ترس و غم و اندوه

زبانک  > متفرقه >  ترس و غم و اندوه
0 Comments

[ad_1]

انسان احساسات مظهر زندگی است که در آن زندگی می کنند, رشد و ارتباط برقرار کردن. این تعامل ممکن است نوسان و تورم در ارائه آموزه های مذهبی و اجتماعی و سیاسی راه. بنابراین لازم است که ما باید کشف یک کانال مناسب خواهد بود که منجر به زندگی ما واقعیت. در حال حاضر آن است که واجب برای هر فرد برای انجام تجزیه و تحلیل مقایسه ای و اتخاذ یک مسیر صالح. فضیلت مسیر چراغ نور به خصوص به افرادی که در تلاش برای رسیدن به مقصد از صلح و آرامش. زندگی گذشت تا به اطمینان و شادی همراه با ترس و غم و اندوه ارائه گزینه ای برای انسان است. ما می توانیم تجزیه و تحلیل چه این عوامل هستند و چگونه آنها را تحت تاثیر قرار دهد در این دنیای مادی.

ترس عامل به خودی خود یک حالت بلاتکلیفی و هرج و مرج که تحت تاثیر اکثریت انسان منفی. زمانی که تاثیر منفی تعبیه شده در سیستم ما پس از آن ابهام در مجموعه موجب ترس شامل ذهن ما است. هنگامی که ما با چالش هایی در زندگی روزانه ما پس از آن آشکار شکست سناریوی رنگ یک تصویر تاریک و ما ذهنی تنزل. ما اغلب تبدیل به قربانی عدم توجه به فقدان شفافیت و راهنمایی. مردم درک نمی کنند که هر شکست باز از موفقیت و کامیابی. یک ضرب المثل معروف “شکست این است که تنها راه برای موفقیت” باید کاردینال نقطه در زندگی ما است.

این یک واقعیت ثابت شده است که یک چیز منجر به یکی دیگر از این رو; غم و اندوه به دنبال ترس و مردم رنج می برند آگاهانه زیر آگاهانه و ناخودآگاه. بنابراین ما نیاز به درک آنچه غم و اندوه است و چگونگی تاثیر آن بر زندگی ما. یک فیلسوف می گوید که آسایش است نه یک چیز است که می تواند به دست آورد و از خارج است اما در سیستم ما. نکته مهم این است که مگر اینکه و تا زمانی که ما جدا افتخار عامل ما نمی توانیم آن را تجربه کنند. تجزیه و تحلیل عوامل منجر به غم و اندوه آشکارا امتیاز نسبت به جهت نگرش خودخواهانه و نرم افزار. ما چگونه عمل می کنند و واکنش نشان می دهند مهم است که علاوه بر عملکرد ما است که نقطه عطفی در زندگی ما است. عملکرد ما تاثیر می گذارد و ذهن و فکر پردازش قرار داده و ذهن ما در حال حرکت است. انسان شروع خواهد شد تجزیه و تحلیل و ارزیابی های ظریف و یا عمده تمایز بین غم و شادی است.

این جنبه مهم است که ما چگونه تعیین عملکرد و نتیجه آن است. اگر ما اعمال نگرش مثبت و سپس شکست را تقویت عزم ما و نتیجه مطلوب به دست آورد. مردم را بداهه شرایط موجود برای دیدار با موفقیت و نتایج مورد نظر. اگر ما از دست دادن اعتماد به نفس و سپس افکار منفی را به سیستم ما هموار کردن راه به سوی غم و اندوه. این واقعیت است که او منحصر به فرد و اصلی بدون ایجاد هر گونه قیاس? در واقع این یک واقعیت تکوینی است که انسان بی همتا و کامل در وجود است.

یک سوال مطرح می شود در ذهن ما چه عواملی نقش غالب را در استخراج سود از دو عنصر متضاد. انسان ها عطا دانش و حکمت و باید گزینه ای را برای استفاده از آن به عنوان تشخیص مناسب. آنها توانایی ورزش استدلال و منطق و با استفاده از گزینه انتخاب است. این سوال بسیار مهم است که چرا ما از ترس و تجربه غم و اندوه. هنگامی که ما درخواست منطق و استدلال و سپس ما می توانیم استنباط نتایج چشمگیر. این عوامل که تحت تاثیر منطق و استدلال هستند و حرص و طمع مادی و انگیزه های خودخواهانه. این دو عنصر به هنگام تولد به استکبار می شود که گوشه ای-سنگ فاجعه است. مخالف است و به همان اندازه درست است که اعتدال می شود, شیوه زندگی است.

مردم با همه همینطور نوه ها و لذات دنیوی هنوز هم رنج می برند از ترس و غم و اندوه. هنگامی که ما تجزیه و تحلیل آن صمیمانه و عینی سپس حقایق و پدیده ها در معرض. ثروتمند و مشهور رنج می برند و تجربه بدبختی به خاطر ترس از دست دادن اموال دنیوی خود را. غم و اندوه به شرح زیر در زندگی خود را. این ایجاد شده فراتر از شک معقول است که با وجود داشتن ثروت مادی صلح و آرامش در حال آشکار y عدم وجود آن است. کسانی که درک اصول و ارزش های زندگی واقع بینانه و سپس لذت بردن از آنها اعتماد به نفس و شادی. حس رضایت در خود و مادی در اختیار داشتن که به آنها وفور نعمت. در نتیجه ترس و غم و اندوه خواهد بود تبدیل به اعتماد به نفس و شادی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.