برندگان نیست همیشه برنده! موفقیت اغلب با شکست مواجه شد!

زبانک  > متفرقه >  برندگان نیست همیشه برنده! موفقیت اغلب با شکست مواجه شد!
0 Comments

[ad_1]

موقت شکست اغلب می تواند بزرگترین موهبت در لباس مبدل, اگر شما مداوم شما برنده خواهد شد, مهم نیست که چگونه بسیاری از شکست موقت ممکن است شما را.

ما در نگاه مردم موفق امروز و اغلب فکر می کنم آنها خوش شانس بودند ممتاز تربیت به حال پدر و مادر ثروتمند و یا فقط موفق به در جای مناسب در زمان مناسب است. شما می دانید – هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است! اکثریت بزرگ بسیار موفق مردم تا به حال برخی از عمده شکست اما به جای اجازه دادن که ناراحتی موقت آنها را نابود می دانم که آنها را از بازی به طور کامل آنها را به بالا و گرد و غبار خود را خاموش کنید و سعی کنید دوباره و دوباره و دوباره تا زمانی که آنها دریافت آنچه آنها می خواهند.

معمولا در حال ورشکسته دستمال مرطوب فرد, مالی, ذهنی, روحی, حتی گاهی اوقات از لحاظ جسمی. بسیاری از سوپر افراد موفق شده اند ورشکسته چند بار و در عین حال آنها در نگه داشتن نگه دارید از طریق مشکلات متعدد و مستمر تمسخر توسط کسانی که مایل به نگه داشتن آنها را کوچک (معمولا مانند خود).

به جای تلاش برای دست کشیدن از این سوپر افراد موفق کردن پای خود (پس به صحبت می کنند) ما باید از آنها یاد بگیرند خود را در آغوش کلمات, کپی اقدامات خود را.

شما را پیدا خواهد کرد که یک چیز است که همواره بسیاری از این افراد بسیار قطعی هدف و یا هدف. ورزشکار خود را در چشم و ذهن مجموعه در دریافت جوایز و آنها رسیدن به چیزهایی که ما تعجب در بدن انسان که قادر به چنین شاهکارهای. کسب و کار مرد یا زن نیز خود را در ذهن و انرژی مجموعه ای از نتایج بهترین بودن و یا دستیابی به آن است که آنها در تمرکز و در مورد رویای است.

این آمار ناراحت که حدود 95 درصد از مردم در جهان با سن 65 یا شکست و یا بیمار هستند را شکست و بیمار و تنها 5 درصد از نظر مالی رایگان. چرا این است ؟ هنگامی که شما صحبت می کنند با اکثریت مردم (95% شما فورا می توانید بگویید چرا. کلمات خود را! همانطور که ما فکر می کنم ما صحبت می کنند. اگر افکار ما از افکار و بیماری و شکست و سختی و فقر و کلمات ما را منعکس می کرد که سپس این چیزی است که ما خواهد شد و یا تولید کرده اند در زندگی ما است. این مردم بد گویی خود را در همه زمان ها نیستند بسیار به اندازه کافی به اندازه کافی هوشمند هستند بیش از حد چربی نازک خود را مو رنگ اشتباه و یا چیزهای دیگر شبیه به آن است. گوش دادن به خودتان در زمان آینده و ببینید که در آن شما هستند.

برندگان خود را هدر ندهید زمان انجام آن معکوس است به آنچه که آنها واقعا می خواهید. آنها را نگه دارید به رویاهای خود را به چشم انداز و اهداف آنها می دانند که آنچه آنها می خواهند و آنها مصرانه نگه دارید که تا زمانی که آنها آن را دریافت کنید حتی اگر آنها ممکن است تجربه شکست موقت در وقت و زمان دوباره. من باور دارم که توماس ادیسون پرسیده شد که چگونه آن را احساس به شکست در بسیاری از مواقع و او پاسخ داد که او هرگز نتوانست او فقط متوجه 1000 راه آن را نمی خواهد کار. او را دیدم آن را انجام داده و تكميل و او همچنان ادامه داشت تا زمانی که او برنده شده بود.

برنده امروز, پیدا کردن آنچه شما واقعا می خواهید در زندگی شما چه می خواهید انجام دهید و یا دارند ؟ برندگان خود را غرق در کتاب و نوار و سمینارها توسط افراد موفق برای کمک به آنها را رشد برای یادگیری و به بیش از آنها در حال حاضر. آنها تبدیل به وسواس با نتیجه نهایی این است که آنها را در ذهن خود است. آنها مصمم هستند به آن را دریافت. نمی تواند راضی بودن یکی از 95% به 5%! در مورد خودتان یاد بگیرید. که در آن شما هستند و امروز نتایج افکار خود را. شرایط خود را تنها تغییر به شما به عنوان تغییر و رشد است. برو برای آن!

برای 6 تعریف کتاب های الکترونیکی است که شما شروع به رشد و برنده اگر خواندن و کاربردی به the-secret-exposed.com. هیچ تعهد بنابراین, آنها لذت ببرید با ما نعمت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *