بله شما

زبانک  > متفرقه >  بله شما
0 Comments

[ad_1]

یکی از ارزش های اصلی موفقیت این است که با باور به خود است. واقعا صحبت های شما هرگز نمی تواند در رسیدن به پتانسیل کامل خود را اگر شما نمی تواند انجام دهد این چیز کوچک به نام باور را در خودتان. آن چیزی است که شما باید بدانید که برای خودتان. شما را نمی توان مجبور به باور خودتان است. افرادی که باور خود را به ارتفاع بیشتر.

مهم نیست که چقدر تحصیل کرده و شما می توانید اگر شما نمی توانید بر این باورند که شما می توانید به کسی که در زندگی خود را زندگی همیشه حول یک چیز است. آموزش و پرورش خود را در آن است به اندازه کافی برای شما به عنوان یک فرد بزرگ ذهن خود را نیاز دارد که فکر… .”بله من می توانم”. لحظه ای که شما متوجه است که قدرت در درون شما به شما خواهد شد هدایت می شود با هدف تغییر جهان است. آموزش و پرورش + باور را در خودتان = موفقیت.

آن را در مورد پول است که شما حتی اگر شما $1 در جیب شما شما می تواند افزایش یابد تا تبدیل به یکی از ثروتمند جهان مردم است. آن است که کشاورزی در آن است entrepreneuringاین آواز است که آن را سیاست ؟ بهترین راه برای آنچه شما می خواهید به این است که خودت را باور وجود دارد که قدرت در شما. افزایش و اختیار خود را منتظر نیست به تحت فشار قرار دادند توسط کسی. در شما نهفته است یک شیر است که اگر بیدار می توانید کارهای بزرگ انجام دهد. آبراهام لینکلن به اعتقاد او می تواند رئیس جمهور شود حتی اگر او تا به حال یک سال از رسمی مدرسه به عنوان یک کودک عدم آموزش رسمی است و نه مانع. آبراهام لینکلن خود آموخته که او یک نابغه است. او اعتقاد خود را پس از او رئیس جمهور ایالات متحده است.

اجازه نمی دهد عدم آموزش به شما کشیدن این مایه تاسف است که چگونه آموزش و پرورش در اینجا در آفریقا ساخته شده است که مردم فکر می کنم آنها در حال شکست. هنگامی که شما تصویب آزمون مدرس می نویسد: FAILED! اما سوال این است که آیا شما واقعا یک شکست و یا شما فقط نمی بود و در مدرس است ، شما در حال شکست نیست چرا که معلم گفت شما هستند و یا به دلیل پدر و مادر خود گفت: شما نمی توانید آن را.

نتیجه های آینده خود را صرفا بر شما بنابراین شما باید بدانید که شما می توانید دلیل این که شما می توانید. این فقط یک گفت: به شما را شاد من می دانم که شما می توانید به خاطر خدا وارد چیزی زیبا در هر و هر کس از ما. سعی کنید برای مقابله با هر کسی, چرا که اگر شما انجام این کار شما فقط به خود گفت: شما نمی توانید برای خودتان فکر می کنم. انجام آنچه شما را دوست دارم و بهترین خود را انجام دهید.

تعیین به زندگی خود نه برای دیگران بلکه برای خودتان با انجام این کار این است که ابتدا باور را در خودتان. من اعتقاد دارم که شما به دنیا آمده اند به صورت یک هدف در اینجا بر روی زمین باقی مانده است برای شما برای پیدا کردن آنچه که هدف و تمرکز بر روی آن است. هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند جلوگیری از تمرکز فرد شما می توانید آن را اگر شما اعتقاد دارم که شما می توانید.

“همیشه در ذهن من است که خود را با وضوح به موفقیت مهم تر از هر دیگر.”~ آبراهام لینکلن

بنابراین شما انتخاب کنید به این باور را در خودتان همه چیز را در شما نهفته است. آن را نمی کند دروغ در خانواده و دوستان و یا همسر. شما باید برای ایستادن و فکر می کنید شما می توانید.

موفقیت تنها به کسانی که انتخاب کرده اند به دنبال رویاهای خود را و بر این باورند که آنها می توانید آن را در این زندگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.