بهترین توصیه برای افراد با عزت نفس پایین

0 Comments

[ad_1]

من نمی دانم که آیا به آن می گویند مایه تاسف است که من پیوست چالش فقط 3 روز برای رفتن اما با این وجود من هنوز هم چالش و آدرس با بهترین نظر شخصی خود من. در هر صورت من می خواهم به برجسته که موضوع “عزت نفس” است که یک عامل ذاتی طبیعت انسان است که تغییر و یا به شکل مطابق با محیط زیست ما رشد از. لازم نیست آن را به عنوان یک بانوی دل شکسته ایدئولوژی “من متولد این راه” به جای نمایش آن از BeyoncÊ Knowles خواسته “اگر من یک پسر بود.”

در هر صورت عزت نفس پایین و جدی است چرا که این نشان دهنده پیوند بین شکست و موفقیت در آن زمانی که تغییر به اعتماد به نفس بالا به موفقیت دست یافتنی است از زمانی که نگهداری می شود در همان سطح پایین اعتماد به نفس موفقیت evades ما. خوب بیایید نه رفتن عمیق تر به تجزیه و تحلیل این مسائل به جای آن اجازه دهید تمرکز بر درک چگونه برای کمک به مردم با چنین.

من به شما توصیه می کنند از تجربه شخصی خود من. من نیز استفاده می شود به پایین در, عزت نفس در گذشته, اما بر خلاف کسانی که خواندن این مقاله در حال حاضر من تا به حال هیچ کس به توصیه من و من در خود من. شاید به همین دلیل من خیلی بالا در اعتماد به نفس در حال حاضر ؟ راه حل ساده است, دنبال, اوباما ایده “بله شما می توانید” و حتی زمانی که شما با شکست مواجه آبراهام لینکلن فلسفه “هرگز و دوباره و دوباره سعی کنید تا زمانی که شما موفق می شوند.”

فقط می دانند که موفقیت خود را در دست شما است و مهم نیست چقدر بزرگ از یک ابر در حال آمدن است در برابر شما, شما می توانید تابع مانند یک سلاح هسته ای; تخریب نقاط ضعف خود و عالی به بالاترین آسمان. آن را نمی خواهد به آسانی به عنوان آن برای تلفن های موبایل اما یک سفر هزار مایلی وقتی که می آید به تقویت اعتماد به نفس خود را آغاز و با درک ضعف خود را و متعهد بودن به تغییر. بله شما می توانید! بله شما می توانید تغییر دهید و از کم اعتماد به نفس به اعتماد به نفس بالا. اگر شما بر این باورند آنچه که شما فقط به عنوان خوانده شده و سپس اعتماد به نفس خود را فقط 20 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر آن را به 100 ٪ است.

اگر شما فکر می کنم در مورد شما لاینحل چگونه در مورد شما توسط این واقعیت است که کسی که مشاوره شما کسی است که شده است در محل شما در حال حاضر. بله من یک موضوع خنده اما تغییر من به لذت بردن از در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از میل و خوبی را تغییر دهید. شما باید بدانید که بهترین مردم می توانند انجام دهند این است که به توصیه های شما اما اینکه آیا یا نه شما را به استفاده از چنین مشاوره است که قطعا برای شما. بنابراین عاقلانه می شود و افزایش اعتماد به نفس خود را امروز برای موفقیت بیشتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *