بک لینک PBN شبکه وبلاگ های خصوصی چیستی چرایی چگونگی – مثناسئو

زبانک  > متفرقه >  بک لینک PBN شبکه وبلاگ های خصوصی چیستی چرایی چگونگی – مثناسئو
0 Comments

ولی اگر این بک لینکها از سایتهایی مثل راهنمای استفاده از لوازم خانگی، نحوه گارانتی و … در این بخش، با تمرکز بر کیفیت بک لینک نسبت به کمیت ، به چند روش پرداخته می شود که می توانید سایتهایی را پیدا کنید که به شما پیوند دهند. تا قبل از سال 2018 ، هر وب سایتی که می توانست بک لینک های بیشتری بدست آورد یا خریداری نماید ، در مدت زمان کمی رتبه خود را در نتایج جستجو ارتقا می داد. حتی اگر ممکن است احساس شود که با استفاده از آن استراتژی ها می توانید از رتبه بندی ها بلند شوید ، این مدت زمان خوبی است. با توجه به این ویدئو می توان گفت که کیفیت بک لینک ها بر تعداد بک لینک ها ارجحیت دارد. در میان وبلاگ های تجاری، شخصی، رسانه ای و سرگرمی تعداد زیادی بک لینک قرار دارند. مرتبط نبودن بک لینک با سایت فقط در مرتبط نبودن کشور خلاصه نمی شود. اما این نوع از بک لینک مقوله ای است که نه تنها به شما کمک نمی کند بلکه به طور جدی به شما صدمه می زند. اینها یک نوع لینک با ارزش هستند که می توان از طریق روابط عمومی و پست مهمان به دست آورد.

به عنوان مثال آنهایی را پیدا کنید که شامل کلمه کلیدی شما، به علاوه کلمات “پست های مهمان” یا “مشارکت” هستند. شما به راحتی می توانید با ثبت کردن وب سایت خود در سایت های قانونی که شامل یک دایرکتوری میباشد، لینک ایجاد کنید. لیست های دایرکتوری مانند موارد مربوط به سازمان های حرفه ای، دفاتر بازرگانی محلی و سایت های بررسی مانند Yelp و Google My Business تقریبا همیشه گزینه ی پیوند به وب سایت تجاری شما را ارائه می دهد. بک لینک های دایرکتوری یکی از آسانترین انواع بک لینک های قانونی برای مشاغل، به ویژه مشاغل محلی هستند. بر خلاف اقدامات سئو که می توانید در وب سایت خود انجام دهید و کنترل آن را بر عهده دارید، ایجاد لینک نیاز به متقاعد کردن افراد دیگر برای اضافه کردن لینک شما به سایت های آن ها است. برخی از سایت ها به صورت مستقیم یا فالو و برخی دیگر به صورت غیر مستقیم یا نو فالو. پس برای رفع این مشکل حتما به سایت های خارجی غیر از سایت اصلی خودتان لینک بدهید که گوگل به شما شک نکند.

پس هیچ وقت محتوای عالی برای سایت را دست کم نگیرید و مطمئن باشید با این روش هم لینک های ناخواسته زیادی میگیرید. فقط مطمئن شوید لینک های مورد نظر شما در واقع برای مخاطبان شما و وب سایتی که با آن کار می کنید ارزشمند هستند. این مورد تنها چیزی است که سبب افزایش رتبه شما در گوگل خواهد شد. تهیه یک توصیف از سایتهای پر ترافیک مربوط به کسب و کار یا وبلاگ شما منجر به کسب تعدادی بک لینک برای شما خواهد شد. یک توصیف درخشان، ارزشمند است. نکته دیگری که قابل اهمیت است این است که اگر شما میخواهید در یک وبسایت تبلیغ متنی دهید میتوانید با Nofollow سازی لینک از بوجود آمدن مشکلات برای سایت خود جلوگیری کنید. چنانچه خودتون قصد لینک سازی برای وب سایتتون رو دارید حتما پیش از اون اطلاعات فنی و سئویی خودتون رو تا جای ممکن بالا ببرید. اگر می خواهید به نوشتن توضیحات بپردازید، پیشنهاد میشود آن را برای سایت های این چنینی تهیه کنید.

این امر میتواند زمان زیادی برده و به آنچه انجام میدهد، محدود شود. استفاده از PBN می تواند به شما در کسب نتایج چشمگیر ، بهبود رتبه بندی و افزایش آمار بازدید کنندگان سایت در کوتاه ترین زمان کمک کند. هر زمان که وب سایت دیگری به کسب و کار شما اشاره می کند، این فرصتی برای ایجاد بک لینک است. وبلاگ هایی را جستجو کنید که پست های مهمان را می پذیرند. بررسی کنید آیا می توانید در همان سایت هایی که آن ها پست ارسال می کنند، مشارکت نمایید یا خیر. سایت آپارات یکی از سایت هایی است که با قراردادن لینک سایت خود در آن میتوانید بک لینک بگیرید. هنگام نوشتن مقاله مهمان، علاوه بر بک لینک که خواننده را به سمت سایت شما سوق می دهد، پیوندهایی به پروفایل رسانه های اجتماعی خود نیز اضافه کنید. رسانه های اجتماعی را جستجو کنید. در توییتر یا فیس بوک همان رشته کلمات جستجو که در بالا ذکر شد را جستجو نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.