بهترین جنگ و استراتژی های کسب و کار از چین باستان از هنر جنگ در جان وو را صخره سرخ

زبانک  > متفرقه >  بهترین جنگ و استراتژی های کسب و کار از چین باستان از هنر جنگ در جان وو را صخره سرخ
0 Comments

[ad_1]

تا به حال شنیده ام در مورد “عاشقانه سه پادشاهی” این فوق العاده معروف داستان تاریخی چینی ها ؟ به همین دلیل مشهور است ؟ برخی از افراد ادعا می کنند که این غیرداستانی تاریخچه ایجاد کرده فراوانی از داستان های موفقیت است. چگونه ؟ معتبر استراتژی های مورد استفاده توسط شخصیت در این داستان قابل اجرا در اخیر دنیای کسب و کار. این استراتژی به طور کلی به نام “سان تزو هنر جنگ”. بسیاری از موفق شرکت ادعا می کنند که موفقیت های خود را به دلیل اتخاذ و با الهام از چینی ها استراتژی سان تزو هنر جنگ. این استراتژی به محتوای اصلی از صخره سرخ I & II.

این جان وو است فیلم در مورد جنگ بین dinasties برای ارضی, سلطه, در یک دوره زمانی که سرزمین اصلی چین بود تقسیم به سه امپراطوری (وی شو و وو). این فیلم نیز توضیح می دهد که این استراتژی در مورد چگونه یک نیروی 50,000 باعث یک فاجعه به دشمن نیروی 800,000 که بسیار قوی بود. وجود سه جنبه مهم در این جنگ: ثروت و قدرت. صخره سرخ است که به دو بخش تقسیم, بخش اول متمرکز بر آشنایی با شخصیت های با استعداد و بخش دوم در مورد استراتژی و تحلیل آن و جنگ. استراتژی های مربوط به برخی از عوامل است که می تواند در موفقیت یا شکست یک جنگ مانند انگیزه, اندازه, از نیروهای, تجاوز, روش, رهبری, آب و هوا و غیره. این استراتژی در نظر گرفته مفید نه تنها در دوره جنگ بلکه در زمینه کسب و کار. استفاده از استراتژی درست در لحظه مناسب را به یک موفقیت بزرگ است. در غیر این صورت اشتباه استفاده و یا زمان باعث خواهد شد یک فاجعه است.

این فیلم خوبی است و توصیه می شود فیلم برای مدیران, مدیریتی, مشاوران سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار آگاهان اقتصادی و حتی نظامی افسران. بسیاری از های اخیر استراتژی های اتخاذ شده توسط بزرگ و شرکت های موفق هستند بر اساس این چینی ها استراتژی های سنتی است. البته این استراتژی در حال تنظیم اقتباس و کاربردی بر اساس وضعیت فعلی و زمان بندی برای رسیدن به موفقیت رضایت بخش.

توسط Red Cliff یک داستان واقعی? خوب در یک مصاحبه وو اعتراف کرد که فیلم خود را بر اساس تاریخ رسمی “Chronicle of Three Kingdoms (San Guo Zhi). برخی از اثرات اضافه شده است حذف شده و ویرایش شده به منظور به نمایش بگذارد داستان John Woo متخصص در dramatizing فیلم های خود را. نگران نباشید در مورد داستان به دلیل آن است که هنوز هم مشابه با یکی از واقعی.

به طور کلی Red Cliff – I & II یک فیلم بزرگ است که نشان دهنده استراتژی های چینی در جنگ استراتژی است که باید الهام گرفته از ایجاد بسیاری از داستان های موفقیت آمیز اخیر در این جهان کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.