بهترین رهبران تمایلی رهبران

زبانک  > متفرقه >  بهترین رهبران تمایلی رهبران
0 Comments

[ad_1]

تمایلی رهبران رهبران بهترین

چه تمایلی کرد ؟

“شما ممکن است اطاعت از رهبر است که قدرت و اقتدار, اما شما نمی خواهد در تلاش به او خدمت می کنند و یا باعث از سازمان مگر اینکه شما احترام و مراقبت از او را در علاوه بر این به کسانی که با آنها شما خدمت می کنند.”
– Dan B. Allender پیشرو با یک لنگی

تمایلی رهبر است نه یک سبک یا روش رهبری … این است که چگونه رهبران دنیا آمد. پس قبل از دنیای مدرن شده اند وجود دارد دو نوع از رهبران: کسانی که به دنبال نقش و کسانی که قبول این نقش است.

رهبری سالک

اینکه رهبری سالک است نه یک چیز بد است. متقاضیان آرمان را برای حرفه خود امرار معاش و زندگی شخصی. آنها رانندگی به سمت ساخت یک اثر است که قابل توجه و قبول ستایش برای موفقیت. سالک می تواند پرشور و با انگیزه های داخلی خود و اهداف. آنها می توانند دیگران را تحت تاثیر قرار, به دست آوردن اعتماد و خرید خود را به برنامه بازی. متقاضیان می دانید که چگونه برای فروش – خود ایده های خود روش های خود چشم انداز و اهداف خود است.

“اقتدار: مهارت گرفتن مردم به میل و علاقه به انجام خواهد خود را به دلیل شخصی خود را تحت تاثیر قرار.”
– James C. شکارچی بنده

حرکت نزولی از متقاضیان? آنها نیازهای خود و اهداف جلوتر از دیگران است. آنها نه یادگیری از شکست یا شکست. تمایل خود را برای به رسمیت شناختن طول می کشد در کانون توجه را از تیم خود و تمرکز آن تنها در خود را دارند. آنها آهسته به ستایش اما سریع به انگشت اشاره. هنگامی که توصیف پروژه خود را و یا کار آنها با استفاده از “من” و “آنها” به جای “ما” یا “تماس با ما”. آنها بوسیله اسباب گردنده از طریق پیروان یا از طریق ساییدگی یا جنگ است. وفاداری است نه یک عامل با متقاضیان.

رهبری پذیرنده (با نام مستعار تمایلی رهبر)

“بزرگترین رهبران تمایلی آنهایی که منجر شود چرا که آنها متوجه است که هیچ کس دیگری به نظر می رسد مایل به گام تا.”
– اورین وودوارد

این پذیرنده کسی است که می بیند نیاز اما هیچ کس مایل به پر کردن آن. Acceptors تجزیه و تحلیل وضعیت قبل از بررسی. آنها شروع با پرسیدن از خود “می تواند این کار را بکنم؟”. آنها تجسم هر دو شکست و موفقیت است. Acceptors نگه نیازهای تیم و آسیب دیده به سطح بالاتر از خود است. Acceptors بسیاری از سوالات را بپرسید از دیگران به دنبال انتقادات و پیشنهادات و ایده های به جای قرار دادن اهداف خود و اهداف برای رسیدن به خوب بیشتر. ارتباطات ثابت می شود و فرهنگ Acceptors نقش و تیم. مشکل حل است Acceptors تمرکز اصلی اندازه گیری نتیجه از وضعیت موجود در مقابل تغییر جهت. بزرگترین قدرت پذیرنده است که خلاقیت خود را در ساخت یک راه حل تیم و / یا سازمان و تشکیل یک رابطه همزیستی بین این سه.

تمایلی رهبر تکامل می یابد از پذیرنده به نقش رهبری بیش از یک دوره کوتاه از زمان. Acceptors اغلب رد چشم انداز متقاضیان انتخاب برای شناسایی مسیر با همکاری دیگران است. هنگامی که چیزی کار نمی کند Acceptors تعیین ریشه و محوری. Acceptors اندازه گیری خود را با تعدادی از موانع آنها روشن نه تنها دستیابی به یک هدف است.

حرکت نزولی از پذیرنده? به عنوان یک رهبر خدمتگزار آنها گاهی اوقات از دست دادن بینایی از تصویر بزرگ و در جزئیات از دست داده. Acceptors باید یک زمان سخت بودن دست و تفویض اختیار. زیرا مفهوم بودن تمایلی رهبر است منشاء نقش رهبری خود را هر پذیرنده می یابد که هیچ ذاتی پاداش در موقعیت خود محکوم است که همیشه به داشتن تمایل به پله تا دوباره.

چه تمایلی رهبر تکیه در مقابل رهبری سالک?

تمایلی رهبران …
مردم محل در نقش های که در آن آنها می توانند موفق شوند
به دنبال ورودی در حل مسئله
دوست دارم همکاری
عمل به عنوان طرفداران
تمایل ذاتی تحقق
قهرمان تغییر برای حل یک مشکل
پرشور در مورد خدمت به دیگران
ببینید این تیم به عنوان مجموعه ای از مردم با نقاط قوت منحصر به فرد

رهبری متقاضیان …
مردم محل در نقش است که پر کردن یک نیاز
به دنبال خرید با کمی بحث و گفتگو
عشق خطابه
عمل به عنوان دادستان
تمایل به رسمیت شناختن
قهرمان تغییر به تشخیص خود
می خواهم به خدمت
ببینید این تیم به عنوان یک متریک – بیشتر در تیم بیشتر قدرت سالک را در اختیار.

نتيجه گيری

رهبران بهترین تولیدات در طول زمان است. آنها شروع با شک است که می تواند درایو آنها را به سمت دستیابی به اهداف خود را. رهبری یک سفر قایقرانی صاف و همچنین متلاطم آب. تمایلی رهبر سازگار نگه می دارد و تیم پروژه یا سازمان در مسیر درست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.