ترک سیگار – بارها و بارها

0 Comments

[ad_1]

من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از افراد سیگاری با خواندن این مطلب را از دست داده اند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از آنها سیگار را ترک کنید. شوخی قدیمی می رود چیزی شبیه به “من ترک سیگار صدها بار من آن را هر دوشنبه”

مشکل این است که هر زمان بسیاری کمی از دست دادن اعتماد به نفس بیشتر با هر تلاش ناموفق و به زودی کمی وجود دارد که اعتقاد به چپ در حال تلاش بعدی ساخته شده است با کمی انتظار موفقیت و معمولا این اطلاعات به عنوان به خوبی.

اگر شما در حفظ و انجام همه چیز همان چیزی است که به احتمال زیاد به تغییر بنابراین به منظور ترک برای یک رویکرد بهتر مورد نیاز است.

ترک سیگار نیاز به یک رویکرد جامع. سال از کمک به مردم برای ترک منجر شده است من می دانم که یک ترکیب خاص با این نسخهها کار بهترین.

تخصصی هیپنوتیزم می شود به صندلی از مشکل است. که خود را زیر ذهن خودآگاه محل که در آن همه خود را ثابت باورهای برگزار می شود و خود را در موفقیت و شکست ایجاد می شوند.

این می تواند تمام تصمیم گیری های شما می خواهید و فریاد آنها را از سقف سقف اما اگر شما ناخودآگاه دعوا شما و سپس از آن خواهد شد از دست دادن نبرد.

این است که چرا ترکیه سرد چنین کم میزان موفقیت آن است که آیا برای ترک سیگار از دست دادن وزن و یا هر گونه تغییر قابل توجهی.

آیا قادر مدیریت استرس, شما فقط می توانید حذف سیگار را ترک کنید و یک جای خالی وجود دارد به یک راه برای نگه داشتن استرس خود را در سطح قابل کنترل. اما شما باید اولا ارزش مدیریت استرس و ثانیا قرار دادن یک کمی از زمان و تلاش به آن را برای نگه داشتن زندگی خود را تحت کنترل است.

آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که یک سری از اکشن استراتژی برای استفاده در محل سیگار در مورد شرایط اضطراری.

آن می تواند به عنوان ساده به عنوان جرعه جرعه در یک بطری آب به جای عمل بر روی یک سیگار.

در نظر گرفتن چند نفس عمیق بکشید اگر شما در حال تاکید و یا فکر در مورد سیگار, ایستاده بر روی سر خود را اگر شما به اما پیشاپیش تصمیم بگیرید که دقیقا چه می خواهد انجام دهد در چنین وضعیتی است.

این هیچ خوب در انتظار تا زمانی که شما به دنبال یک دود به تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید برای انجام برنامه ریزی ضروری است.

با ترکیب این سه استراتژی شما باید همه چیز را در جای خود به موفقیت ترک سیگار اگر شما متعهد به خوب بودن خود را به شما برنده خواهد شد مهم نیست که چند بار شما سعی کردم و شکست خورده است. فقط نمی دهد تا شما را به ارزش آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *