بدبینی جوانب مثبت و منفی آن

0 Comments

[ad_1]

بدبینی می آید از کلمه لاتین ‘Pessimus’ است که دولت از ذهن یک فرد را به فکر می کنم بیشتر در مورد negativities زندگی به جای مثبت. آن است که دردناک به جای جوشان. جک Cleary می گوید که بدبین است و هرگز نا امید کرد. بله درست است. با توجه به شخص من بوده است من متواضعانه با نام تجاری خودم را به عنوان یک بدبین بهتر است برای دیدن خار در کنار گل رز به جای فقط عشق زیبایی رز و در نهایت صدمه زدن به خودتان.

انتظار ما بیش از توانایی های ما است که آن را گوارا برای آشنا شدن با توانایی های ما به جای اینکه خوش و تا پایان remonstrating. بیایید نگاهی به یک مثال روشن از ابتدا یک فیلم هندی به نام ‘نظامی’ به یک پایان ناگهانی. پایان فقط نشان داد یک هواپیما را خاموش و با میلی در آن برای درمان پزشکی. بقیه در سمت چپ بود برای مخاطبان مطالعه کنید. خوش در اینجا می گویند که دختر را نجات خواهد بود از بیماری مخوف قرار داده است که او را به یک coup de grace اما وجود دارد هر جا هر انسان و یا هر گونه نظریه دادن تضمین برای زندگی است. درست است به صورت واقعیت به جای ماندن در مدینه فاضله ؟ این موضوع یک عبارت توسط Marvin های پارانوئید آندروید است که یک شخصیت داستانی در راهنمای سواری مجانی به کهکشان ” سری توسط داگلاس آدامز و ما ممکن است دریابید که جهان بسیار کمی بدبین و احتمالا بزرگترین بدبین بودن آرتور شوپنهاور فیلسوف آلمانی.

آن است که همیشه درست است که سخت کار منجر به موفقیت می شود اما از زمانی که سخت کار می کند یک چیز است افزایش سطح امید و احساس دستیابی به اهداف بزرگتر و سخت کار به عنوان یک کفش-واکس کفش و ما فراموش می کنیم که حتی پس از کار سخت شکست توانمند سپس ما افسرده هستند. خوش بینی را می دهد امید به پیروزی در جنگ اما بدبینی به شما می دهد یک دلیل به در نبرد در مواجهه با شکست بدبین نخواهد بود درهم شکست چرا که او هرگز فکر برنده شدن او فقط فکر می کردم از بودن در آن محل از سوی دیگر شکست می تواند از هم پاشیده خوش حتی یک پیروزی می تواند بدبین خوشحال اما در حال ظهور به عنوان یک vanquisher خوش خواهد احساس خود را به متبحر به اهمیت و آسمان موشک ویژگی های که ممکن است لکه دار کردن عملکرد خود و یا تعهد خود را نسبت به کار خود را.

یک فرد زندگی در محله های فقیرنشین است که خوش بینانه در مورد آینده اش زندگی بودن نفخ اما برای رسیدن به این هدف ممکن است او همیشه با استفاده از پارسایان راه او ممکن است تبدیل به یک دزد و غنی شیوه زندگی فقط به دلیل خوش بینی خود را به او اجاره تازه از زندگی, اما آیا این درست است ؟ بدبین دانستن است که او متولد نشده است به تغذیه با قاشق نقره ای تلاش سخت به کار بدون فکر کردن به عواقب آن برای او بازی زندگی مهم تر از برنده شدن است. در سیاست برای سال های بسیاری از ما شده اند خوش بینانه در مورد قطعی هند و پاکستان مذاکرات, اما این بن بست به مراتب بیش از. این گاز بوپال فاجعه صورت گرفت و در دسامبر 1984 اما به این تاریخ نهایی قطعی شواهد علیه متهم داده شده است ما هنوز خوش بینانه است ؟ ما خوشبین هستند اما حتی پس از آن ما می گویند: “عدالت با تاخیر است عدالت را تکذیب کرد”.

خوش بینی و بدبینی در یک وضعیت متناقض و من به عنوان یک فرد توصیف می کنند این در کلمات کمونیست ایتالیایی آنتونیو گرامشی

“من بدبین به دلیل هوش و خوش بین به دلیل خواهد شد”. من را انتخاب کنید به هوش خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *