بالا 10 نکات مخفی برای موفقیت کسب و کار آنلاین

0 Comments

[ad_1]

کسب و کار آنلاین موفق نمی تصادف یا بدون تلاش. از هزاران نفر از کارآفرینان می شود که شروع یک کسب و کار آنلاین در هر سال تنها یک در صد موفق خواهد شد. بررسی های اخیر تخمین می زند که خیره کننده 90 درصد از کسب و کار اینترنتی موفق در اولین سال.

شما می توانید جلوگیری از بخشی از آن نگران کننده آمار است. من با هم قرار دارند بالا 10 نکات مخفی برای موفقیت کسب و کار آنلاین. این ممکن است آنچه شما انتظار برای شنیدن اما اگر بیشتر کارآفرینان توجه آنها وجود خواهد داشت بسیاری از داستان های موفقیت است.

1. باید یک طرح

همه چیز شروع می شود با یک طرح. در اصل کسب و کار آنلاین است که متفاوت از دنیای واقعی آجر و ملات کسب و کار. افرادی که شکست در کسب و کار آنلاین اغلب کسانی که فکر می کنم ساخت آنلاین پول “برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب” به جای دیدن آن به عنوان یک کسب و کار واقعی. آنها در پرش بدون هر گونه ایده از آنچه آنها می خواهند به انجام و یا چگونه برای اجرای کسب و کار خود را.

برنامه ریزی باید شامل:

– چه نوع از کسب و کار شما در حال رفتن به شروع آنلاین

– آنچه در آن هزینه خواهد شد

– چگونه شما را در آن بازار

– چه ابزار و مهارت های شما نیاز به شروع به

– چگونه شما سرمایه گذاری خود را آنلاین کسب و کار تلاش

– چقدر زمان شما مجبور به صرف در آن

– چگونه و در کجا می خواهد شبکه و ایجاد ارتباط کسب و کار

بدون در نظر گرفتن سهام از عوامل این قبل از اینکه شما حتی شروع, شما خوش شانس برای رسیدن به هر نوع موفقیت است.

2. اضافه کردن اکشن

اقدام چه جدا اکثر کسب و کار آنلاین موفقیت از شکست.

که “کسب درآمد یک میلیون آنلاین” سمینار شما رفت و به ارائه بالا کسب و کار آنلاین ذهن? آن را به ارزش هیچ چیز اگر شما نمی کنند در آنچه شما یاد بگیرند.

که کتاب پر از راز آنلاین استراتژی های کسب و کار? آنها از هیچ ارزش تا زمانی که شما در واقع استفاده از آنها.

که درخشان محصول ایده شنا کردن در اطراف در سر خود را ؟ جلوگیری از خواب در مورد آن و آن را ایجاد کنید.

در حالی که عوامل دیگر وجود دارد و همچنین شما باید متوجه است که شما نمی توانید برنده شدن در این بازی اگر شما در این بازی است. هرگز اجازه ندهید ترس از شکست شما را متوقف کند. اگر شما هرگز تلاش شما در حال حاضر شکست خورده است.

3. یادگیری به آزمون و پیگیری

بله می توان آن را یک درد به آزمون و پیگیری نتایج خود را… تا زمانی که شما در نهایت آن را انجام دهد و متوجه چه مقدار پول شما شده است ترک بر روی میز است.

تصور کنید نوشتن یک نامه فروش خود را برای $30 محصول و تبدیل آن 2 درصد از تمام بازدید کنندگان به فروش. صد فروش هر ماه $3,000 در جیب شما.

حالا تصور کنید که اگر به سادگی با تغییر تیتر در آن نامه فروش آن را تبدیل 3 درصد از بازدید کنندگان به فروش ؟ شما می شده اند از دست دادن 1500 $در هر ماه.

تست و ردیابی بسیار مهم در افزایش سرعت کمپین های بازاریابی خود را برای حداکثر سود به ویژه هنگامی که شما در حال پرداخت برای ترافیک.

4. فراموش نکنید که در مورد کمال

تکرار بعد از من: لازم نیست به طور کامل آن را فقط نیاز به کار.

بسیاری از مردم صرف ماه افزایش سرعت وب سایت خود را بر روی کامپیوتر خود بدون قرار دادن آنها را آنلاین. آنها صرف سال تلاش برای کامل کردن یک محصول به جای انتشار و بازاریابی آن است.

نمی گرفتار در تلاش برای داشتن همه چیز درست قبل از راه اندازی.

زشت وب سایت است که در واقع زندگی می کنند را بر روی اینترنت می توانید پول را و می توان به بهینه سازی برای انجام بهتر. یکی از زیبا نشسته منتشر نشده در هارد دیسک شما خواهد شد نه تنها هیچ اما حتی نمی خواهد به شما ارائه با هر دنیای واقعی اطلاعات برای بهبود آن.

آن را ایجاد کنید و سپس آن را دریافت کند وجود دارد. زگیل و تمام.

5. تمرکز خود را حفظ

تمرکز بر روی انجام یک چیز در یک زمان و انجام آن را به خوبی. گرفتن کسب و کار خود را کردن زمین سخت ترین قسمت است. تمرکز بیش از حد بسیاری از وظایف بیش از حد بسیاری از راه های درآمد و به دنبال بیش از حد بسیاری از فرصت های مختلف را رقیق تلاش های خود را و منجر به سردرگمی و پایمال کردن.

بسیاری از کارآفرینان آنلاین رنج می برند از این به دلیل وجود دارد بسیاری از فرصت های درآمد در دسترس است. آنها شروع به یک چیز و سپس رها کردن آن برای آینده براق فرصت است که می آید همراه است. خیلی زود آنها گیر کرده بین 7 یا 8 پروژه های ناتمام با درآمد و بسیاری از سرخوردگی.

متوجه است که شما نمی توانید آنها را تعقیب همه. تصمیم گیری در کسب و کار شما در حال رفتن به شروع به کار و تمرکز تلاش خود را بر روی آن است.

6. ساخت چندین جریان ترافیک

وجود دارد هزاران راه برای ایجاد ترافیک آنلاین. بیشتر از آنها شما می توانید با استفاده از بزرگتر خود را بالقوه درآمد و امن تر خود را آنلاین امرار معاش خواهد بود.

برای مثال اگر شما تصمیم به انجام بازاریابی و تنها منبع خود را از ترافیک گوگل شما را در زمین لرزان. اگر گوگل تصمیم به جریمه کردن سایت خود را به هر دلیل و یا یک الگوریتم تغییر غرق رتبه بندی خود را بیشتر از درآمد خود را می تواند یک شبه ناپدید می شوند.

مطمئن شوید که در طول زمان به شما در تنظیم های مختلف جریان درآمد که در قرعه کشی ترافیک خود را از منابع مختلف. “همه تخم مرغ ها در یک سبد” رویکرد خطرناک است یکی در فرار بازاریابی آنلاین آرنا.

7. ساخت و حفظ یک لیست پستی

این است که هنوز هم یکی از مهم ترین اسرار موفقیت کسب و کار آنلاین. یک خوبی نگهداری لیست پستی شما می توانید پول در هر زمان شما پخش یک پیام. آن قوی است و روند اثبات راه برای تضمین یک درآمد آنلاین.

ساخت لیست خود را و گنج آن است. ارائه ارزش به مشترکان خود و ساختن یک رابطه قوی با آنها.

8. ارائه ارزش

واقعا با ارزش وب سایت و محصولات و خدمات را در زندگی خود را. آنها بیشتر اجتماعی های بیشتر کلمه از دهان قرار گرفتن در معرض و وابسته هستند احتمال بیشتری برای ترویج آنها.

آن را ممکن است برای ایجاد پول آنلاین با فروش محصولات با کیفیت پایین و یا ساختمان, با کیفیت پایین, وب سایت است. مشکل این است که شما در حال رفتن به مجبور به انجام تمام کار و از ابتدا شروع می شود هر زمان خود را spammy مطالب سطل آشغال توسط موتورهای جستجو و یا زمانی که شهرت بد از محصول خود را و شروع به کشتن فروش آن است.

9. ضربه مخرب اسطوره

آیا شما تا کنون شنیده ام هر یک از این عبارات:

– پول در حالی که شما خواب

– رئیس خود را و کار هنگامی که شما می خواهید به

– Make $X00,000 دلار کار فقط 2 ساعت در روز

آنها این معمولی اسطوره ها و اعتیاد به مواد مخدره که بازاریابان با استفاده از به فروش کسب و کار آنلاین رویای. آیا هیچ جای تعجب است که بسیاری از استارت آپ موفق است ؟

به دست آوردن کسب و کار و طرز فکر: یکی که انتظار کار سخت, شکست, ساعت های طولانی و سفت منحنی یادگیری قبل از آن انتظار پاداش. درست است که ساده تغییر خواهد کرد در حال حاضر شما را راه جلوتر از جدید ترین صاحبان کسب و کار آنلاین.

10. یادگیری به برون سپاری

این یکی سخت برای کنترل, انجمن خارج وجود دارد. اگر شما می خواهید کاری درست انجام شود, خودتان آن را انجام. درست است ؟

که فلسفه ممکن است درست باشد و در برخی موارد اما در کسب و کار آنلاین در آن شما را نگه دارد. زمان واقعا پول است و شما نیاز به استفاده از چه وقت با ارزش شما را به تمرکز بر روی نقاط قوت خود را.

شما قطعا باید چند تجربه بد با برون سپاری. اما هنگامی که شما از هم جدا خوب از بد شما جمع آوری کرده اند یک تعداد انگشت شماری از افراد قابل اعتماد کمک به شما ساخت کسب و کار خود را تنها راه شما آن را انجام داده خود را و شاید حتی بهتر.

شانس خوب خود را با کسب و کار آنلاین. چشم پوشی از اعتیاد به مواد مخدره انجام برنامه ریزی خود را سخت کار می کنند و هرگز به ترس از شکست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *