بدهی مالیاتی IRS جمع آوری می شود توسط شخص ثالث و سازمان های

زبانک  > متفرقه >  بدهی مالیاتی IRS جمع آوری می شود توسط شخص ثالث و سازمان های
0 Comments

[ad_1]

اگر شما در حال حاضر مدیون IRS برگشت مالیات در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای تماس با یک حرفه ای مالیاتی برای تعیین اگر شما واجد شرایط برای IRS تازه شروع به برنامه. به تازگی IRS منتشر شد اطلاعات مربوط به تصمیم خود را به کمک طلب کردن از کمک چهار شخص ثالث شرکت های مجموعه برای کمک به بهبود حدود 138 میلیارد دلار بدهی مالیاتی. آنچه می تواند این معنا را برای مودیان مالیاتی که مدیون است آغاز متعدد و تماس های تلفنی آزار حروف و زمان کمتر به لحاظ مالی آماده سازی برای بازپرداخت با توجه به سریع تر مجموعه اجرای تکنیک.

احتمال موفقیت برنامه است که مانع به خوبی مستند ظهور از آزار و اذیت توسط شخص ثالث سازمان. مجموعه سازمان منوط به عادلانه بدهی مجموعه شیوه های عمل (FDCPA) است که محافظت از مصرف کنندگان از سوء استفاده از شیوه های جمع آوری بدهی. اما جمع اغلب نادیده گرفتن این قوانین با توجه به فشار برای تولید یک سطح معینی از درآمد و/یا کسب پاداش در علاوه بر این به طور منظم پرداخت. این می تواند به اثبات می شود سمی با توجه به پتانسیل آزار و اذیت قانون مناسب است که می تواند هزینه IRS میلیون ها نفر.

علاوه بر این, این اولین بار نیست IRS اجرا کرده است چنین برنامه ای. به گفته نیویورک تایمز “دو بار در سال های 1996 و 2006 I. R. S. سعی شده است که به برخی از آن مجموعه وظایف. هر دو بار این برنامه تعطیل شد و تلقی شکست”. اما نه قبل از ایجاد قابل توجهی استرس را به میلیون ها نفر از مالیات دهندگان. معروف ترین بود و زن و شوهر مسن که دریافت بیش از 150 تماس در کمتر از یک ماه.

IRS در حال حاضر ارائه می دهد وضوح برنامه های است که می تواند کمک به مالیات دهندگان حل و فصل برجسته بدهی مالیاتی بدون قرار گرفتن در معرض شرایط سخت مجموعه اقدامات انجام شده توسط شخص ثالث سازمان. به چشم پوشی از این فرصت برای محافظت از خودتان و احتمالا خود را حل و فصل مالیاتی موضوع برای کمتر از آنچه که انتظار می رود (ارائه در سازش) است که همان ماندن در خانه ای که در آتش است. هیچ کس در ذهن حق خود را که… درسته ؟

IRS تازه شروع به برنامه فراهم می کند فرصت را به خود را حل و فصل بدهی مالیاتی در بسیاری از راه های مختلف. بسته به دارایی های خود را, شما ممکن است قادر به ورود به یک توافق قسط (IA) است که منجر به توانایی مالی خود را و یا صرفه جویی در پول با پرداخت موجر مبلغ از طریق ارائه-در-سازش (OIC). اگر شما انتخاب می کنید به تحقیقات ذکر شده در بالا به وضوح گزینه مطمئن شوید که شما را به موارد زیر توجه در انتخاب مالیاتی خود را حرفه ای:

1. حرفه ای مالیاتی باید دارای مجوز به عنوان یک عامل ثبت نام حسابدار یا وکیل.

2. با BBB برای امتیاز

3. بررسی و یا درخواست شهادت از مشتریان قبلی

آیا نادیده گرفتن زمان داده شده به خود را امن فرصت را به خود را حل و فصل بدهی مالیاتی موضوع بدون اضافی ناخواسته آزار و اذیت. تماس با ما حرفه ای مالیاتی خود را امروز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *