به دست آوردن نتایج مورد نظر خود را از تلاش 5S

زبانک  > متفرقه >  به دست آوردن نتایج مورد نظر خود را از تلاش 5S
0 Comments

[ad_1]

بسیاری از شرکت ها شده است “تلاش” 5s سال با کوچک برای نشان دادن تلاش های خود را. برخی از آنها هنگامی که دوباره شروع به رول کردن آن را یک بار دیگر پس از توقف تلاش های چند سال به عقب.

هنگامی که شما برای اولین بار شروع کردم شما آموخته شده در مورد مزایای 5S روت بسیاری از کارکنان خود را در مفاهیم و نورد برخی از بهبود روند حوادث در عملیات خود را. در عین حال شما را دیده اند کمی در راه از مزایای که تیم خود را برای امیدوار بود. این 5S مسائل واقعا فقط یکی دیگر از عطر و طعم از ماه است که به مقصد به راه از بسیاری از شرکت های گذشته طرح? سوال این است که “آیا شما واقعا انجام 5S طرح و یا شما به سادگی “با آرزوی موفقیت.”

وجود دارد بیش از حد بسیاری از شرکت ها در ایالات متحده و در سراسر جهان است که تا به حال موفقیت اجرای تکنیک 5S به فکر می کنم آنها فقط یک مد زودگذر. این Toyotas هارلی Davidsons عمومی برق و هزاران نفر دیگر که تا به حال موفقیت خواهد استدلال می کنند که هر کسی می تواند آن را انجام دهد, اما آن را نشانی از نیاز به نظم و انضباط و میل به موفقیت است.

که در آن اجرای ایستاده ؟ همه آموزش داده ؟ آیا ارتباطی شایع اجرا? آیا همه واقعا درک آنچه که انتظار می رود ؟ وجود دارد درست کارمند فروش در? اجرای جدول زمانی معقول با توجه به این واقعیت است که شما هنوز هم باید برای اجرای یک کسب و کار ؟ آیا کسی پیگیری کنید و اگر مشکلی وجود دارد که نیاز به قطعنامه ؟ اگر پاسخ به هر یک از این سوالات است, پس از شکست از اجرای استوار مستقیما بر روی شانه های خود سازمان است. در واقع این احتمال وجود دارد که اگر قبل از بهبود تلاش های شکست خورده خود را در شرکت شما می تواند اشاره به همان دلایل.

برخی از سوالات شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن عبارتند از::

  • چرا ما گذشته ما 5S تلاش? که از کسانی که باعث می شود هنوز هم وجود دارد ؟ آنچه ما آموخته اند از موفقیت یا شکست ما در گذشته 5S ،
  • چگونه پایدار هستند و ما فرآیندهای ؟ چگونه می تواند ما را در استفاده از 5S به ایجاد ثبات ؟ چه تاثیر عدم 5S موثر بر کیفیت هزینه تحویل ایمنی و روحیه?
  • چگونه استاندارد ما فرآیندهای ؟ آنها مستند است ؟ چگونه به سرعت و به راحتی می تواند ما را در دسترسی به این اسناد و مدارک ؟ چگونه به روز هستند ؟
  • چگونه می تواند ما را در استفاده از 5S به ساده سازی و بهبود فرآیندهای ؟ که در آن می تواند ما را در استفاده از سیستم های بصری برجسته اختلالات?
  • چه سطح از پشتیبانی ما دریافت از مدیریت؟.

هیچ برنامه ابزار یا تکنیک به تنهایی می تواند در بهبود یک فرایند یا سیستم و حفظ است که بهبود دراز مدت. در آن طول می کشد متفکران استراتژیک برای موفقیت تعریف نیاز برای تغییر در شرایط کسب و کار. سپس آنها نیاز به ابزار و یک ساختار است که در آن به مطمئن شوید که تلاش های پایدار و ایمنی و کیفیت باقی می ماند تمرکز تلاش روز به روز.

به طور معمول شرکت های به دست آوردن نتایج بزرگ برای چند ماه اول. هنگامی که مشاور اتحاد چپ و 5S قهرمان استعفا یا انتقال برنامه looses بخار و شروع به سقوط از هم جدا. به زودی, تولید کف یک ظرف غذا است. ابزار تخته می گم ابزار طبقه کثیف و انواع لوازم و تجهیزات برای پنهان در پشت دستگاه است. بسیاری از آنچه انجام شد تا به آن نقطه رفته است. آن را می شود به طور فزاینده دشوار است برای گرفتن همه هیجان زده در مورد 5S یک بار دیگر. این چرخه یک عادت و تکرار آن ، مشاور می آید 5S برنامه آغاز مشاور برگ 5S می میرد.

که در آن است که بازپرداخت?” پاسخ این است که در همه برنامه ها و اقدامات انجام شده برای حفظ تمام تلاش (پنجم S). مدیریت و 5S تیم به نظر می رسد به نگاه 5S به عنوان یک بار انجام می شود و رویکرد و یا چیزی است که شما انجام سالانه زمانی که مدیریت بالا بازدید از کارخانه. مشکل در این نهفته است در این سطح از مدیریت را درک تولید ناب چگونه به درستی اعمال می شود “کل کیفیت مواد و روش ها” و همچنین به عنوان ابزار و تکنیک های برای اطمینان از کیفیت. مدیریت و 5S تیم را compartmentalized رویکرد و یا به عنوان من می خواهم به آنها دودکش ها (سیلندر پر از هوا گرم و دود که هیچ اتصال به دیگر قطعات از سازمان).

سهامداران را تنها دیدن نتایج حاصل از اجرای 5S (یا دیگر تکیه اجرای) هنگامی که وجود دارد یک سیستم در محل که به حفظ برنامه و تضمین می کند که تمام پرسنل در این سازمان ثبت نام در 5S روند و کار را به انجام اصول و شیوه های است که آن را به کار. بیشتر از نیمی دل ضعیف فکر کردن تلاش برای اعمال 5S تحمل می شود. 5S برنامه ریزان باید از پایه همه تغییر در نیازهای کسب و کار آنها نیاز به آدرس کیفیت, هزینه, تحویل, ایمنی و روحیه کارگران در جامع و در رفتن روش. آنها باید یاد بگیرند به استفاده از اساسی تیم ابزار است که می شود در مناطق دیگر از شرکت اما بیش از نگاه هنگامی که آن را می آید به حفظ 5S. این تیم نیاز به قادر به انجام مناسب فرایند تحلیل توسعه اسناد و مدارک نوشته شده مانند فرایند دقیق ورق و یا دستورالعمل های عملیاتی استاندارد. آنها باید ماهر در شناسایی و حل و فصل مشکلات با استفاده از رویکرد سیستم های که به اندازه کافی ساده است که هر کسی در نیروی کار می توانید از آن استفاده کنید.

5S تیم باید حرکت فراتر از اساسی 5S و در آغوش پیشرفته 5S شیوه به منظور به دست آوردن حمایت مدیریت و تعهد است. تیم ها باید یاد بگیرند به صحبت می کنند زبان کسب و کار. تنها زمانی که همه از این اتفاق می افتد شما شروع به دیدن نتایج مورد نظر شما را از 5S برنامه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.