بهترین زیرپوش مردانه

زبانک  > متفرقه >  بهترین زیرپوش مردانه
0 Comments

همانطور که در قسمت اول این مقاله خواندید ، انتخاب بهترین زیرپوش مردانه اینجا کلیک کنید برای داشتن استایل شیک و جذاب بسیار مهم است. در این بخش سعی داریم شما را با سایر قوانین این انتخاب آشنا کنیم تا بهترین و خاص ترین بهترین زیرپوش مردانه قوانین همیشه انتخاب شما باشد. با مجله آرنیکا همراه باشید.

شورت ابریشمی مردانه

 

راهنمای انتخاب لباس زیر مناسب برای آقایان

 

پوشیدن لباس سفید زیر لباس مردانه همیشه درست نیست!
وقتی به خرید می روید با دریایی از زیرپوش سفید بهترین زیرپوش مردانه روبرو هستید. و شرط می بندم 99.99٪ از شلوارهایی که در طول زندگی خود خریده اید سفید باشد.

در حالی که اصلاً لازم نیست!

درست است که سفید فواید زیادی دارد: به راحتی سفید می شود و رنگی خنثی است. اما در واقع لباس زیر سفید بهترین انتخاب برای بهترین زیرپوش مردانه پوشیدن لباس زیر یا سایر رنگ های روشن نیست!

گفته می شود که سفید و آبی ستون فقرات کمد لباس است و بسیاری از کارشناسان می گویند که 2-3 رنگ اول شما باید سفید باشد زیرا بسیار متنوع است.

بهترین مارک شورت مردانه ایرانی

 

بنابراین با توجه به این موضوع ، فکر می کنید بهترین زیرپوش مردانه لباس زیر سفید جفت مناسبی برای یک پیراهن سفید است. اما این طور نیست ، زیرا آنها هماهنگی بسیار ضعیفی با رنگ پوست شما ایجاد می کنند.

بنابراین بهترین لباس زیر مردانه برای یک پیراهن سفید خاکستری روشن (یا رنگ هایی که به رنگ پوست شما نزدیکتر هستند) است که با پوست همخوانی بیشتری دارد و باعث می شود پیراهن سفید شما برجسته نشود.

در عکس زیر ، تفاوت بین پیراهن سفید با زیر لباس بهترین زیرپوش مردانه زیر خاکستری روشن و زیر لباس سفید را مشاهده کنید:

5 قانون برای انتخاب لباس زیر عالی / قسمت دوم

تولیدی زیرپوش مردانه سپاهان

 

یکی دیگر از مزایای رنگ خاکستری بهترین زیرپوش مردانه روشن این است که تحت تأثیر لکه های عرق مدت زمان بیشتری طول می کشد و همچنین می توانید با لباس های تیره به راحتی آن را در ماشین لباسشویی بیندازید.
بنابراین در حالی که سفید اغلب بهترین زیرپوش مردانه بهترین لباس برای لباس زیر است ، پوشیدن آن لزوما به رنگ پیراهن شما بستگی ندارد و دائمی نیست.

تی شرت های خوب لزوما لباس زیر خوبی نیستند!
به طور کلی ، یکی از مشکلات رایج بهترین زیرپوش مردانه لباس زیر این است که ما به دنبال ویژگی های مناسب نیستیم. در طول سال ها ، لباس زیر بسیاری از آقایان از نظر دو طرف مفید بوده است.

زیرپوش گرم مردانه

 

هم به صورت تی شرت به خصوص مدل قدیمی بهترین زیرپوش مردانه یقه سفید و هم به عنوان زیرانداز!

در حقیقت ، تولیدکنندگان کلمه “تی شرت” را با “لباس زیر” اشتباه گرفته اند. اما این دو یک چیز نیستند.

تفاوت بهترین زیرپوش مردانه تی شرت با زیرانداز چیست؟
به طور کلی ، تی شرت ها ضخیم طراحی شده اند ، به طوری که خود می توانند عامل پوششی باشند و نه لایه ای زیر لباس دیگر!

به همین دلیل ، بسیاری از افراد ضخامت بهترین زیرپوش مردانه پارچه را نشانه کیفیت لباس زیر می دانند. به طور کلی ، بهترین لباس زیر نازک است ، زیرا با ایجاد یک لایه نازک در زیر لباس به گرم شدن شما کمک می کند. پارچه های این زیراندازها به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان لباس در زیر لباس های دیگر استفاده می شوند و عرق و رطوبت بهترین زیرپوش مردانه را به خود جذب می کنند و از ایجاد لک روی لباس های بالا جلوگیری می کنند.

زیر پیراهن مردانه ضد عرق

 

5 قانون برای انتخاب لباس زیر عالی بهترین زیرپوش مردانه / قسمت دوم

برای داشتن بهترین لباس زیر مردانه باید مراقب باشید که آن را در اندازه کامل بپوشید ، حتی اگر به عنوان زیرانداز در نظر گرفته شود!
ممکن است فکر کنید از آنجا که این لباس زیر پیراهن شما پوشیده شده است ، مهم نیست که اندازه آن چقدر باشد. اما این درست نیست. بهترین زیرپوش مردانه همانطور که اگر زیر تی شرت ضخیم بپوشید به نظر نمی رسد ، پوشیدن لباس زیر نامتناسب می تواند باعث ایجاد برجستگی و حجم نامناسب در قسمت های مختلف لباس شما شود و ظاهری نامرتب و ناخوشایند به شما بدهد.

نکته آزار دهنده دیگر این است که زیرپوش آنقدر بلند نیست که به راحتی جمع شود و ناگهان متوجه می شوید که لباس زیر از زیر لباس بهترین زیرپوش مردانه بیرون زده و خودنمایی می کند.
زیراندازهای مرغوب به طور عمده به عنوان زیرانداز لباس ساخته و تولید می شوند و شکل آنها بر اساس تناسب کامل زیر پیراهن یا تی شرت طراحی شده است.

زیرپوش ضد عرق از کجا بخریم

علاوه بر این ، برای راحتی بیشتر ، معمولاً بهترین زیرپوش مردانه بلندتر طراحی می شوند. برای داشتن بهترین لباس زیر مردانه به نکات بالا توجه کنید.

از شما دعوت می کنیم نگاهی به گالری انواع لباس زیر مردانه تولید شده توسط رز بیندازید.
logoernika-main

الیاف پنبه عالی هستند ، اما از سایر مواد بهترین زیرپوش مردانه خودداری کنید!
تا جایی که به الیاف طبیعی مربوط می شود ، الیاف پنبه به طور کلی از بهترین کیفیت و استاندارد طلا در راحتی و تهویه برخوردار هستند. از طرف دیگر ، الیاف مصنوعی بسیاری وجود دارند که توانایی بالایی در جذب رطوبت دارند ، بهترین زیرپوش مردانه اما بیشتر آنها برای انتقال رطوبت به بدن طراحی شده اند ، نه لزوماً آن را جذب می کنند.

و کارایی کمتری نسبت به الیاف پنبه دارند.

با این حال ، برخی از این الیاف مصنوعی جدید ترکیبی از نرمی پنبه دارند و بسیار جذب آب و رطوبت می شوند و بسیار نازک هستند.

هر گزینه ای را که انتخاب کنید ، فقط دستورالعمل ها بهترین زیرپوش مردانه و قوانین را دنبال کنید.

به اینستاگرام مجله آرنیکا بپیوندید.

مجله آرنیکا اینستاگرام

لباس زیر: ناجی سبک بهترین زیرپوش مردانه و راحتی شماست.
هیچ چیز آزار دهنده تر از پوشیدن پیراهن عالی با لباس زیر نامناسب نیست. لباس زیر نپوشید ، باعث لکه دار شدن پیراهن شما می شود. در حالی که پوشیدن یک پیراهن کاملاً زیبا ظاهر زیبایی به شما می بخشد. امیدواریم بهترین زیرپوش مردانه را در بین Ar پیدا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.