواب? چرا مردم در تلاش برای عمل بر رویاهای خود را? آن است که ترس از شکست ناامنی در توانایی های خود و یا گچ آن را به افکار واهی و پوچ است که نگه می دارد آنها را به عقب ؟ اینها سوالاتی است که مشتریان من بپرسید من در همه زمان ها. در بازگشت من پیشنهاد “آیا آن را نمی شگفت انگیز چگونه مردم تنها از عظمت?”

من هرگز از شنیده می شود هر کسی که رویای شکست و یا مشتاق به ناموفق است. شکست بازی نمی کند و هر قسمت را در خواب است. این خیال است که القا شکست و نه رویا. من خواندن بسیاری از بسیار موفق خیال که شکست خورده چندین بار قبل از آنها تجربه موفقیت است. تفاوت در این است که شکست نمی خواهید برای پایان دادن به رویاهای خود را تنها در ایجاد انگیزه در آنها را به رویای بزرگتر است.

بسیاری از شما موفق به دنبال هدف خود را در زندگی و شما باید. شما رویا و سپس آن را با یک لیست از تمام دلایلی که رویای غیر قابل حصول است. شما زندگی خود را پر از بهانه و “من نمی توانم.” بسیاری از شرکت های بزرگ بودند که تصور از یک رویا پرورش در یک گاراژ یا زیرزمین و رشد کرد به داد و ستد در بازار بورس نیویورک. چرا که نه شما ؟ چرا رویای خود را? تنها واقعی محدودیت های شما را در زندگی تجربه هستند کسانی که شما ایجاد و یا کسانی که شما اجازه می دهد دیگران برای تحمیل بر شما. اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را انجام دهید!

“گاهی اوقات هنگامی که ما به عنوان خوانده شده کلمات از کسانی که بیش از فاتحان ما احساس می کنیم تقریبا محزون. من احساس می کنم که من هرگز می خواهم که. اما آنها برنده از طریق گام به گام توسط بیت های کمی از وصیتنامه کمی انکار از خود کمی به سمت داخل پیروزی با وفاداری و بسیار چیزهای کوچک. آنها شد و آنها چه هستند. هیچ کس می بیند این کمی مخفی مراحل. آنها تنها دستاورد اما حتی پس از آن گام های کوچک گرفته شد. هیچ ناگهانی پیروزی هیچ بلوغ روحانی. که این کار از لحظه ای است.”

امی کارمایکل به نقل از: Tim Hansel مقدس, عرق, 1987,

کلمه کتاب, ناشر, p. 130.

خواب بخش آسان است. اقدام در رویای سخت تر است. می دانیم که رویای سفر است. در ساده ترین سطح آن طول می کشد تعهد و علاقه و شجاعت. اما به ندرت چیزی است بزرگ به راحتی متوجه شد.

در بروس Wilkinson در کتاب “DreamGiver,” او می گوید داستان از یک مرد به نام کسی. هر کسی دارای یک رویای بزرگ است اما در تلاش برای شکستن رایگان از منطقه راحتی خود و فشار نسبت به رویای خود را. یک بعد از ظهر او تساوی شجاعت و شروع به گفتن دیگران از رویای خود را. آنها خنده در او بگویید او برای متوقف کردن احمقانه, و فراموش نکنید در مورد رویاهای خود را. “توقف شوخی شما می توانید آن را انجام نمی” آنها را به یاد او. این “رویای قلدر” را هر تلاش برای فشار او را به حد وسط. آیا گرفتار در این دام. من امروز اینجا هستم تا به شما بگویم که شما می توانید آن را انجام دهید.

چگونه من می دانم که این امکان پذیر است ؟ من آن را انجام داده اند. چند سال پیش من تصمیم گرفتم که به مرحله ایمان, باور خودم و هدف خدا برای زندگی من است. من رفتن به دنبال رویای من. من در یک مکان مشابه به عنوان “هر کسی است.” من راحت بود اما ناراضی است. من هم خواب بیشتری رویا.

زمانی که من آمد به تحقق است که من می خواستم بیشتر از زندگی من ایجاد یک عبارت انگیزشی برای نگه داشتن من از زمانی که من احساس به چالش کشیده است. “اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را انجام دهید!” من از آن ساخته شده من زندگی بیانیه ماموریت. دیگر نمی شد من می خواهم به ایستادگی در این راه از رویاهای من بود یا من رفتن به اجازه دهید هر کس دیگری.

بسیاری از مردم سوال من تصمیم گیری و به دنبال بازگشت در حال حاضر من تشخیص می دهم که چرا من رویاهای نهفته آنها. من به چالش کشیده منطقه راحتی خود را. آنها می ترسید موفقیت من به دلیل پیامدهای آن تا به حال در زندگی خود را. آنها نگران این است که آنها از دست دادن شریک زندگی خود را در حیف و یا آنقدر قفل شده است و به حد وسط و آسایش خود که آن را غیر ممکن بود برای آنها را به تصور من موفقیت است. آنها مشاهده روند و یا تصمیم گیری با شک و تردید. امروز رویای من در حال تحول است اما این رویایی است که هنوز هم بسیار زنده است. است که آن را آسان ؟ هیچ. آن شده اند. بله. روزی من متوجه رویای من ؟ قطعا.

من امروز اینجا هستم تا به شما را به چالش برای رسیدن به رویای خود را. انجام نمی شود ترس به خواب. اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را انجام دهید! بسیاری از مردم که نهفته تاریخچه آمد از آغاز فروتن. ما به راحتی می توانید نگاه کنید به کتاب مقدس به کشف فروتن عظمت است. موسی بلافاصله به ذهن می آید. او با لکنت و خدا او را به صحبت می کنند به فرعون. او احساس ناکافی و قادر به رسیدن به عظمت خدا گذاشته بود قبل از او. خدا اغلب انتخاب مردم عادی به انجام کارهای فوق العاده ای.

او گفت: به خدا “من که هستم که من باید بروید به سوی فرعون و که من باید به فرزندان اسرائیل؟” خروج 3:11. بعد از آن در خروج 4:10, او گفت:, “من فصیح نه قبل یا پس از شما به من صحبت کرده اما من آهسته گفتار و آهسته از زبان.” به سادگی نمی شود لطفا من را به خارج از منطقه راحتی من. من قدردانی شما به فکر من اما این ممکن است کمی بزرگتر از من می تواند اداره کند. او موفق به دیدن رویای چرا که او با تمرکز بر موانع.

آنچه در مورد دیوید. هنگامی که خود را ارتش بزرگ cowered قبل از غول جالوت او ایستاده بود تا خود را برداشت رویای آزادی و از طریق یک سنگ در جهت عظمت است. او بعدها شاه بزرگ. اگر چه که به یاد ماندنی روز او تصمیم گرفت تا انتخاب کنید تا سنگ ؟

که در آن جهان را اگر انتخاب شده بود به نوبه خود به دور از یک رویا ؟ آنچه را که باید تبدیل به آنها را اگر آنها تصمیم به گوش دادن به همه این دلایل “چرا که نه” به جای “چرا من نه؟” که در آن شما خواهد شد هنگامی که شما درک آنچه ممکن بوده است ؟

چه سنگ ممکن است شما پرتاب که می تواند زندگی خود را تغییر دهید? متمرکز کنید و ایجاد یک تعهد است. ادغام رویاهای خود را به زندگی روزانه خود را. بسیاری از مربیان ترویج تعیین هدف به عنوان I. من را تشویق مشتریان من را به لیست خود و اهداف استراتژیک آنها را در مناطق که در آن آنها را می توان اغلب به یاد اهداف است. من ایجاد یک بند با نقش برجسته عبارت; رویای آن را – آن را انجام دهد. من در آن نگاه کنید در همه زمان ها. این مرا به یاد ماموریت و کمک می کند تا به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز است. اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “رویای آن را – آن را انجام دهد” بند بازدید از وب سایت من.

“کسانی که از دست دادن خواب از دست داده است.”

ناشناخته

رویای شناخت است و استقبال از این پتانسیل برای عظمت و به دنبال آن در تمام زمینه های زندگی خود را. این باور در رویاهای خود را و توانایی خود را برای به انجام رساندن آنها. نگه داشتن رویاهای خود را در مقابل از شما. هرگز فراموش نکنید که اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را انجام دهید!

کپی رایت آنتونی Mullins

نخبگان مربیگری داد 2005

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *