تراتل را به اندازه ۳۰ درصد بالا ببرید

0 Comments

غربیلک فرمان OMP به همراه توپی متحرک با قابلیت برداشت، از دیگر نکات جالب توجه در کابین این پراید است که قیمتی حدود 2 میلیون تومان دارد. همراه پرنده می باشد کم کنید. اصطلاح ” خفاش ” به هواپیماهای سی – 130 که دارای چنین ابزارهایی بودند ، اطلاق می شد . به طوری که حتی به خلبان و گروه های پروازی خفاش اجازه تماشای سیستم های درون هواپیما رو نمی دادند ! در باره نقش حساس این رادیو باید افزود : منافقین استفاده های کاربردی فراوانی از این رادیو می کردند .. مخصوصآ شاخه نظامی آن که بخش ترور های کور را به عهده داشت ، از این امواج در رساندن پیام رمز در ساعات معین به سرپل های عملیاتی خویش استفاده می کردند! که اگر فردا پیامبر (ص) از او در این باره سوال کند ، اگر بگوید چنین عملی را مرتکب نشده دروغ است و اگر راست بگوید حد بر او جاری میشود ، و همین گونه در رابطه با سایر کارهای خلاف ، این … پاسخ: ببینید در مورد ۲۰۷ باید گفت که ما در واقع با یک خودرو جدید با یک مدل جدید صحبت نمیکنیم، ما در رابطه با یک ماشین فیس لیفت صحبت میکنیم، حالا اینکه اسم آن ۲۰۶ باشد یا ۲۰۷ پلاس، مثل این است که برای ال۹۰ بگوییم رنو همان ال۹۰ است یا داچیا؟

حجم موتور خودرو پراید هست حدود 40 اسب بخار قدرت تولید مـی کند این در… هم اکنون قیمت سایپا 131 sx کـه نوع ایمن شده پراید با یک کیسه هوا هست در… نظام جمهوری اسلامی در پی کشف و از کار انداختن این رسانه بود . بعد از انقلاب با وجود از کار انداختن سیستم های حساس خفاش ها توسط امریکایی ها ، متخصصان با غیرت ایرانی آن ها رو راه اندازی کردند . کار به جایی رسیده بود که صدام حسین برای سرنگونی هواپیما های خفاش جوایز کلانی رو در نظر گرفته بود ! پیستونهای فورج این پیشرانه ساخت کمپانی CP Racing هستند و با شکل خاصی که در تاجشان دارند باعث میشوند نسبت تراکم موتور افزایش پیدا کند. معمولا این نوع شیرها به دلیل ساختاری که دارند نسبت به بقیه شیرها سبک تر هستند که همین موضوع باعث شده که قیمت نهایی این محصول نیز کاهش چشمگیری کند. کاپیتان در جواب میگوید: «نه ما وارد تقرب شدیم، میریم هرچی اپروچ بگه انجام میدیم»، ساعت ۰۹:۲۲:۳۳ خلبان روی فرکانس مرکز کنترل فضای کشور، اعلام میکند که در تماس با فرودگاه یاسوج و آماده کاهش ارتفاع است. این حس که کاملا واقعی است چرا که هرچه عدد اکتان بنزین بالاتر باشد موتور با توان بیشتری کار کرده و اسب بخار تراتل ولو بیشتری تولید میکند.

با یک مثال ساده در باره واحد خودم ، عمق مشکلات و سختی کار رو بیان می کنم . در این جا برای آگاهی دقیق و بهتر شما دوستان ، پارانتزی رو باز می کنم .. آیا حادثه انفجار دفتر نخست وزیری رو به خاطر دارید .. ! اگه اشتباه نکنم صدای این رادیو حتی قبل از رو شدن چهره جنایتکارانه آن ها در ایران شنیده می شد ! در صورتی که بنا به هر دلیلی راننده توسط پدال کلاچ یا ترمز سیستم را از حالت کنترل خارج نماید آخرین سرعت تثبیت شده در حافظه، ذخیره شده و راننده می تواند با فشار دادن یك کلید به طور اتوماتیک سرعت خودرو را روی آخرین سرعت موجود در حافظه سیستم تنظیم کند. هنگام فعال بودن لیمیتر، درصورتی که پدال گاز تا انتها فشرده شود، لیمیتر غیرفعال شده و چراغ زرد رنگ کلید LIM/Mازحالت چشمک زن به حالت ثابت روشن در می­آید.

آن ها ابتدا با ارسال پارازیت های قوی سعی در اختلال امواج رادیو مجاهد رو داشتند .. اما منافقین با جا به جایی سرور یا فرستنده اصلی ، امواج پارازیت رو خنثی می کرد .. ! این عده خیلی زود متوجه بزرگ ترین اشتباه زندگی خود شدند اما افسوس که همه پل های پشت سرشون رو خراب کرده بودند . اما با همه اینها اگر بخواهید موتور براشلستان را برای مینی کواد ریس انتخاب کنید ملاک مورد نظر برای شما KV یا RPM موتور خواهد بود نه بهره وری آن. اگر مقدار خروج از مرکز بین روتور و بلوک سیلندر یا بین یاتاقان خارج از مرکز وبلوک سیلندر ، ثابت باشد ، پمپ از نوع جابه جایی ثابت خواهد بود. آن ها در این راه تا جایی پیش رفته بودند که در ساعاتی از شبانه روز با مخطاب قرار دادن خلبانان نیروی هوایی و ارایه مختصات جغرافیایی باند های فرود در خاک عراق از ان ها دعوت می کردند با پشت کردن به نظام و پیوستن به ارتش آزادیبخش عراق !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *