بازی دسکتاپ کامپیوتر – بهترین بازی PC

زبانک  > متفرقه >  بازی دسکتاپ کامپیوتر – بهترین بازی PC
0 Comments

[ad_1]

بازی های رایانه های رومیزی ساخته شده برای پردازش حجم عظیمی از اطلاعات در دسترس در حالی که بازی عظیم نقش بازی کردن بازی ها و یا اول شخص, اکشن, به خصوص در حالی که آنلاین. این بازی ها شامل جزئیات باور نکردنی و اغلب نیاز به عکس العمل های سریع. پرنیان است فقط به عنوان خوب به عنوان کامپیوتر در این بازی ها و تفاوت بین موفقیت و شکست می تواند دروغ در مورد اینکه آیا یک کامپیوتر نشدم یک دوم یا دو پشت سر گذاشت. بسیاری از این کامپیوترها را با استفاده از مایع خنک کننده فن آوری است.

بازی های رایانه های رومیزی نیز ساخته شده است به راحتی رسیدگی به تمام جانبی دستگاه که همراه با آن بازی از جمله بنادر برای جوی استیک چرخ فرمان و هر دستگاه دیگر. آنها نیز ساخته شده با سبک تر و قابل حمل تر از حالت عادی کامپیوتر.

برخی از ارزان ترین بازی های رایانه های رومیزی هستند که ساخته شده است به طور خاص توسط فرد خواهد شد که بازی آنها را. اغلب بازی های PC فقط به عنوان قدرتمند می تواند برای همان مقدار از پول است.

گزینه دیگر این است که برای خرید یک بازی خاص کامپیوتر است که ساخته شده برای این منظور است. ارزان gaming desktop می تواند در حدود 1500 $در حالی که دیگران می تواند اجرا تا آنجا $8,000.

صرف نظر از کدام گزینه استفاده می شود وجود دارد چند چیز خریدار باید در ذهن نگه دارید. سریع واحد پردازش مرکزی (CPU) کمک خواهد کرد که جلوگیری از تاخیر که می تواند رخ دهد در طول عظیم آنلاین نقش بازی کردن بازی ها. برخی از بهترین بازی PC واحد شامل دو یا چهار هسته پردازنده برای کسانی که غرقه شدن در تجربه بازی.

حافظه نیز مهم برای موفقیت در بازی های PC. مقدار زیادی از حافظه لازم است اجازه می دهد تا بازی های کامپیوتر برای دسترسی سریع به برنامه ها با استفاده از آن به طور منظم. بهترین بازی کامپیوتر رومیزی را حداقل دو گیگابایت حافظه رم و می تواند تا هشت گیگابایت است.

بسیاری از بازی های رایانه ای باید واقع بینانه به دنبال گرافیک اما بدون یک بالا پایان کارت گرافیک تصاویر نمی خواهد نگاه نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان آنها در نظر گرفته شده بودند. کارت گرافیک اغلب می تواند به روز رسانی.

با یک دسکتاپ بازی کامپیوتر, بسته کامل مهم است. سریع واحد پردازش مرکزی و مقدار زیادی از حافظه را نمی خواهد به اندازه کافی اگر کارت گرافیک است که زیر پر.

سرمایه گذاری در دسکتاپ کامپیوتر بازی می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی در اغلب واقعی و پیچیده جهان از بازی های آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *