ایجاد ترس و نیروی محرکه خود را به موفقیت

0 Comments

[ad_1]

همه تجربه ترس است. اما نحوه برخورد ما با آن است که یک چیز بسیار شخصی است. پریدن در استخر کوسه به اعتصاب ترس در اکثر مردم است. سپس دوباره وجود دارد, درصد از daredevils که پیدا کردن شجاعت را به شیرجه رفتن و شنا با شگفت انگیز جانوران است.

خطرناک است ؟ بله!

احمق ؟ که یک نظر شخصی یک فرد است.

نکته ای که وجود دارد این است که یک مقدار نسبی از ترس درگیر در عمل آن است که چگونه شما مقابله با این ترس که در نتیجه این اقدام گرفته شده است.

ترس می تواند یک فلج چیزی که برای بسیاری از مردم است. مهم نیست که چقدر آنها می خواهند به انجام چیزی است که آنها فقط نمی تواند اولین گام. این یک مشکل شایع است.

آنچه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به ترس از زاویه های مختلف. استفاده از آن به عنوان یک سلاح برای موفقیت شما. به جای سلاح خود را شکست.

هر چیز جدید یا متفاوتی می تواند ترسناک. که طبیعی است. اما اگر ترس از تغییر طول می کشد نگه دارید و ما مانع از حرکت رو به جلو ما می توانیم خودمان را در گیر در یک مکان.

نام این محل است که “منطقه آسایش’.

اگر شما می خواهید برای زندگی خود را اگر شما در حال خواندن این دلیل شما به دنبال بهبود و توسعه شخصی و سپس از آن زمان به خارج از منطقه راحتی.

که در آن بسیاری از مردم از دست داده است, از آن آسان است برای گفتن اما اقدام به انجام آن نیاز به شجاعت و زمانی که ترس اعتصاب می تواند.

ترس از دست دادن ترس از شکست, ترس از ناشناخته ها.

یادگیری را که از ترس نیروی محرکه برای موفقیت و زندگی خود را به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد.

همه ما می دانیم گفت: “اقدامات صحبت می کنند بلندتر از کلمات”. این یک مثال از اینکه چگونه به کمک به مبارزه با آن ترس است.

به طور مداوم صحبت کردن در مورد چیزی است که اغلب می تواند اضافه کردن به ترس. چون بیشتر ما فکر می کنم در مورد آن بیشتر به دلیل به جلو بروید ما می توانید ایجاد کنید.

یک چترباز به شما خواهد گفت که بیشترین میزان ترس در هواپیما قبل از اینکه شما پرش. اما هنگامی که شما در حال خروج از هواپیما عجله از هیجان تجربه شگفت انگیز طول می کشد و شما را فراموش کرده ام همه چیز در مورد ترس شما تا به حال پشت در هواپیما. و هنگامی که شما بر روی زمین چگونه می توانم شما احساس می کنید ؟

فوق العاده است زیرا شما آن را انجام داد!

ترس نیروی محرکه خود را به موفقیت.

اگر شما یاد بگیرند که برای مهار ترس و استفاده از انرژی از آن را برای موفقیت و به شما نگه بازگشت شما موفق خواهد شد در هر چیزی که شما ذهن خود را به.

شجاعت و عزم و باور و نگرش مثبت به شما موفقیت در هر چیزی که شما می خواهید به انجام. اجازه ندهید ترس شما را در منطقه راحتی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *