بودجه متعادل اصول اولیه – راهنمای خود را به موفقیت در MLM با بودجه شما پول و تلاش و زمان

0 Comments

[ad_1]

کار از خانه و بودن رئیس خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است که یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من و یک مسیر است که بسیاری از دیگران یا باید و یا می خواهم به دنبال دارد. این احساس بزرگ و یک تجربه بسیار پرارزش در بیشتر راه بیش از فقط از نظر مالی.

اما نه همه چیز آسان است و فقط به جای می افتد زمانی که کار خود را در خانه کسب و کار. یکی از جنبه های که من با تلاش و هنوز هم به کار روزانه است که حفظ یک بودجه متعادل.

من همیشه فکر می کردم اگر من فقط می تواند کار در درون محدودیت از من پول موجود من خوب به آن بروید. من به زودی یاد گرفتم (خیلی راه سخت) از طریق آزمون و خطا و موفقیت و شکست است که ایجاد یک کار بودجه به معنی خیلی بیشتر از فقط پیگیری از پول خود را.

من در بر داشت که در واقع وجود دارد 3 چیز شما نیاز به پیگیری در طول روز به روز خود را برنامه کار می کنند. پول و تلاش و زمان بسیار مهم کالاهای شما را در اختیار خود داشته و هر روز. هر یک نقش مهم و غفلت از هر یک یا همه آنها است اغلب تفاوت بین داشتن یک کسب و کار موفق تنها بازمانده (شما می دانید احساس حلق آویز در یک موضوع) و مخوف کلمه – شکست است.

من نوشت: این مقاله را امتحان کنید و کمک به دیگران برای جلوگیری از برخی از اشتباهات من ساخته شده اند. به من یکی از بخش های مهم کار در بازاریابی شبکه ای و واقعا هر کسب و کار خانه است که میزان اشتراک گذاری و کمک در دسترس از افرادی که واقعا دنبال این طرح کسب و کار.

بنابراین در خواندن و یادگیری وجود دارد خیلی بیشتر از فقط تماشای پول خود را هنگامی که بودجه خود را برای بازاریابی شبکه ای کسب و کار. برای موفقیت در MLM یا واقعا هر خانه کسب و کار شما نیاز دارید که نه تنها بودجه پول خود را اما همچنین تلاش های خود را و وقت خود را. ردیابی چگونه شما در انجام کارها و نتایج شما در رسیدن به شما کمک می کند برای بهبود مدیریت خود را از سه جنبه (پول و تلاش و زمان) تا زمانی که شما پیدا کردن این فرمول است که با این نسخهها کار برای شما و کسب و کار. آموزش پرورش موفقیت و جلوگیری از اتلاف است که بسیاری از کسانی که شروع یک کسب و کار خانگی در.

بودجه برنامه ریزی است که معمولا یک موضوع است که می آید تا زمانی که شما شروع کسب و کار شبکه بازاریابی. برنامه ریزی کسب و کار یکسره در بالای لیست زمانی که شما در حال استخدام و یا شما ‘کشف’ شبکه بازاریابی شرکت است که شما خود را به میلیون ها نفر. اما هنگامی که گرد و غبار حل و فصل و اولیه ‘آتش’ می سوزاند آیا شما آماده به انجام هر آنچه در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به موفق ؟

بودجه پول خود را کار خود را به حداکثر تلاش و مدیریت زمان موثر هستند تمام مهارت های مورد نیاز برای موفقیت اما نه مهارت های ما با به دنیا آمد. تعویق و عدم وجود یک رئیس و یک مهلت در حال قاتلان واقعی هنگامی که شما تبدیل به رئیس خود را.

آیا تا کنون در بر داشت خود را چک کردن ایمیل خود را حتی اگر شما فقط آن را چک 10 دقیقه قبل از ؟ یا شاید شما در حال خواندن در مورد آینده طرح بزرگ است که خود را در شبکه بازاریابی کسب و کار به سطح بعدی. منظورم این است که نمی خواهند به دو یا سه برابر درآمد خود را فقط با نوشتن بهتر عنوان به ایمیل خود. اما راستش اگر شما فقط شروع کردن و شما لازم نیست که یک لیست برای ارسال این ایمیل به پس چگونه می خواهید به دو برابر پول خود را? این برنامه من مطمئن هستم که خوب کار می کنند اما نگاهی به جایی که شما هستند و آنچه شما باید. که در آن شما واقعا می تواند وقت خود را صرف تلاش و پول بیشتر به طور موثر به منظور ساخت کسب و کار شما?

من می دانم که شما احتمالا انجام این کارها به خاطر من (و به صداقت) و من هنوز مگر اینکه من اقامت متمرکز شده است. برای کمک به خودم در من ایجاد کمی مخفف – M. E. T. آن می ایستد برای پول تلاش و زمان. من خودم بپرسید “آیا خود را ملاقات نیازهای شما و بودجه شما امروز ؟” قبل از من منحرف کردن مسیر آسان خواب.

بیایید نگاهی به هر سه بخش بیشتر از نزدیک. متر و یا پول است بخشی است که هر کس فکر می کند در مورد زمانی که شما می گویند متعادل کردن بودجه یا بودجه اصول. این واقعا مهم است اما آن را در واقع می تواند ساده ترین از سه به مدیریت. در ابتدا شما نیاز به تصمیم می گیرید که چقدر شما واقعا مجبور به صرف در کسب و کار خود را هر ماه. شاید آن 100 دلار یا شاید 200 دلار آن را برای هر کس متفاوت و خوب خود را اگر آن را تنها می تواند از $20. هنگامی که شما تعیین کنید این کار شما باید تصمیم بگیرند چه چیزی مهم است برای کسب و کار خود را در حال حاضر! اگر شما فقط شروع شاید شما نیاز به کارت های کسب و کار و یا شما نیاز به یک چند لوازم اداری. اگر شما مشغول به کار مدتی شاید شما می خواهید به سرمایه گذاری در یک ایمیل autorespond سیستم و یا خرید برخی از آگهی و یا خرید برخی از مواد تبلیغاتی. این همه بستگی دارد اهداف خود را و که در آن کسب و کار شما در طول مسیر. اما هنگامی که به شما در تنظیم بودجه خود را برای پول چوب به آن. تصمیم می گیرید چه چیزی است که واقعا مورد نیاز برای جایی که شما هستند. شما لازم نیست برای خرید هر صدایی محصول یا باید تمام زنگ ها و سوت. خودتان را تاسیس و سپس با استفاده از برخی از این درآمد جدید برای کمک به شما دریافت بیشتر و بیشتر از شما نیاز دارد.

بعد ما باید E از تلاش. واقعا آن را حتی بهتر است برای تماس با آن موثر تلاش کنند. بسیاری از ما صرف مقدار زیادی از زمان در مقابل کامپیوتر و یا خیره شدن به تلفن و می گویند ما در محل کار هستند. اما چقدر تلاش است که واقعا قرار داده است و آن را در همه موثر است. شاید شما دو ساعت به کار امروز است. یکی در مورد 7 بعد از ظهر درست بعد از شام و دیگری حدود 10 ساعت پس از بچه ها در رختخواب هستند. خوب اگر ما تصمیم به صرف 30 دقیقه خواندن یک کتابچه راهنمای آموزشی و سپس 15 دقیقه در پاسخ به ایمیل و 15 دقیقه کار بر روی نوشتن مقاله ما را در قرار دادن برخی از تلاش. اینها همه چیزهایی است که شبکه بازاریابان نیاز به انجام است. اما اگر ما این همه در 7 و پس از آن ما شاهد ما نیاز به تماس با یک چشم انداز جدید و یا تماس با یکی از اعضای تیم جدید است و ما در حال نشستن در 10 ساعت برای انجام این کار ما را تلف زمان ما است. آن را خیلی دیر به ما تلفن تماس. بنابراین حتی اگر ما بسیار خوب در ساخت لیست ما و کار ما انجام می شود ما نمی انجام این کار را در یک راه موثر بنابراین ما هدر برخی از زمان ما است. و من حتی به ذکر است که اکثر مردم (من که بسیار گناه) دریافت sidetracked توسط سرد ویدیو یوتیوب و یا جالب ایمیل یا بزرگ salespitch. تمرکز بسیار مهم است به تلاش و تلاش های خود را موثر است.

این طول می کشد ما را به T برای زمان. من را نجات داد و این برای آخرین بار است که به دلیل آن که در آن جا مخفف اما حتی مهمتر از آن به دلیل آن است که آنچه به نظر من مهم خود کالا. پول ما می توانید کار در اطراف و حتی کسب درآمد بیشتر است. تلاش می شود relearned یا متمرکز و در نتیجه بر بهبود یافته اما زمان است که در اینجا فقط یک بار. ساعت من تلف یا نبود امکان استفاده از امروز نمی توان جایگزین. آن از بین رفته است. زمان ارزشمند است و انتقادی به همه چیز شما را و می خواهید به انجام. بنابراین یک نگاه سخت در زمان خود را و چگونه شما می خواهید آن را صرف و چگونه شما در واقع آن را صرف. شما نمی توانید به دست آوردن آن را به عقب. من شروع این کسب و کار خانگی به عنوان یک راه برای صرف زمان بیشتری را با خانواده و انجام چیزهایی که من دوست دارم پس برای من بودجه این بلوک از زمان برای اولین بار آمد. من نیز (مانند بسیاری از بازاریابان شبکه) شروع کسب و کار خانه من در حالی که هنوز کار من 9 تا 5 است. بنابراین هنگامی که من در زمان این بلوک از زمان من می تواند یک بودجه واقع بینانه چقدر زمان من می تواند صرف در خانه کسب و کار. این برای هر کس متفاوت است. بنابراین رفتن نیست توسط چه کسی انجام کاری را که برای شما مناسب است.

بعد به عقب نگاه در همه مناطق 3 و واقع بینانه باشد. آیا شما واقعا رفتن به محل کار و کسب و کار در 9 شنبه شب ؟ آیا شما واقعا اضافی $250 دلار در هر ماه ؟ شما قادر خواهید بود به تمرکز و قرار دادن در 100% تلاش در 5 ساعت هنگامی که بچه ها گرسنه هستند و شام نیاز ساخته شده است ؟

برای دریافت یک ارزیابی واقعی از آنچه شما را مجبور به صرف پول و زمان و چقدر تلاش شما واقعا می تواند قرار داده و شروع به پیگیری آنچه شما انجام دهد. به اطراف نگاه کنید در کسب و کار موفق. شما می توانید شرط می بندم که آنها پیگیری همه چیز است. آیا شما فکر می کنم آنها صرف یک میلیون دلار در یک Superbowl تجاری و پس از آن آهنگ برای دیدن اگر آنها در حال ساخت یک سود ؟ چه بازگشت سرمایه گذاری (ROI)? شما می توانید همان را انجام دهید. ایجاد یک برگه ردیابی برای پیگیری زمانی که شما کار بر روی کسب و کار خود و یا زمانی که شما باید زمان پایین شما می توانید. پیگیری که در آن پول خود را می رود و اگر شما هر گونه اضافی به سرمایه گذاری در موفقیت شما. پیگیری از آنچه شما انجام می شود در این زمان شما صرف کار.

ردیابی نه تنها کمک خواهد کرد که شما را به یک واقع بینانه بودجه متوازن اما کمک خواهد کرد که شما را به تمرکز و استفاده از منابع شما بیشتر موثر است. موثر تلاش پرورش می دهد سر خود را یک بار دیگر. ببینید که چگونه آن را نگه می دارد تمام گره زدن خود را با هم در یک دایره بزرگ.

زمان برای شروع است. هدر ندهید دیگر از پول خود را تلاش و زمان. کار در تعیین اهداف خود و سپس با استفاده از بودجه خود را متعادل اصول اولیه برای ایجاد یک بودجه متعادل. اقامت متمرکز و متوجه موفقیت یک شبه نمی آیند اما آن آمده در بسته های کوچک و اگر شما فقط از آن لذت ببرید و لذت بردن از آنچه شما انجام می دهند. این تمام دلیل ما می خواهیم این خانه کسب و کار در وهله اول — به یاد داشته باشید ؟

موفقیت در این کسب و کار تعریف شده است و با سرعت. آن را خوب است برای کمی طولانی تر از پسر شما در مورد خواندن آنلاین. در همه صداقت در آن طول می کشد 2 تا 5 سال برای بسیاری از بازاریابان شبکه برای رسیدن به آنچه در نظر آنها یک سطح موفقیت آمیز کسب و کار. البته بیشتر شما را به ملاقات خود بودجه و بزرگتر بودجه است که می تواند سرعت را. پول بیشتر و موثر تر تلاش و البته بیشتر زمان می تواند همه شما را به هدف خود را سریعتر. اما قبل از اینکه شما را نگاه کنید که در آن شما در حال حاضر. شما خوشحال با آنچه شما و یا که در آن شما به رهبری? آیا شما مایل به صرف پول اضافی تلاش و زمان مورد نیاز برای رسیدن به زندگی شما در مورد رویای زندگی شما سزاوار.

آیا شما ملاقات اهداف خود را? جلوگیری از ضایعات و شروع به پرورش موفقیت است. برنامه ریزی بودجه خود را برای پول تلاش و زمان است که بهترین راه برای ایجاد موفقیت است. اقامت متمرکز و به یاد داشته باشید برای نگه داشتن هر 3 جنبه داشته باشید در طول زندگی روزمره خود را.

فکر می کنم در مورد آن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *