بررسی اثر خرافه در زندگی

زبانک  > متفرقه >  بررسی اثر خرافه در زندگی
0 Comments

[ad_1]

مهم نیست که چقدر پیچیده جامعه ما می شود خرافات باقی بماند در داشتن یک اثر در موفقیت یا شکست است. به نظر می رسد بخشی از ذهن انسان است که رشد در ایجاد کمی مجریان از “سحر و جادو” که آسانسور با ما و یا ما را مستقل از عقلانیت. هر چند به وضوح منطقی بخشی از فکر ما می تواند به راحتی اخراج عمل یا اعتقاد خرافی فعالیت به عنوان احمقانه خصلت ما کمتر منطقی ذهن خلاق به کار می رود شامل هر آنچه که ما خوراک آن به دست آوردن یا از دست دادن یک لبه با استفاده از اساتيد به طور مداوم درگیر در حل مشکلات است.

کنترل نشده و اعتقاد به خرافات می تواند تاثیر منفی بر مردم چگونه رفتار زندگی خود را. هنگامی که در افراط و چنین افکار می تواند تبدیل به مخرب به نقطه ای از کار افتادگی. خرافات منتقل می شود از طریق نسل و یا ایجاد شده صرفا سطح فردی. برخی از انواع خرافات مانند راه رفتن زیر نردبان پله در ترک در آسفالت ریختن نمک شکستن آینه و یا دیگر “بد پیشگویی” نمونه هایی از باورهای غلط است که مدت طولانی است که بخشی از افسانه هاو روایات قومی. نیز وجود دارد یک میزبان از سنتی مقابله با اقدامات و فریبندگی خوش شانس گزارش برای مقابله با بد اقبالی و به نوبه خود آن را به خوبی.

برخی از مردم ترجیح می دهند برای تمرین بیشتر اشکال ظریف از رفتارهای خرافی. بسیاری از ورزشکاران حرفه ای با استفاده از یک مقاله خاص از لباس برای تنظیم ذهن خود را در ایجاد یک لبه برنده در رقابت است. به همین ترتیب مردم به طور متوسط استفاده از مقالات از لباس مانند یک “خوش شانس کراوات” و یا “خوش شانس پیراهن” آنها می پوشند هر زمان که بیرون رفتن برای یک مصاحبه شغلی و یا شرکت در برخی از رویداد های دیگر مانند قمار. افراد دیگر تکیه طالع بینی و یا دیگر اشکال غیر منطقی تمرینات ذهنی برای تست زمان مناسب برای ایجاد یک تصمیم خاص و یا انجام عملیات خاصی است.

باورهای خرافی هستند به مافوق طبیعی و یا غیر قابل پیش بینی طرف از وقایع است که در محدوده چیزهایی که در غیر این صورت خارج از کنترل ما. تفاوت بین منطقی مشاهده و خرافی شیوه های قابل توجهی است. گویا با مشاهده ما می توانیم ارزیابی رفتارها و روش های که هر دو کار به طور مداوم یا نه. زمانی که نتایج متناقض هستند, ما می توانیم از بین بردن کسانی که تحت تاثیر قرار است که تا به حال هیچ تاثیری بر روی نتیجه. از سوی دیگر خرافات با این نسخهها کار به طور کامل بر روی غیر منطقی اعتقاد به سیستم های که در آن یکی از موفق روانی همبستگی را خنثی بسیاری از ناموفق نتایج. اگر ما روان “سحر و جادو” به نظر می رسد به کار هنگامی که ما تمرکز بر تلاش برای از نو خلق این موفقیت با تلاش برای تولید مثل سحر و جادو همان بارها و بارها.

وجود دارد تعداد کمی از مردم در جهان که رویکرد زندگی در یک کاملا منطقی مد. هر فرد حمل در اطراف خود کیسه کوچک از کلاهبرداری است که به نظر می رسد به آنها خدمت می کنند در طول زمان است. در کل هر کس باید با استفاده از هر آنچه مثبت لبه آنها می توانید برای فعال کردن موفقیت خود را حتی اگر روش این کار به ظاهر کوچک بیش از دود و آینه. هنگامی که این بیت کمی از سحر و جادو موفق به کمک به ما در رسیدن به آنچه که ما مجموعه ای را به انجام آن ضروری است برای ما به بررسی رویکرد ما به عنوان منطقی که ممکن است به تغییر چیزهایی که ممکن است کمک به ما شکست. یکی مطابق واقعیت در مورد زندگی است که همه چیز دائما در حال تغییر است. اگر وضعیت کنونی رضایتبخش این بیش از حد تغییر خواهد کرد زمانی که ما را به روش درست. گاهی اوقات تغییر مثبت است دشوار برای رسیدن به, اما مسلم است که موفقیت را نمی توان با توجه به هر چیزی به غیر از انجام اقدامات مناسب در زمان مناسب است. هر آنچه که ما را در آماده سازی برای آن مناسب زمان تمرین باید با چشم روشن به صورت علت و معلول است. اگر ما شیوه های معنوی می تواند ما را با آسایش در طول زمان دشوار است و ارائه الهام بخش آن است که نحوه تعامل ما با دیگران و اعمال ما الهام بخش است که ما را به جلو به نتایج مفید است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.