تا شیطان ما از هم جدا می کند

0 Comments

[ad_1]

طلاق به نظر می رسد عطر و طعم از این فصل است. به سختی پنج ماه به ازدواج خود را به نپالی تاجر Samrat Dahal Manisha Koirala با استعداد اما دمدمی بازیگر پشت در اخبار برای تمام دلایل اشتباه. آن بود که این باورند که Dil Se بانوی رهبری برای splitville.

و سپس دوباره رسانه ها و محافل مملو از بازیگر سابق Karisma Kapoor است که همه مجموعه ای برای پایان دادن به ازدواج او با دهلی نو تاجر, سانجی Kapur.

ما به پایین خط حافظه و لیست ازدواج که نمی, آخرین…

گورو دات – Geeta دات

او سینمایی نابغه است. او یک خواننده با استعداد. او یکی از تحسین کنندگان بنگالی فرهنگ است. او یک بنگالی” ، آن بود طبیعی است که این دو امر در عشق سقوط و سپس ازدواج کند. ازدواج و دو فرزند بعد از ازدواج به یک بلوک جاده. بسیاری می گویند که Waheeda الرحمان دلیل بود. گورو دات بازیگران تاریک جنوب زیبایی Waheeda الرحمان در Pyasa و بقیه آنها می گویند سابقه است. مدیر تحت تأثیر قرار نمیگیرند شد به طور کامل توسط این ظریف زیبایی… هر چند Waheeda حفظ به این روز که کهربا بودند یک طرفه.

یک طرفه داستان عاشقانه شکست در گیشه (Kaagaz ke Phool & Pyaasa – هر دو خود است labours of love) و وحشتناک, شیوه زندگی (نوشیدن, سیگار کشیدن و گریز از مرکز خط) منجر به پایان و پایان زندگی زناشویی. در زمان مرگ از او جدا شد و از همسر Geeta دات و Waheeda الرحمان بود فاصله گرفته و خودش را از او.

Vinod Khanna – Geetanjali

Vinod Khaana است که در میان خوش تیپ ترین مردان هندی فیلم که تا کنون شناخته شده-تاریک قد بلند پهن شانه و قوی است. هر چند او به عنوان یک تبه کار در سینما تهیه کنندگان و کارگردانان به زودی متوجه شد که او بازیگر مواد. در واقع رقابت در برابر آمیتا باچان برای بسیاری از حرفه ای او بود عزیزم از منتقدان آنجا که توده ها ستایش باچان.

در اوایل دهه 70 حتی زمانی که او هنوز هم ایجاد کار خود را Khaana رفت و در را به ازدواج با خود یار Geetanjali و در عرض دو سال دو افتخار می کردند که پدر و مادر به پسر Rahul و Akshaye. اما در جایی در اطراف 1975, Khanna شد شاگرد acharya Rajneesh و سپس در اوایل 1980s او به Rajneeshpuram در ایالات متحده به مدت چهار سال شستن ظروف و کار به عنوان اوشو را باغبان.

هر چند او در تماس با خانواده اش در تماس تلفنی از ما جدایی گرفت و تلفات در همسرش زیبا و در نتیجه طلاق است. Vinod است که در حال حاضر ازدواج به Kavita Khanna, یک وکیل حرفه ای و دارای یک پسر و دختر.

Zeenat Aman – مظهر خان

وجود دارد چیزی در مورد خوب به دنبال هوشمند و زنان به خصوص از 70s عصر. Zeenat Aman بود یک پرچم دار از انواع این تیپ. او زرق و برق دار بدن است که او هرگز خودداری از نشان دادن خاموش. او ذهن خود و فکر هرگز اجازه آن را شناخته شده است. متاسفانه او همیشه جذب مردان بودند که خوش تیپ و معروف و هرگز قادر به احترام یک زن برای اینکه یک فرد مستقل است.

Zeenat مورخ (ازدواج) سانجی خان بود و علنا مورد آزار قرار گرفته توسط سانجی و همسر اول خود را, Zarine Khan در یک هتل در بمبئی. بانوی نیز شایعه به حال خروشان با پاکستان کریکت اما عمران خان بتن هیچ چیز واقعا آمد کردن آن است. در اوایل 80s, Zeenat در نهایت حل و فصل به پایین با زمان بازیگر مظهر خان از او دارای دو پسر بود.

اما این ازدواج بیش از حد بود به شدت تاکید کرد با مظهر و خانواده اش در واقع کوبید Zeenat در خانه خود را. Zeenat ادعا کرد که پیوستن به ضرب و شتم جلسه او بود مهتر پسر که شستشوی مغزی شده است او در قوانین.

ازدواج به پایان رسید و با مظهر خان مرگ الکلی در سال 1998 است.

Dimple Kapadia – Rajesh Khanna

او واقعا تنها سوپر استار این کشور شناخته شده است. Rajesh Khanna شکست بسیاری از-یک-قلب زمانی که او گره خورده گره با “بابی زیبایی’ Dimple Kapadia. آن را نمی توانست بهتر همسان-او تعجب چشم 16 سال, مزه موفقیت برای اولین بار در زندگی خود را و او یک سوپراستار مشتاق حل و فصل کردن.

بسیاری نمی دانند که دلیل دقیق برای این دو در حال حرکت از هم جدا. حدس و گمان قرار داده و آن را به Rajesh Khanna سقوط ناگهانی از سوپر استار شدن. یک رشته از شکست در مشاغل نقش مهمی بازی در دو حرکت از هم جدا.

اگر آنها واقعا نمی طلاق و جدایی انجام می گیرد. با گذشت زمان هر چند تلخی است که همه از بین رفته اند. امروز آنها افتخار پدر و مادر به Twinkle Khanna (به سوپراستار آکشی کومار) و Rinke Khanaa (به Samit ساران).

Rekha – Mukesh Agarwal

گاهی یک عشق تنها عشق است. که می تواند بسیار خوب بود گفت: همیشه سبز Rekha. متولد Bhanupriya Ganesan, دختر نامشروع از جنوب matinee idol شیواجی Ganesan زمانی که Rekha ساخته شده و ورود به هندی فیلم او نفرت انگیز به دنبال ulgy جوجه اردک اگر قدرت ستاره بود و هنوز هم وجود دارد دیده می شود. در زمان او دگرگون به یک قو زیبا-مانند lissome زیبایی تاریک. بسیاری اصرار دارند آن بود که پس از او آمد در تماس با برخی Mr باچان.

Reams اعم از کاغذ چاپ شده اند گمانه زنی دقیق و تاب و چرخش در این مثلث. اگر قابل لمس شور و شوق در خود فیلم است که به باور شیمی بین این دو بود و برق. اما ازدواج نمی شود.

Rekha شد شایعه ازدواج کرده اند Vinod Mehra اما این یک حدس و گمان است. او قطعا ازدواج تاجر Mukesh Aggarwal اما ازدواج فقط کار نمی کند برای Rekha و همسرش در ناامیدی مطلق آویزان خود را به مرگ.

Randhir کاپور – Babita

او کاپور خندان قلمه و او یک بازیگر آینده. Randhir کاپور و Babita را چندین فیلم با هم قبل از تصمیم به کراوات گره. گفته شده است که اوایل سال بودند گلگون اما گونه شروع به نشان می دهد به زودی. آن است که این باورند که Babita خواهر از بازیگر معروف Sadhna نمی تواند مقابله با فوق العاده stardom از Kapoors و راه می رفت از ازدواج با دو دختر در دو. هر چند Randhir کاپور و Babita هرگز طلاق آنها هرگز با هم در آنجا ماند یا نه.

Rakhee – گلزار

او شکننده بنگالی زیبایی مانند آن است که هیچ کدام تا به حال دیده می شود. او با استعداد بود ترانه سرا-مدیر امثال آنها بالیوود نمی بینم برای یک زمان طولانی. عشق شکوفا اما ازدواج نمی تواند پایدار. او شناخته شده بود به خشونت در حالی که او کمی عصبی به عنوان در هر گزارش.

Reena Roy – Mohsin Khan

70s ستاره Reena Roy کاملا تحت تأثیر قرار نمیگیرند با پاکستان کریکت محسن خان. بنابراین او بود شاد کریکت loverboy که پرواز به لندن و به خصوص برای دیدار با او. دو گره خورده است گره در سال 1983 تنها برای جدا کردن زود است. آن درد بود پر از طلاق که دیدم محسن توانید دختر خود را بازداشت کرده است. بعدا زمانی که محسن دوباره ازدواج او داد تا ادعا می کنند بیش از دختر خود. امروز Reena Roy زندگی در بمبئی با دختر خود را در حال حاضر تغییر نام داد Sanam.

سانجی دات – Rhea Pillai

سانجی دات نهایی شد casanova از بالیوود دوستیابی بازیگران مانند تینا Munim starlet Richa Sharma, Madhuri Dixit, Lisa Ray, Rhea Pillai, Nadia احیا و انکشاف دهات (مستقر در لندن) در نهایت حل و فصل با Manyata.

شایعه آن است که در حالی که Sanju بابا تا به حال یک دیوانه کننده عاشقانه با Madhuri او در واقع ازدواج سه-اولین همسرش, Richa Sharma که درگذشت در اوایل ازدواج خود را; سپس رئا Pillai که ایستاده بود او را در طول خود را دیوانه-روز در زندان است. متاسفانه این یک عشق است که نمی تواند آینده ای روشن. در حالی که سختی آورده و آنها را خوب نمی تواند نگه داشتن آنها را با هم. در حالی که هیچ چیز واقعا رفت بنابراین می گویند آنها به سادگی زیرفشار…

ازدواج به پایان رسید در سال 2005. سانجی در حال حاضر به Manyataa.

سیف – آمریتا

در اینجا یکی دیگر از ستاره زن و شوهر که فقط نمی تواند جلو آن را در. زمانی که این دو ملاقات در سال 1991 آمریتا بود موفق بازیگر و او تنها آغاز شده است. اما عشق شکوفا شده و ازدواج آشکار نتیجه. اما ازدواج آسان نبود. سیف پدر و مادر را تایید نمی کند از مسابقه; پس از دو ازدواج ، البته بعد از پدر و مادر آمد در سراسر. چه حتی شگفت آور آن است که این دو باقی مانده برای ازدواج نزدیک به 13 سال و داشتن دو فرزند سارا و ابراهیم با هم. اما توفانی رابطه تا به حال برای آمدن به تصویب هنگامی که تصمیم به حال گرفته شود.

آن را امن فرض کنیم که آمریتا کردم تا خوشحال (یا خواندن دنیوی) ازدواج در حالی که سیف بود به آرامی به آینده خود و رابطه های مختلف خسته کننده به خفگی. در زمان سیف نام بود که متصل به چهره زیبا مانند Riya Sen, Smriti Mishra و Preity Zinta. همه چیز به طور کامل تغییر زمانی که سیف ملاقات رضا.

به زودی آن را splitville برای این دو زمانی که آنها در نهایت طلاق در سال 2004.

ناندیتا داس – Saumya Sen

چابک و شجاع بازیگر در حال حاضر دیده می شود دو طلاق هر چند او دوم یکی از مهمترین و صحبت در مورد. Saumya Sen, یک, آگهی, اجرایی, ازدواج ناندیتا در سال 2002 و آنها باقی می ماند برای ازدواج هفت سال است. اما در سال 2009 ناندیتا به پایان رسید ازدواج با استناد به تفاوت آشتی.

او منعکس و اگر در حال حاضر ازدواج سومین بار و این بار به محیط کارآفرین Subodh Maskara و چهار ماه با او به نام Vihaan.

به همین ترتیب هالیوود دیده است لیست خود را از شکست در ازدواج – اوا پارکر-تونی پارکر;

ساندرا بولاک – Jesse James; جنیفر آنیستون – براد پیت; کیت وینسلت – سام مندس;

بریتنی اسپیرز – Kevin Federline; Imran Khan – Jemima زرگر و ریحانا – Chris Brown.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *