بررسی کمی لبه توسط جف اولسون

زبانک  > متفرقه >  بررسی کمی لبه توسط جف اولسون
0 Comments

[ad_1]

من به تازگی به اتمام لبه خفیف توسط جف اولسون. چه بسیار قدرتمند در مورد لبه خفیف است که این نه مطلوب چگونه به انگیزه کتاب. نه پیشرو از همه نحوه و کتاب های انگیزشی. من خواندن بسیاری از مثبت انگیزشی و چگونه به کتاب مانند; فکر می کنم و رشد غنی چگونه به پیروزی دوستان و مردم نفوذ, چگونه به قدرت و اعتماد به نفس در برخورد با مردم ثروتمند پدر فقیر پدر و لیست در می رود.

همه کسانی که کتاب را فوق العاده قدرتمند اطلاعات است. اما به عنوان سن رود دانش است نه قدرت نه نرم افزار دانش قدرت است . که دقیقا جایی است که کمی لبه توسط جف اولسون به بازی می آید. اندکی لبه تمرکز بر ساخت سازگار تغییرات واقعی.

اگر یک فرد است که به دنبال یک تحول کامل از خودش آنها می توانید آن را انجام دهید. آنها نیاز به, چگونه به, و فقط به عنوان مهم به عنوان “چگونه” است “که”. همه بیش از حد اغلب ما مجموعه ای را با درایو و جاه طلبی همه را نا امید کرد. آن's نه به این دلیل که رویای خود را بیش از حد بزرگ بود به این دلیل است که زمانی که در آن به شما در تنظیم برای به دست آوردن رویای خود را واقع بینانه نیست. رم't ساخته شده است در روز و نه در حال تغییر زندگی موفقیت است.

روش اصلی از لبه خفیف است انجام شایسته کوچک و ناچیز مراحل همواره در مسیر درست است. در طول زمان همه شایسته گام های کوچک اضافه کردن به اقدام گسترده به سمت موفقیت نهایی در آنچه شما به دنبال. صرف نظر از آنچه کسب و کار شما در شانس هستند مبارزه خود را برای موفقیت می کند از عدم مناسب چگونه بلکه عدم عمل است. چه متوقف می شود و بسیاری از افراد از مصرف ، جواب ترس است.

بسیاری از افراد موفق برای به انجام رساندن اهداف خود را به دلیل آنها از ترس شکست. اندکی لبه به شما می آموزد به پذیرش شکست و توضیح می دهد که افراد موفق شکست راه خود را به بالا. که تا کنون ساخته شده بیانیه ای که “شکست نیست گزینه” می't باید بیشتر اشتباه بوده است. شکست تنها گزینه آن را به عنوان روش که در نهایت منجر به موفقیت است. موفق به اندازه کافی زمان یادگیری از هر تلاش و موفقیت قریب الوقوع است. توماس ادیسون موفق به ایجاد لامپ 10,000 بار قبل از گرفتن آن را حق. تصور کنید اگر او را ترک 5, 60, 1,800 th ؟ توماس ادیسون اظهار داشت: “من شکست خورده است. I've به سادگی کشف ده هزار راه هایی که کار نمی کنند.”

من به شدت شما را تشویق به خواندن لبه خفیف توسط جف اولسون آن را به عنوان است نه مطلوب نسخه از همان قدیمی. به اعتقاد من آن است که گم شده و کلیدی است که در را باز کند و با موفقیت مورد نظر شما. آن را به معنای واقعی کلمه آنلاک قدرت پنهان از تمام دانش شما به دست آمده از دیگر کمک خود انگیزه و کسب و کار چگونه کتاب. افراد موفق هستند به سادگی نرد برای انجام آنچه ناموفق مردم نیست.

من امیدوارم که شما لذت می برد بررسی من از لبه خفیف توسط جف اولسون. برای این و بسیاری دیگر از بررسی به زودی به دنبال لطفا اینجا کلیک کنید و به وبلاگ من مراجعه کنید . تا دفعه بعد آن را به یک روز بزرگ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.