بازتعریف شکست – مفهوم موفقیت در مقابل شکست

زبانک  > متفرقه >  بازتعریف شکست – مفهوم موفقیت در مقابل شکست
0 Comments

[ad_1]

موفقیت/شکست یکی در میان اغلب استفاده می شود از نظر در حالات کسب و کار. وجود دارد بسیاری از مقالات/کتاب های موفقیت/شکست است. به نظر من بسیاری از آنها را با ارائه یک تعریف دقیق از آنچه موفقیت/شکست معنی. اکنون وقت آن است که واقعا حفاری ریشه های موفقیت/شکست به منظور آنها را برای شما کار می کنند.

به معنای واقعی کلمه باشد و موفقیت/شکست است. موفقیت/شکست صرف مفاهیم از ذهن اگر همه چیز تمرین راه ما آنها را می خواستم – ما آنها را به موفقیت. اگر همه چیز نیست تمرین چگونه ما آنها را می خواستم – ما آنها را شکست.

اگر موفقیت/شکست مفاهیم از ذهن و سپس چگونه آنها مؤثر ذهن ما? در اکثر موارد موفقیت بزرگ به ارمغان می آورد شادی/شادی به ذهن شما; شکست به ارمغان می آورد درد/غم و اندوه به خود ذهن است. در نظر گرفتن تفکر ما کمی بیشتر ما را درک کنند که در واقعیت آن است که شادی به سمت آن ما در حال اجرا هستند و پس از موفقیت نیست.

اگر شادی چیزی است که ما به دنبال پس از آن که یکی از این در حال رفتن به شما شادی بیشتر – است که وظیفه انجام یک عمل و یا آن را نتیجه عمل می کنند. به عنوان مثال می گویند شما یک سیب خوشمزه در دست خود را – است که به شما شادی بیشتر: یک) عمل خوردن سیب ب) تحقق است که شما خورده اپل. برای اطمینان از آن است که “عمل خوردن سیب” است که به شما شادی بزرگ.

بنابراین دفعه بعد زمانی که کسی می گوید: “شما شکست خورده در سفر خود را به صعود به قله اورست”. به آنها بگویید مهم نیست – موفقیت/شکست صرف مفاهیم از ذهن است که شما لذت می برد این عمل بالا رفتن از کوه اورست. آن است که قصد شدت از رویکرد عمل است که مهم تر از نتیجه است.

داشتن چنین رویکردی در هر قدم از زندگی خود بهترین ها را از شما برای به انجام رساندن یک کار خاص. شما خواهد بود شدید تر و تیز از همیشه قبل از, شما باید بدون ترس از موفقیت/شکست است. در حالی که در حال اجرا یک مسابقه متمرکز بودن در حال اجرا از روی نتیجه کمک خواهد کرد که شما را به انجام بهتر. پس نگران نباشید در مورد موفقیت/شکست در حال اجرا نگه داشتن مسیر شما را انتخاب کرده اند بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نتیجه. شما انجام خواهد شد بهتر است همیشه قبل از.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *