تجسم موفقیت – 6 گام برای استفاده از تصاویر ذهنی برای رسیدن به اهداف خود

0 Comments

[ad_1]

“تخیل همه چیز است. این پیش نمایش از جاذبه های آینده زندگی است.” آلبرت اینشتین (برنده جایزه نوبل در فیزیک)

یکی از ساده ترین چیزهایی که شما می توانید به موفقیت های بیشتر برای زندگی خود را در هر منطقه است و به تجسم آن است. ستاره ورزشکاران با استفاده از تجسم تمام وقت خود را برای بهبود عملکرد پس چرا باید به شما استفاده از آن برای بهبود زندگی خود ،

تجسم موفقیت به معنی ایجاد تصاویر واضح در ذهن خود را از در حال حاضر با داشتن زمانی به اهداف خود. چند دلیل تجسم موفقیت کار می کند به دلیل آن را دوباره برنامه ها مغز خود را به ایجاد راه حل های جدید برای دستیابی به اهداف خود کمک می کند تا شما ببینید و ایده های که شما ممکن است نادیده گرفتن و آن را شل و آرام بدن خود را. اگر شما باور در قانون جاذبه تجسم کمک می کند تا جذب چیزهایی که شما می خواهید برای رسیدن به زندگی خود را.

در اینجا شش گام برای استفاده از تجسم به موفقیت بیشتر به زندگی شما:

1) تصمیم گیری روی یک هدف خاص شما می خواهید برای رسیدن به از جمله یک رابطه بهتر با کسی که یک خانه جدید موفق صبح خود را با کودکان و نوجوانان و یا مقدار پول می خواهید در بانک. (هنگامی که شما فقط از شروع, انتخاب یک هدف است که به نظر شما واقع بینانه است. همانطور که شما بهتر در تجسم شما باید اضافه کردن اهداف است که چالش های بزرگتر و یا فراتر از منطقه راحتی خود را.)

2) چشمان خود را ببندید و تصور کنید که خود را موفقیت در این هدف – آن را به عنوان در حال حاضر کامل است.

3) ایجاد تصاویری در ذهن خود را به عنوان روشن و کامل به عنوان ممکن است با جزئیات واضح. به عنوان مثال: چه رنگی است خانه جدید خود را? چه هر اتاق نگاه مانند? آنچه شما انجام می دهند در خانه ؟ آنچه برای تلفن های موبایل را می شنوید ؟

4) احساس می کنید آنچه در آن احساس می کند مانند به موفقیت در این هدف است. آیا شما آرام, شاد, افتخار? همچنین ببینید اگر شما می توانید تصور کنید که یک احساس آرامش است که شما ممکن است احساس می کنید در داخل در دست داشتن هدف خود را.

5) سعی کنید برای انجام این مراحل را حداقل دو بار در روز به مدت 10 دقیقه در صورت امکان – اولین چیزی که زمانی که شما از خواب بیدار و دوباره درست قبل از اینکه شما به خواب رفتن. اگر شما احساس بیش از حد تاکید کرد در مورد هدف یا تصمیم را چند دقیقه را به تجسم موفقیت خود را در این وضعیت چند بار در روز. این کمک خواهد کرد که بدن شما احساس استرس کمتر در مورد آن.

6) تجسم یاران – برخی از افراد پیدا کردن آن مفید به جمع آوری تصاویر به ایجاد “چشم انداز تخته” یا “هدف کتاب” جایی که آنها قرار دادن و یا عکسهایی که نماد آنچه که آنها در حال تلاش برای رسیدن به. همچنین شما می توانید نگه داشتن یک نوت بوک کوچک برای نوشتن ایده ها از موفقیت به عنوان آنها به شما آمده است.

تجسم یک ابزار قدرتمند است که ذهن خود را با استفاده از تمام وقت – شاید بدون تو حتی از آن آگاه است. اغلب زمانی که مردم به موفقیت در چیزی که به آن دلیل است که آنها عادت و شاید ناخودآگاه تجسم شکست و درد و موقعیت های منفی. اگر شما می خواهید به موفقیت و سپس نگاهی کنترل از تصاویر را در ذهن خود و با استفاده از این شش مرحله را به تجسم خود را شخصی نسخه ای از موفقیت!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *