به دست آوردن اعتماد به نفس – چرا آن چنان سخت و آنچه که شما می توانید در مورد آن انجام

زبانک  > متفرقه >  به دست آوردن اعتماد به نفس – چرا آن چنان سخت و آنچه که شما می توانید در مورد آن انجام
0 Comments

[ad_1]

متعدد وجود دارد اعتماد به نفس نکاتی است که می تواند به شما کمک کند فورا افزایش اعتماد به نفس. اما برای عمیق تر اعتماد به نفس است که ساکن در درون هسته خود را که یک رویکرد متفاوت مورد نیاز است. درک غلط از به دست آوردن اعتماد به نفس. سپس با استفاده از تجربیات خود را برای به دست آوردن اعتماد به نفس و در نهایت به درستی تعریف ترس خود را به دلیل هنگامی که شما به وضوح در مورد آنچه شما در حال رو به شما اعتماد به نفس در مصرف آن ،

تصور غلط در مورد به دست آوردن اعتماد به نفس

من می دانم که بسیاری از افرادی که به دنبال به منظور توسعه اعتماد به نفس خود را, و من می دانم که بسیاری از آنها با شکست مواجه خواهد شد برای رسیدن به آن. بله درست است. مهم نیست که چه کتاب خواندن آنها که آنها آموخته آن از چه روش آنها استفاده می شود و یا حتی چه سطح فعلی خود را از توانایی است.

آنها فکر می کنند که با انجام تمام است که آنها را یک روز به دست آورید که غیر قابل توقف اعتماد به نفس است که به آنها شجاعت را در زندگی مانند قبل از هرگز. آنها اعتماد به نفس مانند آن است که یک شی است که آنها می توانید نگه دارید. آن چه شما آن را یا نه. و هنگامی که شما آن را به شما تبدیل خواهد شد به یک فرد متفاوت است.

خوب معمولا دیر یا زود بسیاری از این افراد شروع خواهد شد به دلیل مهم نیست که چقدر آنها را امتحان کنید به ظاهر نمی تواند رسیدن به این جایگاه عالی اعتماد به نفس. خوب این هیچ جای تعجب است. این به دلیل آن وجود ندارد!

مردم بر این باورند که افراد موفق به طور طبیعی اعتماد به نفس و انجام هر گونه شک و تردید. که درست نیست. مهم نیست که چگونه هوشمند, موفق, استعداد و یا قادر کسی است که هیچ کس کاملا رایگان از شک. وجود دارد امکان موفقیت و شکست در هر وضعیت. مایکل جردن به شک و تردید می کند Einstein, Leonardo Da Vinci و هر کس دیگری است.

این افراد چیزی است که مجموعه آنها را جدا از دیگران است. تفاوت در این است که این افراد آگاه هستند که دولت از اعتماد به نفس مطلق را نمی توان به دست آورد. بنابراین بر خلاف بسیاری دیگر آنها نمی صبر کنید تا آنها با اعتماد به نفس کافی را ندارد صبر کنید تا زمانی که آنها هیچ شک و تردید. به جای آنها اقدام به رغم شک و تردید. آنها آماده به عنوان آنجا که می توانید آنها را پس از آن اقدام کنند. آنها نمی سعی کنید برای برطرف کردن تمام شک و تردید & 100% اعتماد به نفس قبل از تصمیم گیری یا مصرف یک دوره از عمل است.

اگر شما می خواهید به 100% اعتماد به نفس قبل از اینکه شما حتی تلاش چیزی است که شما می توانید شرط می بندم که شما نمی خواهد تلاش بسیاری از چیزها است. آماده سازی تنها می تواند انجام این کار بسیار برای اعتماد به نفس خود را بعد از اینکه شما آماده کرده ایم تا آنجا که شما می توانید فقط آن را انجام دهید!

اعتماد به نفس و یا عدم اعتماد به نفس حاصل از تجربه

اعتماد به نفس حاصل از تجربه است. گذشته موفقیت یا موفقیت را به ما می دهد اعتماد به نفس که ما می تواند دستیابی به آن را دوباره و یا چیزی مشابه. هر زمان که ما در تلاش برای انجام چیزی است که مغز ما به طور خودکار تجزیه و تحلیل احتمال موفقیت است. به نظر می رسد برای علائم و نشانه های که پشتیبانی از هر موفقیت و یا شکست است. این جایی است که ما اعتماد به نفس است.

هیچ چیز قوی تر نشانه ای از یک تجربه گذشته از موفقیت است. با آن اثبات شده است که چیزی را می توان به دلیل آن است که قبل از اتفاق افتاده است. پس چرا نباید آن را دوباره اتفاق می افتد.

پس از آن این می شود یک چرخه به موفقیت بیشتر شما تجربه بیشتر اعتماد به نفس شما را تبدیل به. این اعتماد به نفس اضافه شده درایوهای شما را به موفقیت های بیشتر و غیره. این است که چرا افراد با اعتماد به نفس بیشتر و با اعتماد به نفس بیشتر و بیشتر و بیشتر موفق.

بنابراین در حالی که به دست آوردن اعتماد به نفس می آید از تجربه های گذشته و متاسفانه پس از انجام کم اعتماد به نفس. فقط به عنوان تجربه از موفقیت می تواند کمک به ما در به دست آوردن اعتماد به نفس تجارب گذشته شکست خواهد بکشید ما سطح اعتماد به نفس پایین. بنابراین در پایان آنچه مهم است نه فقط داشتن تجربه بلکه کیفیت را تجربه کنند. یا به طور دقیق تر تفسیر تجربه است. ما نمی توانیم کنترل چه اتفاقی می افتد, اما ما می توانیم کنترل تفسیر ما از آنچه اتفاق افتاده است.

آیا افراد موفق در صورت شکست? آیا آنها دشوار است ، البته آنها انجام دهد. هر چند که تجربه شکست آنها هرگز مشاهده آن به عنوان شکست. به آنها این تجربه ها درس های ارزشمند به آنها فرصت به کامل مهارت های خود را به دست آوردن دانش و در نهایت آنها را به ارمغان آورد و نزدیک به رسیدن به هدف خود است. با داشتن یک تفسیر مانند این هر تجربه آنها خواهد بود نگاه مثبت و کمک خواهد کرد برای به دست آوردن اعتماد به نفس.

بنابراین به جای اجازه تجارب گذشته از شکست رانندگی کردن سطح اعتماد به نفس خود تفسیر تمام تجارب خود را در راه توانمند سازی بنابراین شما خواهد شد به دست آوردن اعتماد به نفس از آن بدون توجه به آنچه تجربه است.

آن است که سخت به انجام است. آیا تا به حال فکر می کنم که شما در حال دروغ گفتن یا شوخی خودتان. به یاد داشته باشید هر وضعیت هر دو طرف سکه – مثبت و منفی است. هر بحران یک فرصت از دست دادن هر یک به دست آورید. به عبارت دیگر با تفسیر خود تجربه مثبت شما را انکار خودتان حقیقت شما فقط با تمرکز بیشتر بر روی مثبت بیش از منفی است.

تمرین روزانه برای پاسخ به هر وضعیت در این راه است. آن را به یک عادت به بلافاصله از خودتان بپرسید “چه می توانم یاد بگیرند که از این کار ؟’ یا ‘چه بسیار زیادی در مورد این وضعیت ؟’ هر زمان که شما زمان دشوار است.

به دست آوردن اعتماد به نفس در هر وضعیت: روشن ترس

اغلب اوقات ما نمی روشن شدن با ترس های ما و نگه داشتن آن بسیار مبهم است. این یک اشتباه است به عنوان آن را می دهد این تصور که وضعیت ناشناخته است و که باعث کاهش اعتماد به نفس ما قادر به تحمل آن است.

با شناسایی جزئیات ما به وضوح می توانید ببینید چه ما در برخورد با, و است که به ما می دهد اعتماد به نفس بیشتری در مواجهه با آن است. علاوه بر این اغلب اوقات انجام این کار را به ما متوجه است که این وضعیت در واقع خیلی بهتر از ما در ابتدا فکر می کردم. این سروپا ساخته شده است که آن را به نظر می رسد سخت تر از آن واقع است.

نتيجهگيری: بهترین درمان برای به دست آوردن اعتماد به نفس

بنابراین بهترین راه برای به دست آوردن اعتماد به نفس? فقط در صورت هر وضعیت ، بیشتر به شما بیشتر تجربه دارید بیشتر شما می توانید تماس بگیرید و پس از آن تجربه به شما اعتماد به نفس. ایده ها و روش های بالا به شما کمک خواهد کرد با دقیقا همان است که. این ایجاد یک چرخه است که ایجاد بیشتر و بیشتر اعتماد به نفس.

بنابراین شما بروید وجود دارد. با استفاده از این ایده در اینجا برای کمک به ساخت اعتماد به نفس بیشتری روزمره است. به یاد داشته باشید, اعتماد به نفس واقعی می آید از انجام, از آماده سازی.

کپی رایت (c) اتان به

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *