بهترین فیلم های 2021 جهان+ معرفی 30 فیلم برتر 2021

زبانک  > متفرقه >  بهترین فیلم های 2021 جهان+ معرفی 30 فیلم برتر 2021
0 Comments

از حقایق جالب این فیلم این است که شارلیز ترون به خاطر آسیب هایی که در صحنه های اکشن به او وارد شده بود چند مرتبه دستش را جراحی کرد البته کارگردان از شارلیز خواسته بود که از بدلکار دانلود فیلم غمگین ایرانی جدید استفاده کند. از طرفی دختران آنها سعی می کنند به جای پدرانشان قطعه ای موسیقی را بنوازند تا به این صورت به دانلود فیلم پل خواب آنها کمک کنند. او به طور ناخواسته باردار شده و این فرزند را نمی خواهد. در همین حین از استاد سابقش، دعوت نامه ای دریافت می کند که او را برای همکاری در یک تحقیق و پژوهش به دانشگاه سابقش فرا می خواند. با این حال، او نقشه ای برای سرقت نفت مخفی شده در یک تونل زیرزمینی می کشد. ترس و دلهره ای که این بار، در یک خانه اهدایی از سوی دولت انگلیس به یک خانواده مهاجر داغدار وجود دارد! خلاصه: داستان فیلم خانه او در مورد یک زوج پناهنده از سودان جنوبی است که برای رسیدن به انگلیس تلاش می کنند. اما اتفاقات غیرمنتظره ای برای او می افتد… کیت که به خاطر عدم موفقیت در جدیدترین رمانش ناراحت و کلافه است، از استاد سابق خود دعوتنامه ای دریافت می کند.

از دیگر اتفاقات جالب برای این فیلم این بود که به خاطر همه گیری کرونا چندین بار زمان اکران آن به تعویق افتاد. لی ونل که بازی او را در فیلم ماتریکس به یاد داریم، این بار به عنوان کارگردان این فیلم ترسناک، سعی کرده تا فیلم های خوش ساخت و قبلی خودش ( مجموعه اره و توطئه آمیز ) را تکرار کند. 6. آهنگ پس زمینه کلیپ غمگین: موسیقی در ژانر درام و ملودرام و کلیپ های از این دسته بار احساسی صحنه و کلیپ را بالا می برد. خلاصه: محمد علی کِلی به یمن پیروزی بر سانی لیستون، قهرمان سنگین وزن جهان جشنی را با سه تن از دوستانش تدارک می بیند. قهرمان به استخدام یک سازمان اطلاعاتی به نام تنت در می آید. او در جدیدترین اثر خود که به عنوان یکی از بهترین فیلم های 2020 هم محسوب می شود به سراغ یک درام خانوادگی رفته است.

از زمانی که تبلیغات رسانه ای در جهان به راه افتاد تمام برند ها و لوگو های معروف آهنگ خاصی را برای خود انتخاب کردند. اتان هاوک چهارمین بازیگری است که نقش نیکولا تسلا را در یک فیلم باز می کند. شهامت واقعی 2010 True Grit: این فیلم در واقع نسخه اقتباسی از فیلم سال 1969 است. خلاصه: داستان این فیلم واقعی در مورد خانمی به نام جن ووکس است که یک اسب مسابقه را پرورش داده است. در این صفحه قصد داریم در مورد آهنگ بی کلام صحبت کنیم و به طور کامل آن را برسی کنیم. آرتیست Artist: این فیلم در مورد بازیگری است که در دنیای فیلم های صامت بسیار موفق است، اما به خاطر ظهور سینمای ناطق، به مشکلات زیادی بر می خورد. او در سال 2020 کارگردانی فیلمی ورزشی را هم به ویترین فیلم های مختلف خود افزوده است. این آهنگ ها معمولا در برند های معروف در سطح جهانی پخش شده تا در هر در هر جای دنیا این موسیقی شنیده شود افراد را به یا آن برند و محصولات آن شرکت بیندازد.

کیت به علت این پرژوهش، باید در خوابگاه های دانشجویی ساکن شود. پسر عزیز Honey Boy: این فیلم در مورد یک پسر خردسال است که رابطه خوبی با پدرش ندارد. او در این فیلم نیز از یک بازیگر توانا یعنی استون ین بهره برده است. در واقع لین منوئل میراندا که خودش بازیگر و کارگردان تئاتر هم هست، نسخه ای سینمایی از این فیلم را ارائه کرده است. اما پیشنهاد جیک برای سفری کوتاه مدت به مزرعه پدر و مادرش را می پذیرد. خلاصه: داستان این فیلم در مورد دختر جوانی است که قصد پایان دادن به رابطه نامزدی خود با پسری به نام جیک دارد. اما وی نپذیرفت. او قبل از این و در سال 2017 هم به خاطر فیلم بلوند اتمی دچار حادثه شد. کسانی که آرزو دارند من بمیرم Those Who Wish Me Dead: یک پسر نوجوان شاهد قتل بوده و حالا قاتلان به دنبال او هستند. داستان فیلم آوای وحش در مورد یک سگ به نام باک است. فیلم سالن شهر فردریک وایزمن از بهترین فیلمهای 2020 است که یک مشاجره لفظی تلویحی بین دموکرات ها و جکهوری خواهان را بیان می کند. دین پاریزو کارگردان این فیلم که بیشتر در ساخت سریال و برنامه های تلویزیونی فعالیت دارد، قسمت سوم از سری مجموعه های بیل و تد را ساخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.